10 ulubionych tapet Anny Marii

Tapety dają bardzo dużo możliwości. Mogą w mgnieniu oka przemienić pokój i zapewnić przytulny i piękny klimat. Oto 10 popularnych tapet, które obecnie lubię. I w których pokojach bym je zastosowała.

Autor zdjęcia: Tekla Evelina Severin

Myślę, że tapety Stunner Peachy świetnie by się nadawały do przedpokoju, bo kto by nie chciał mieć takiego powitania, gdy wraca do domu? Ja w każdym razie byłabym niesamowicie szczęśliwa. Albo, dlaczego nie mieć jej na ścianie w salonie, myślę, że oba pomieszczenia bardzo by skorzystały dzięki tej tapecie.

Gdybym miała letni domek lub mieszkała w domu, to tapeta Flora Pattern White byłaby absolutnie cudownym wystrojem w sypialni. Pomyśl, że otwierasz rano oczy wprost na ten motyw. Lato przez cały rok! Prawie czuć pachnące kwiaty, prawda?

Kolejną tapetą, która wyglądałaby świetnie w sypialni, jest Eucalyptus. Bardzo podoba mi się harmonijny zielony odcień, który mieni się zarówno odcieniami zieleni, jak i nutą niebieskiego. Dopasowałabym wystrój elementami drewna w skandynawskim stylu. Tam spałabym dobrze!

Bardzo podoba mi się pomalowana struktura Colorful Pastel Splashes. Myślę, że ta tapeta może się dobrze sprawdzić w wielu pokojach. Pasuje wszędzie od kreatywnego miejsca pracy, przez jasny salon do pokoju zabaw dla dzieci.

A kiedy jestem w pokoju dziecięcym, to myślę, że tapeta Jungle Friends poradziłaby sobie tam bardzo dobrze. Wyobraź sobie, że jako dziecko jesteś w dżungli pełnej zwierząt, z którymi możesz się pobawić. Zrób lornetkę z dwóch rolek z papieru toaletowego i wyrusz na wyprawę przez dżunglę.

Uważam, że tapeta pasuje do wielu różnych rodzajów pomieszczeń. Decydującym czynnikiem jest to, jakie masz meble i przedmioty w pokoju. Affinity – Red myślę, że będzie dobrze pasować do przedpokoju, kuchni lub pokoju dziecięcego, ponieważ jest żywa, zabawna i wesoła.

Tapeta Confetti wydaje się być najlepszą tapetą do przedpokoju. Przyjazna, wesoła i pełna życia. Naprawdę lubię te wszystkie plamki i kolorowe kropki. Szczerze mówiąc nie ma wówczas większego znaczenia, jeśli dzieci wrócą do domu trochę ubłocone i mokre i przypadkiem pochlapią ścianę. Ładnie maskuje, a jeśli zdążysz możesz ją wytrzeć.

Pompon – Bright moim zdaniem idealnie pasowałaby na ścianę w pokoju z dużymi oknami i sporą ilością światła dziennego. Może do salonu? Tutaj chciałabym usiąść i marzyć o letnich gorących miesiącach i kwitnących łąkach kwiatowych.

Uwielbiam ten rysunek stworzony jakby dziecięcą ręką na tapecie Whimsical Pink. Super urocza tapeta do pokoju dziecięcego. Daje poczucie wyciszenia i spokoju dzięki subtelnej grze świateł, a jednocześnie zawiera tak wiele ładnych ilustracji do odkrycia przez małe dzieci.

Jest w tym coś pięknego i spokojnego w ptakach i kwiatach Birds nest black. Tapeta, która szczerze mówiąc w rzeczywistości jest jeszcze piękniejsza niż na zdjęciu. Mogę sobie wyobrazić kuchnię wytapetowaną nad panelami ściennymi. Wyobraź sobie, jak fajnie panele będą się odcinać od tego pięknego wzoru.

Przedstawiłam 10 ulubionych przez mnie tapet. Wszystkie tapety znajdziesz zebrane tutaj. Jeśli chcesz stworzyć własną listę ulubionych, możesz łatwo zebrać je w jednym miejscu. Użyj funkcji serduszka. Zaznacz swoje ulubione tapety, klikając symbol serca. Do wszystkich swoich ulubionych dotrzesz poprzez serduszko w menu u góry strony. Które tapety są Twoimi ulubionymi?

---

Anna María Larsson is a creator, inspirator and DIY professional. She is of the firm opinion that everyone is creative and can cAnna María Larsson jest twórczynią, inspiratorką i profesjonalistką z branży DIY. Zdecydowanie wierzy, że każdy jest kreatywny i potrafi tworzyć, wymaga tylko niewielkiego szkolenia. Pojawia się regularnie w telewizji, prowadzi warsztaty i prelekcje. Tym, co tworzy i czym się inspiruje dzieli się na blogu i na koncie na Instagramie @dnilva.

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.