Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Kosmiczna Odyseja - Tapeta - Pokój dziecięcy

559

wzorów

Fantastyka

Fototapety z motywami fantasy to świetny sposób, aby pokazać, jak można się bawić i jak być kreatywnym. Mamy szeroki wybór fototapet i tapet z motywami związanymi z fantasy, ze smokamDowiedz się więceji, jednorożcami, wróżkami, czarodziejami i wiele innych. Można znaleźć tła fantasy ze współczesnymi zwierzętami, jak wilki, zwierzęta morskie, konie, zwierzęta z safari, a także wszelkiego rodzaju stworzenia magiczne i mityczne, wspaniałe i fantastyczne istoty w zwykłych codziennych chwilach. Sprawdź naszą kolekcję, a na pewno znajdziesz coś zabawnego i zaskakującego tak, że nie będziesz w stanie się oprzeć.

Postacie

Tapeta może być ciekawym sposobem ożywienia nudnej ściany. Mamy w ofercie wzory i tematy fototapet ze wszystkimi rodzajami zwierząt realnych i magicznych. Jednym z popularnych tematów fototapet jest jednorożec. Wyobraź sobie te piękne dzikie stworzenia cwałujące po niebie na gwiezdnej fali; pluskające się wraz ze swoimi dziećmi w bajkowym stawie koło zamku; pasące się w ogrodach i spoglądające z nieśmiałym spojrzeniem, które mówi, że jeśli będziesz patrzeć zbyt nachalnie, to mogą zniknąć! Smoki i dinozaury również zajmują ważne miejsce w naszej kolekcji tapet wysokiej jakości. Dostępne są surrealistyczne obrazy, jak smoczy wojownicy, roboty retro, domy pływające w pobliżu wodospadu lub Gotham City w nocy. Postacie z telewizji i fantastycznie przekształcone portrety ludzi również są dostępne w naszej ofercie tapet fantasy. Motywy oparte na książkach, takich jak „Alicja w Krainie Czarów” lub „Muminki” mogą w mgnieniu oka przenieść cię do innego świata. Czasami zamki i drzewa w scenerii same stają się postaciami, gdy zaczniesz przyglądać się bliżej.

Tła

Niektóre tła są zwykłym kaprysem, jak tła codziennych miejsc i przedmiotów, takich jak kuchnia lub półki z książkami. Inne tła zapewniają twoim myślom ucieczkę od rzeczywistości ze sceneriami jak jurajska dżungla lub zamki na lądzie lub w powietrzu. Motywy wodne przedstawiają widoki dna oceanu wraz ze stworzeniami morskimi i zatopionymi skarbami. Dla wpatrujących się są dostępne zamki, domki, ścieżki ogrodowe i wiele innych wzorów, a nawet scenerie lasów fantasy z motylami, wróżkami i odrobiną magicznego pyłu wróżek! Im więcej patrzysz na te przyciągające oko wzory i fototapety, tym więcej szczegółów zauważasz w każdej części fototapety.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.