100% gwarancji

Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni, dlatego bezustannie pracujemy nad usprawnianiem oferowanej obsługi. Jeśli nie spełnimy Twoich oczekiwań, istnieje możliwość zwrócenia produktu w ciągu 14 dni. Ten 14-dniowy okres rozpoczyna się następnego dnia po dostarczeniu towaru.

Dostawa

Nie mamy na stanie gotowych produktów. Wszystkie produkty są wykonywane na zamówienie, co sprawia, że każdy z nich jest wyjątkowy. Wszystkie zamówienia są sprawdzane przez nasz wysoko wykwalifikowany personel, którego celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości i zadowolenia klientów.

Prawo do zwrotu

W razie niezadowolenia z otrzymanego zamówienia udostępniamy prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Nie ma znaczenia fakt, że produkt jest jedyny w swoim rodzaju i powstał na podstawie obrazu klienta i podanych przez niego wymiarów. W ciągu 14 dni wymienimy fototapetę lub wydruk na płótnie na inny egzemplarz albo zwrócimy pełną cenę zakupu.

Więcej informacji na temat prawa do zwrotu oraz procedury składania reklamacji.

Kontakt

Chętnie udzielimy pomocy i odpowiemy na wszelkie, zarówno proste, jak i skomplikowane pytania. Wystarczy wysłać do nas wiadomość e-mail pod adres obslugaklienta@photowall.pl lub zadzwonić pod numer +48-223970401.