Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Śniadanie w Tiffany's - Collage - Tapeta - Pokój dziecięcy

1310

wzorów

Ludzie

Fototapety z motywami ludzi mogą być świetnym rozwiązaniem w gabinetach lub salonach, a nawet w kuchni. Nasze wysokiej jakości personalizowane tapety przedstawiają wizerunki różnych oDowiedz się więcejsobistości, ludzi nieznanych i znanych. Nasza kolekcja zawiera wizerunki ludzi znanych i nieznanych, jak na przykład: James Dean, Maria Antonina, Beatlesi, prezydent USA Barack Obama, Elvis Presley, Jimmy Hendrix i portrety artystów takich jak: Gustav Klimt, Peder Severin Kroyer, David C. Miller i Javier Velasco. Dzięki takiej personalizacji ścian naprawdę nigdy nie będziesz sam!

Ludzie

W naszej kolekcji tapet Ludzie dostępne są realistyczne fotografie, portrety i bardziej abstrakcyjne interpretacje wizerunków znanych osób, a także ludzi w codziennych sytuacjach. Niektóre z przedstawionych gwiazd to m.in. Madonna, Christopher Reeve, Neil Armstrong, Oprah Winfrey, Audrey Hepburn. Zwykli ludzie są przedstawieni, gdy chodzą, biegają, bawią się, siedzą na ławkach, spacerują wzdłuż plaży i w wielu innych sytuacjach. Wizerunki znanych ludzi dostępne są w standardowych stylach, jak również jako abstrakcyjne interpretacje celebrujące ich życie i sztukę. Możesz wybrać się na spacer lub wypić drinka w pubie ze swoją ulubioną gwiazdą. Możesz spacerować z Beatlesami po Abbey Road. Wskocz do samochodu Jamesa Deana lub wyobraź sobie, że słuchasz na żywo Elvisa siedzącego na stołku i grającego bluesową melodię w Twojej kuchni. Możliwości, które stwarzają fototapety, są praktycznie nieograniczone.

Miejsca i ludzie

Robotnicy na wieżowcu to tylko jedna z dostępnych pięknych tapet. Dostępne są również wzory przedstawiające graffiti na murze, wspinaczkę górską w Piera Menta, jazdę na deskorolce, czy jazdę na desce snowboardowej tak realne, że wydaje się, że zostaniesz obsypany śniegiem, jeśli staniesz za blisko! Krajobrazy miejskie i widoki plaż mogą być dostosowane odpowiednio do indywidualnych fototapet. Takie tapety są szczególnie przyjemne, gdy można włączyć je do wystroju wnętrza, na przykład sceneria kawiarni z ludźmi może sprawdzić się w kuchni lub jadalni. Dostępne są wzory przedstawiające tłum — wystarczy, że dodasz siebie jako gwiazdę, a także obrazy, które zapraszają do pływania czy windsurfingu, jak również słynne miejsca i budowle, jak Manhattan Bridge. Jeśli lubisz widoki globalne, dostępne są motywy festiwali, koronacji, scen ulicznych, scen budowlanych i wiele innych.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.