Planety i gwiazdy - Tapeta - Pokój dziecięcy

336

wzorów

Astronomia i kosmos

Nie ma bardziej rozległego i ekscytującego miejsca niż kosmos, a nasza szeroka oferta różnych tapet o tematyce kosmosu przedstawia wiele niezwykłych galaktyk, gwiazdozbiorów i planet.Dowiedz się więcej Tylko ten jeden motyw — kosmos — zapewnia nieograniczone możliwości! Zabierze cię w nieskończoność i poza nią! Szukasz czegoś bardziej historycznego? Dlaczego nie zdecydować się na naszą tapetę z pojazdem księżycowym i upamiętnić „wielki skok dla ludzkości”? A jeśli teorie spiskowe są bardziej prawdziwe niż sądzisz, pokochasz naszą fototapetę UFO.

Galaktyki

Kosmos jest niesamowicie piękny — ale jego cuda są tak daleko, że często zapominamy, że tam istnieją. Wprowadź najbardziej fantastyczne galaktyki i konstelacje wszechświata wprost do swojego domu, korzystając z naszej kolekcji tapet z motywem galaktyk, jak galaktyka Andromedy, mgławica pola gwiezdnego i mgławica Oriona. Kto potrzebuje teleskopu, gdy wszystko z najdrobniejszymi szczegółami znajduje się na ścianie?

Planety

Wszyscy uczyliśmy się kolejności planet w szkole — wszyscy wymienialiśmy jest tam i z powrotem niezależnie od tego, czy Pluton jest zaliczany do planet, czy nie. Ale nauka nie musi się zatrzymać w tym miejscu: nasze fototapety z motywami układu słonecznego — Explore i Solar System — Orange są doskonałym narzędziem edukacyjnym, dzięki któremu można dowiedzieć się, jak duża jest każda planeta w stosunku do innych i jak planety krążą wokół Słońca. Nauka nie daje więcej zabawy niż to... a wszystko to można zrobić z wygodnego fotela! Jeśli należysz do osób, które wolą tematy bliższe domu, zobacz tapety z widokami naszej Ziemi. Blue Dot, Blue Planet i Light on Earth to tylko kilka wzorów, dzięki którym zobaczysz naszą planetę w zupełnie nowy sposób! Kto wiedział Ziemia jest tak zróżnicowana i tak piękna? Zawieś te fototapety w pokoju dziennym, a zapewnisz wszystkim gościom nowy zachwycający temat.

Gwiazdy

Wszyscy pamiętamy, jak nauczyciel pozbawił nas złudzeń, mówiąc, że gwiazdy to nic więcej niż płonące kule gazu. Ale to nie znaczy, że nie są niesamowicie urzekające! Zobacz nasze tapety Starry Sky lub Starry Space z widokiem nocnego nieba, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś: wykonane z ultrawysoką szczegółowością, a długi czas ekspozycji oznacza, że uchwycono każdą gwiazdę. To znacznie więcej, niż można dostrzec gołym okiem — a teraz można wybrać się na wycieczkę, ciesząc się widokami i korzystając z komfortu swojego ulubionego pokoju. Może i są olbrzymami gazowymi, ale gwiazdy zawsze wiązane były z inspiracją, ciszą i medytacją. Jeśli szukasz fototapety, która doskonale oddaje naszą relację z ciałami niebieskimi, zobacz naszą tapetę Nirvana. W relaksujących odcieniach niebieskich i kremowych ten łagodny obraz na płótnie pomoże znaleźć wewnętrzny spokój.

Gdzie powinna się znaleźć twoja kosmiczna tapeta?

Jest rzeczą oczywistą, że każde dziecko będzie zachwycone, że jego pokój zdobi kosmiczna fototapeta: dla każdego coś się znajdzie, niezależnie, czy woli jasne, wyraziste kolory na tapetach Space Odyssey, Solar System i Amazing Space, czy piękne stonowane barwy na tapetach Stone Arch i Milky Way, Near Space i Deep Space Nebula lub uspokajające szarości na obrazie Lunar Vehicle on the Moon, Andromeda Galaxy i Stellar Field Nebulae — żeby wymienić tylko kilka przykładów! Możemy również zaspokoić potrzeby wszystkich grup wiekowych. Zobacz wzór Space Age Buddy przedstawiający proste, ale ekscytujące statki kosmiczne, który będzie szczególnie odpowiedni do młodszych dzieci. Dla chłopców i dziewczynek zmierzających do nieskończoności, a nawet poza nią, dostępna jest fototapeta z motywem Toy Story — Space, gdzie doskonale znany bohater znajduje się w całkowicie nowym otoczeniu. Młodzi naukowcy pokochają wszystkie szczegółowe fotografie w naszej ofercie kosmicznej, natomiast historycy mogą wybrać wzory upamiętniające tak niezapomniane wydarzenia jak lądowanie na księżycu, między innymi One Big Leap i Space Shuttle. Ale nie pozwól, aby tylko dzieci miały zabawę! Te fototapety są właśnie po to, aby dodawać uroku pokojom gier i na pewno będą tematem do rozmowy jako deklaracja na ścianie w Twoim salonie. Zawieś w sypialni dorosłych wydruki z motywami kosmicznymi, a będziesz mieć doskonałe tło do zasypiania. Wykonaj śmiały ruch i wybierz tapetę, która jest zarówno interesująca, jak i odbiegająca od normy — nie pożałujesz. Te wzory mogą być przerysowane, ale one zmieniają świat — lub wszechświat — w każdym pomieszczeniu w domu!
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.