Astronomia i kosmos

Nie ma większego i bardziej ekscytującego miejsca niż przestrzeń kosmiczna, a ludzką naturą zawsze było patrzenie w gwiazdy i zastanawianie się. Nasza szeroka gama różnych fototapet aDowiedz się więcejstronomia i kosmos ukazuje te nieskończone i niesamowite galaktyki, konstelacje i planety. W ramach tego tematu istnieją nieskończone wariacje, to zabierze Cię do nieskończoności i dalej! Zapewniamy również najwyższej klasy obrazy przedstawiające widoki z ziemi do nieba, takie jak północne światła, a także bardziej artystyczne interpretacje ludzkości tęskniącej za badaniem galaktyki.

Galaktyki daleko, daleko, daleko

Kosmos jest niesamowicie tajemniczy i piękny, ale jego cuda są tak daleko, że często nie zwracamy uwagi na to, że w ogóle tam są. Przenieś niektóre z najbardziej fantastycznych galaktyk i konstelacji we wszechświecie wprost do swojego domu dzięki naszej kolekcji fototapet astronomia i kosmos, która obejmuje nie tylko galaktykę Andromedy, mgławicę pola gwiazd i mgławicę Oriona, ale wiele innych. Kto potrzebuje teleskopu, kiedy masz całość w niesamowitych szczegółach wewnątrz swojej osobistej przestrzeni?

Planety w astronomii i kosmosie fototapety ścienne

O kolejności planet wszyscy uczyliśmy się w szkole, a oczarowanie międzygwiezdnym zaczyna się bardzo młodo, ale nauka nie musi się na tym kończyć. Przykładem jest nasz Układ Słoneczny - Explore canvas, doskonałe narzędzie edukacyjne, które uczy dokładnie, jak duża jest każda planeta w stosunku do innych i jak krążą one wokół słońca, między innymi. Zdobywanie wiedzy nie jest tak często zabawne, a wszystko to można zrobić z wygodnego fotela!

Home, sweet home

Jeśli jesteś kimś, kto lubi trzymać rzeczy bliżej domu, spójrz na naszą sekcję planety Ziemia z fototapetami astronomicznymi i kosmicznymi. Z Blue Dot, Blue Planet i Light on Earth, aby wymienić tylko kilka, zobaczysz naszą planetę w zupełnie nowy i stymulujący sposób. To takie wspaniałe przypomnienie, aby uświadomić sobie, jak nasza domowa planeta jest tak różnorodna i piękna. Paper your sitting room with these astronomy & space wall murals, and you're guaranteed to give any guests a great topic and enhance the room with this x-factor.

Gwiazdy fototapety astronomia & kosmos

W dzieciństwie mówiono nam lub czytano o tym, że zawsze powinniśmy sięgać do gwiazd i podążać za swoimi marzeniami. Nasza pierwszorzędna kolekcja fototapet astronomia & kosmos pozwala zachować lub wzmocnić to uczucie. Gwiazdy zawsze były związane z inspiracją, spokojem i medytacją. Fototapety z astronomią i kosmosem mogą doskonale uchwycić nasz związek z ciałami niebieskimi, czego konkretnym przykładem jest Nirwana, z relaksującymi błękitami i kremami, ten spokojny wydruk na płótnie zapewni Ci znalezienie tego poszukiwanego wewnętrznego spokoju. Sprawdź "Gwiezdne niebo" lub "Gwiezdną przestrzeń", aby zobaczyć nocne niebo, jakiego jeszcze nie widziałeś. Długa ekspozycja sprawia, że każda gwiazda została uchwycona. To o wiele więcej niż można zobaczyć gołym okiem, a teraz możesz zaoszczędzić sobie wycieczki na mróz, ciesząc się tymi widokami w zaciszu swojego ulubionego pokoju.

Czy jesteście gotowi dzieci?

Można śmiało powiedzieć, że każde dziecko byłoby zachwycone posiadaniem własnego pokoju udekorowanego fototapetami z astronomią i kosmosem. Jest coś dla każdej osobowości i wieku, czy wolą jasne, odważne kolory czegoś takiego jak Odyseja Kosmiczna, Układ Słoneczny i Niesamowita Przestrzeń, piękne stonowane tony Kamiennego Łuku i Drogi Mlecznej, Mgławicy Bliskiej Przestrzeni i Głębokiej Przestrzeni, czy uspokajające czernie i biele Pojazdu Księżycowego na Księżycu, Galaktyki Andromedy i Mgławic Gwiezdnego Pola. Dodatkowo, sprawdź Space Age Buddy dla prostego, ale ekscytującego wydruku statku rakietowego, który szczególnie spodoba się młodszym dzieciom.

Astronomia i kosmos fototapety na przyszłość

Początkujący naukowcy będą zachwyceni szczegółowymi zdjęciami z naszych fototapet astronomia i kosmos, podczas gdy historycy mogą zdecydować się na wspomnienia takich niezapomnianych wydarzeń jak lądowanie na Księżycu, One Big Leap i Space Shuttle. Nie pozwól jednak, aby dzieci miały całą zabawę! Te fototapety astronomia i kosmos są właśnie rzeczą dla dodawania dodatkowego uroku do pokoju gier lub man-cave, jak mówią, i na pewno będzie punktem rozmowy jako oświadczenie w swoim salonie lub pokoju dziennym. Udekoruj sypialnię dla dorosłych tymi drukami o tematyce kosmicznej, a będziesz miał idealne tło, gdy będziesz odpływał w sen. Te fototapety astronomia i kosmos może wydawać się tak daleko, ale z naszej szybkiej obsługi i szybki czas dostawy, będą one zrobić świat, lub powinniśmy powiedzieć galaktyki różnicy w każdym pokoju w domu lub w biurze.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.