Mapy i flagi

Mapy i flagi są symbolem miejsca i pozycji w świecie. Mapa jest medium, w którym mówi się o kierunku, gdzie się było, gdzie się idzie i gdzie się ostatecznie skończy. Flaga natomiast Dowiedz się więcejoznacza suwerenność i niezależność danego kraju. Ale flagi nie są ograniczone tylko do krajów. Mogą one również symbolizować grupy ludzi lub organizacje. Photowall oddaje hołd tym symbolom lokalizacji i statusu w swojej własnej linii fototapet z mapami i flagami. Te niesamowite obrazy przedstawiają wielkość i znaczenie tych obiektów jako punktu odniesienia dla określenia pozycji danego kraju na świecie. Bądź dobrym obywatelem świata i powiesić kilka z tych map i flagi fototapety w salonie służyć jako salut do serca i domu. Kilka z tych map i flag fototapet umieszczonych strategicznie w mini-bibliotece lub prywatnym gabinecie sprawi, że poczujesz się jak jeden z najwcześniejszych zdobywców Nowego Świata. Te mapy i flagi fototapety będą infuzji domu z poczuciem kierunku i patriotyzmu wielkiego. Pomachaj flagą i znajdź swoją drogę dzięki tym mapom i flagom otaczającym Twoje miejskie mieszkanie.

Magnanimous w mapach i flagach

Mapa jest czymś więcej niż tylko medium, za pomocą którego można się poruszać, jest również metaforą kierunku. Istnieje filozoficzne przykazanie, które mówi, że nikt nie może narysować mapy od osoby, którą jesteś do osoby, którą się staniesz. Idziesz tą ścieżką sam. Nikt nie może wyznaczyć tej niebieskiej i samotnej części piekła. Podobnie flaga nie jest tylko proporcem dla kraju lub organizacji, jest również symbolem odwagi i poświęcenia dla wszystkich ludzi, którzy walczyli dla tego kraju lub organizacji. Photowall w swojej szerokiej gamie fototapet "Mapa świata dzikich zwierząt", "Szczegółowa mapa świata" i "Mapa świata zwierząt" pokazuje drogę z "Mapą świata dzikich zwierząt", "Szczegółową mapą świata" i "Mapą świata zwierząt". Te wyjątkowe obrazy pokazują nam środki nawigacji, których musimy użyć, aby znaleźć naszą drogę w świecie. Umieść kilka z tych map i flag fototapet w swoich przestrzeniach rekreacyjnych i poczuj wielką ekspansję i ogrom Ziemi wokół ciebie. Nigdy nie będziesz czuć się uwięziony w małej przestrzeni z tych map i flag fototapet ściennych w pobliżu. Te mapy i flagi są doskonałym wsparciem dla Twojego domu.

Pomocne w mapach i flagach fototapety

Wielki portugalski odkrywca Krzysztof Kolumb, po przybyciu do Nowego Świata, zakopał wszystkie swoje mapy nawigacyjne i spalił wszystkie swoje statki. W rezultacie jego załoga pracowała bez wytchnienia, aby stworzyć dla siebie postępowe życie w nowym miejscu na świecie. Nie ma większej motywacji niż utrata możliwości cofnięcia się, która napędza do marszu naprzód. Fototapety "Mapa świata zwierząt", "Infografika z mapą satelitarną" i "Mapa półkul" z linii "Mapy i flagi" pozwolą Ci poczuć się jak w domu. Te wspaniałe obrazy sprawią, że poczujesz się, jakbyś żeglował po całej planecie w poszukiwaniu nowych światów i skarbów do zdobycia dla swojego kraju. Zaproś kilku swoich sąsiadów, którzy byli w różnych częściach świata, aby usiedli z Tobą przy drinku i wskazali na tych mapach, które regiony świata odwiedzili. Te mapy i flagi fototapety będą iskrzyć najżywsze i najbardziej ożywione rozmowy między tobą a twoimi gośćmi. Będzie musiał być sędzia, aby interweniować w argumentach, które będziesz miał z przyjaciółmi.

Patriotyczny i symboliczny

Podczas II wojny światowej, w bitwie o Iwo Jimę na południowym Pacyfiku, amerykańscy marines potrzebowali kilku dni, aby pokonać japońską armię cesarską na tej wyspie. Liczba ofiar śmiertelnych i rannych była oszałamiająca. Kiedy wszystko zostało powiedziane i zrobione, Marines wznieśli flagę Stanów Zjednoczonych na jednym ze wzgórz tej wyspy, aby służyła jako pomnik wielkiego poświęcenia i wysiłku ich towarzyszy, aby podbić ten region świata. Fototapety "Flaga amerykańska" i "Flaga Wielkiej Brytanii" z kolekcji map i flag pozwalają poczuć miłość do ojczyzny. Emblematy te obrazują wielki patriotyzm i lojalność wobec kraju, którym wszyscy się dzielimy. Te mapy i flagi fototapety są w szerokiej gamie kolorów i wzorów dla wyrafinowanego miejskiego właściciela domu do wyboru. Te obrazy będą wyglądać idealnie na każdym kolorze ściany lub tapety wybrać do ich tła z. Oprócz tego, te mapy i flagi fototapety są produkowane z materiałów, które są gwarantowane bezpieczne do istnienia wewnątrz swoich domów, i bezpieczne być wokół swoich dzieci. Nie ma końca do podniecenia, że te obrazy mogą przynieść.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron