Układ Słoneczny

Przestrzeń kosmiczna. Ostateczna granica. Zbadaliśmy oceany i lasy, zdobyliśmy wszystkie pasma górskie. Gdzie więc szukać tajemnic? Oczywiście w kosmos! Przez setki lat ludzkość patrzDowiedz się więcejyła w niebo i zastanawiała się, co tam może być. Dziwne cywilizacje? Cudowne widoki? Przenieś to poczucie tajemnicy do domu dzięki tapetom lub fototapetom z naszej kolekcji o tematyce związanej z Układem Słonecznym. Bez względu na to, czy szukasz czerwonego pustkowia Marsa, czy lodowych, zacienionych równin Neptuna, z pewnością mamy fototapetę, która spełni Twoje oczekiwania.

Zielone wzgórza Ziemi

Łatwo czasem zapomnieć, że Ziemia jest większa i piękniejsza, niż kiedykolwiek mogliśmy sobie wyobrazić. To upokarzające uczucie, patrzeć na zdjęcie planety, na której wszyscy żyjemy, i mieć świadomość, jak ogromny i dziwny jest wszechświat. Przenieś ogrom kosmosu do swojego domu dzięki fototapetom przedstawiającym planetę Ziemię i sprawdź, czy uda Ci się odnaleźć na nich swoje rodzinne miasto!

Rozszerz swój umysł

O ile większy od Ziemi jest Neptun? Jak daleko od Słońca znajduje się Ziemia? Dowiedz się tego dzięki tapecie z mapą Układu Słonecznego, ponieważ czasami nauka może być również piękna.

Na Księżyc i z powrotem

Wyjdź pewnej ciemnej nocy na zewnątrz, a jeśli spojrzysz w górę, zobaczysz coś niesamowitego. Kulę skalną, większą niż możesz sobie wyobrazić, wiszącą na niebie. Czyż nie jest to piękne? Przez wieki księżyc był dla ludzkości symbolem wielu różnych rzeczy. Szaleństwa, piękna... a ostatnio także wyzwania. Powieś księżyc na swojej ścianie dzięki fototapecie przedstawiającej Księżyc, naszego najbliższego towarzysza planetarnego.

Mars

Ach, Mars. Czerwona Planeta. Nazwana na cześć greckiego boga wojny z powodu swojego koloru, zawsze budziła dziwną fascynację. Heinlein sądził, że Mars ma atmosferę. Mylił się, ale kiedy człowiek pisze tak zachwycające historie o jakimś miejscu, niegrzecznie jest mu się sprzeciwiać. Nie był zresztą jedyny. Odkąd po raz pierwszy zrozumieliśmy, że Mars jest planetą podobną do tej, na której żyjemy, zaludniliśmy go w naszej wyobraźni bogami i potworami, Deja Thoris i Johnem Carterem, całym gatunkiem wyobrażeń. Przenieś najpopularniejszy wymyślony cel podróży w historii do domu w postaci tapet o tematyce Marsa.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-96 z 96 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.