Chcesz zmodyfikować ten obraz?

Nasi graficy mogą zmieniać kolory, dodawać lub usuwać obiekty, zmieniać proporcje i dostosowywać obraz na wiele różnych sposobów. Zobacz poniższy przewodnik krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak działa ten proces.

1

Opisz zmianę, którą chcesz wprowadzić

Wyjaśnij i opisz. Możesz także umieścić zaznaczenia na obrazie, aby pokazać, co chcesz zmienić.

2

Zapłać opłatę początkową

Zapłać opłatę początkową w wysokości €5. Kwota ta zostanie następnie odjęta od całkowitego kosztu, jeśli zdecydujesz się sfinalizować zamówienie. Pamiętaj, że po zakończeniu prac graficznych otrzymasz e-mailem link do złożenia zamówienia na tapetę.

3

Edytujemy obraz

Nasi graficy dokonują zmiany i przesyłają poprawiony obraz wraz z linkiem do zamówienia za pośrednictwem poczty e-mail. Jeśli nie będziemy w stanie wykonać zmian, zwrócimy opłatę początkową i powiadomimy Cię e-mailem.

4

Sprawdź i zamów

Dokończ swoje zamówienie. Opłata początkowa jest odliczana od całkowitej należnej kwoty przy kasie. Jeśli zrezygnujesz z zamówienia, opłatę początkową zatrzymamy jako zapłatę za wykonane prace nad obrazem.

Zmiany

Wymiary

cm
cm
Dodaj komentarz
Załącz obraz (w razie potrzeby szkic lub przykład)
  Porada! Możesz kliknąć obraz, by dodać etykietę i napisać komentarz.

  Przykładowe zmiany

  Czarno-białe

  Zmień kolor

  Vintage

  Restore

  Colour splash

  Usuń obiekt

  Szybka dostawa

  Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

  100% gwarancji

  Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.