Fantastyka

Fototapety fantasy to świetny sposób, aby pokazać swoją zabawną i kreatywną stronę. Nasza szeroka gama motywów związanych z fantastyką obejmuje między innymi: smoki, jednorożce, wróżkDowiedz się więceji, czarodziejów, dinozaury, zabawki, postacie z folkloru itp. Można również znaleźć fototapety fantasy ze współczesnymi zwierzętami, takimi jak wilki, stworzenia morskie, konie, zwierzęta safari, jak również wszelkiego rodzaju mityczne istoty w codziennym otoczeniu. Pozwala to na eksperymentowanie z kontrastami i dostosowanie wizualnego ciężaru pomieszczenia zgodnie z własnymi preferencjami.

Postacie z fototapet fantasy

Wszystkie rodzaje prawdziwych i mitycznych stworzeń oraz motywy fototapet fantasy mogą być bramą do podmuchów dekoratorskiego ducha, czyniąc to zajęcie zabawą zarówno dla młodych, jak i starszych. Jednym z najbardziej popularnych elementów w naszym arsenale fototapet fantasy jest jednorożec tematyczne tapety. Wyobraź sobie te pięknie zręcznościowe byty przemierzające gwiazdy na astralnej fali, pluskające się ze swoimi dziećmi w bajkowym stawie w pobliżu zamku i pasące się w bujnych ogrodach, a wszystko to w Twoich czterech ścianach! Fale Jednorożca to niewiarygodnie piękne kolory w połączeniu z niecodziennym designem, który z pewnością zachwyci zarówno młodszych jak i starszych.

Więcej figurek, większy wybór

W naszej kolekcji wysokiej jakości fototapet fantasy na pierwszy plan wysuwają się również smoki i dinozaury. Są one szczególnie popularne wśród naszych najmłodszych. Do tego dochodzą surrealistyczne obrazy, takie jak smoczy wojownicy, retro roboty, domy unoszące się przy wodospadzie czy Gotham City nocą. Bierzemy postacie z telewizji i fantastycznie wyobrażamy sobie portrety ludzi, które następnie można dostosować do swojej estetyki i życzeń. Blumenengel jest tego wspaniałym przykładem, gdzie piękna dziewczyna jest wyobrażona jako postać przypominająca anioła, który wpatruje się w głąb twojej duszy. Taka jest siła naszych pierwszorzędnych fototapet fantasy. Więcej opcji obejmuje również pomysły oparte na opowiadaniach takich jak Alicja w Krainie Czarów czy Moomin, które mogą przenieść Cię do innego świata w mgnieniu oka dzięki fototapetom fantasy.

Użycie fototapet fantasy jako efektownego tła

Nigdy nie lekceważymy potęgi wspaniałego tła, szczególnie w naszych osobistych przestrzeniach. Niektóre z nich są czysto kapryśne, jak np. tła przedstawiające przedmioty codziennego użytku, takie jak kuchnia czy półki na książki. Są też inne tła, które zabierają umysł na ucieczkę od rzeczywistości, ze scenami takimi jak dżungla jurajska lub zamki w powietrzu. Nasze fototapety fantasy oferują również elementy edukacyjne, przedstawiające konstelacje gwiazd naszych różnych znaków horoskopu. Te mogą pracować dobrze jako oświadczenie charakteru, pożyczając przestrzeń, że cenione osobisty dotyk. Dzięki naszemu szerokiemu wyborowi masz możliwość wyboru spośród tych różnych motywów i dopasowania swoich fototapet fantasy zgodnie z Twoimi upodobaniami dekoracyjnymi.

Podejdź do góry

Iluzje są również częścią naszej psychiki, dając nam zastrzyk kreatywności. Dlaczego by nie zamanifestować tej koncepcji poprzez dodanie kolejnych fototapet fantasy, takich jak Aquatic-themed, która oferuje widok dna oceanu pełnego morskich żyjątek i zatopionych skarbów? Albo co powiesz na uroczą fototapetę Life Is Good, na której patrzysz na świat, jakbyś stał przy oknie, ale jest ona przedstawiona w formie tradycyjnego obrazu? Są tu zamki, domki, ścieżki ogrodowe, fantastyczne sceny leśne z motylami, wróżki z odrobiną pixie dust i wiele innych do wyboru.

Fototapety fantasy dla dojrzalszych odbiorców

Im więcej spojrzysz na te atrakcyjne dla oka fototapety fantasy, tym więcej szczegółów zauważysz w praktycznie każdej części fototapety, dzięki naszym standardom jakości i bardzo indywidualnym projektom. Dla tych, którzy są bardziej przywiązani do bardziej surowych, ciemnych materiałów, mamy takie dzieła jak Upiorne Drzewo, inspirowane Gothami, gdzie można zobaczyć prawdziwą fotografię w czerni i bieli, która wygląda jak bardzo szczegółowy rysunek. Jest też Gustave Dore - Ogr w lesie, zachwycająca prezentacja artystyczna, która może wywołać przyjemne mrowienie w kręgosłupie i zdecydowanie jest fototapetą fantasy, która wywoła interesujące wymiany zdań między Tobą a Twoimi gośćmi.
Informacje o produktach