Astronomia i kosmos

Nie ma większego lub bardziej ekscytującego miejsca niż przestrzeń kosmiczna, a nasz szeroki wybór różnych tapet o tematyce kosmicznej ujawnia wiele niesamowitych galaktyk, konstelacjDowiedz się więceji i planet tuż poza naszym wzrokiem. W ramach tego jednego tematu - przestrzeni kosmicznej - istnieją nieskończone wariacje! Zabierze Cię to w nieskończoność i dalej! Szukasz czegoś bardziej historycznego? Dlaczego nie zdecydować się na naszą tapetę Lunar Vehicle i upamiętnić "jeden wielki skok dla ludzkości"? A jeśli teorie spiskowe są bardziej w Twoim stylu, pokochasz naszą fototapetę UFO.

Galaktyki

Kosmos jest niewiarygodnie piękny - ale jego cuda są tak odległe, że często zapominamy, że w ogóle tam są. Przenieś niektóre z najbardziej fantastycznych galaktyk i gwiazdozbiorów we wszechświecie wprost do swojego domu dzięki naszej kolekcji fototapet o tematyce galaktycznej, w tym galaktyce Andromedy, mgławicy pola gwiazdowego i mgławicy Oriona. Kto potrzebuje teleskopu, gdy masz całą rzecz w niesamowitych szczegółach wzdłuż swojej ściany?

Planety

Wszyscy uczyliśmy się w szkole o kolejności planet - i wszyscy spieraliśmy się o to, czy Pluton zasługuje na zaliczenie, czy nie. Ale nauka nie musi się na tym kończyć: nasze fototapety Układ Słoneczny - Poznaj i Układ Słoneczny - Pomarańczowy są doskonałym narzędziem edukacyjnym, dzięki któremu dowiesz się dokładnie, jak duża jest każda planeta w stosunku do pozostałych i jak krążą wokół Słońca, między innymi. Nauka nie może być bardziej przyjemna niż ta... i to wszystko można zrobić z wygodnego fotela! Jeśli jesteś osobą, która lubi trzymać rzeczy bliżej domu, spójrz na nasze tapety z planetą Ziemia. Dzięki Blue Dot, Blue Planet i Light on Earth, by wymienić tylko kilka, zobaczysz naszą planetę w zupełnie nowy sposób! Kto wiedział, że Ziemia jest tak różnorodna i tak piękna? Udekoruj swój pokój dzienny tymi fototapetami, a sprawisz, że wszyscy goście będą zachwyceni.

Gwiazdy

Wszyscy pamiętamy, że nauczyciel, który powiedział nam, że gwiazdy to nic innego jak płonące kule gazu. Ale to nie znaczy, że nie są one niesamowicie urzekające! Sprawdź nasze tapety Starry Sky lub Starry Space, aby zobaczyć widoki nocnego nieba, jak nigdy wcześniej nie widziałeś: podjęte w ultra wysokiej szczegółowości, długiej ekspozycji strzał oznacza, że każda gwiazda tam jest uchwycony. To o wiele więcej niż można zobaczyć gołym okiem - a teraz możesz zaoszczędzić sobie wycieczki do zimna, ciesząc się tymi widokami z komfortu swojego ulubionego pokoju. Może i są to gazowe giganty, ale gwiazdy od zawsze kojarzą się z inspiracją, spokojem i medytacją. Aby uzyskać fototapetę, która doskonale oddaje nasz związek z ciałami niebieskimi, spójrz na naszą tapetę Nirvana. W relaksujących błękitach i kremach, ten spokojny wydruk na płótnie zapewni Ci znalezienie tego wewnętrznego spokoju.

Gdzie powinna trafić Twoja tapeta kosmiczna?

Nie ulega wątpliwości, że każde dziecko byłoby zachwycone, gdyby jego pokój zdobiła fototapeta kosmiczna: jest tu coś dla każdej osobowości, niezależnie od tego, czy wolą jasne, odważne kolory Odysei kosmicznej, Układu słonecznego i Niesamowitej przestrzeni, piękne stonowane odcienie Kamiennego łuku i Drogi mlecznej, Bliskiej przestrzeni i Mgławicy głębokiej przestrzeni, czy też uspokajające czernie i biele Pojazdu księżycowego na Księżycu, Galaktyki Andromedy i Mgławicy pola gwiazd - by wymienić tylko kilka! Nasze produkty są przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych. Sprawdź Space Age Buddy - prosty, ale ekscytujący nadruk statku rakietowego, który spodoba się szczególnie młodszym dzieciom. Dla chłopców i dziewcząt, którzy wyruszyli w nieskończoność i poza nią, mamy uderzającą fototapetę Toy Story - Kosmos, z fantastycznie znaną postacią w uderzającej, zupełnie nowej scenerii. Początkujący naukowcy będą zachwyceni szczegółowymi fotografiami z naszej oferty kosmicznej, a historycy mogą zdecydować się na wspomnienia takich niezapomnianych wydarzeń jak lądowanie na Księżycu, z One Big Leap i Space Shuttle, między innymi. Ale nie pozwól, aby dzieci miały całą zabawę! Fototapety te są idealne do pokoju gier, a w salonie z pewnością przyciągną uwagę. Udekoruj sypialnię dla dorosłych tymi nadrukami o tematyce kosmicznej, a będziesz miał idealne tło w nocy, gdy będziesz odpływał w sen. Zrób odważny ruch i wybierz tapetę, która jest tak interesująca, jak różni się od normy; nie pożałujesz. Te projekty mogą być odległe, ale sprawią, że świat - lub wszechświat - różnicy w każdym pokoju w domu!
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-50 z 50 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.