Ludzie

Fototapety z ludźmi mogą być świetną zabawą w pokoju dziennym lub salonie, a może nawet w kuchni, jeśli masz ochotę na przygodę. Nasze wysokiej jakości fototapety z możliwością dostosDowiedz się więcejowania do indywidualnych potrzeb przedstawiają znane osobistości, osoby ze słynnych obrazów, a nawet anonimowych, codziennych ludzi. Wśród godnych uwagi postaci znajdują się James Dean, Maria Antonina, prezydent USA Obama, Elvis, Jimmy Hendrix oraz artystyczne portrety takich sław jak Gustav Klimt, Peder Severin Kroyer, David C. Miller i Javier Velasco. Te zachwycające wizerunki mogą stanowić odświeżający element dekoracji domu lub biura.

Fototapety z ludźmi

W naszej kolekcji fototapet Ludzie znajdziesz realistyczne fotografie, artystyczne portrety i bardziej abstrakcyjne wizerunki sławnych osób, ale także ludzi w codziennych sytuacjach z różnych środowisk. Niektóre z przedstawionych, ale jeszcze nie wymienionych sław to Madonna, Christopher Reeve, Neil Armstrong, Oprah Winfrey, Audrey Hepburn i wiele innych. Te sławne osoby są dostępne w standardowych stylach, jak również w kreatywnych interpretacjach, aby uczcić nie tylko ich życie, ale również ich sztukę, taką jak filmy, muzyka i osiągnięcia sportowe. Możesz wybrać się na spacer z Beatlesami po Abbey Road, poczuć żar starego, wspaniałego Zachodu u boku Clinta Eastwooda lub wyobrazić sobie, że grasz na wielkim Camp Nou! W przypadku tych niesamowitych fototapet z ludźmi granice wyznacza tylko Twoja wyobraźnia.

Nie całkiem zwyczajni

Codzienni ludzie są przedstawieni w ten sam sposób: spacerują, biegają, bawią się, siedzą na ławkach, spacerują po plaży i wiele innych. Możliwości, jakie dają nasze fototapety z ludźmi, są ogromne i różnorodne. Podczas gdy w zwyczajności tkwi piękno, portrety tak zwanych nieznanych ludzi mogą dodać tajemniczości i intrygi do Twojego osobistego otoczenia. Doskonała jakość naszych fototapet z ludźmi zachęci Twoich gości do sprawdzenia i zapytania, kim jest osoba na zdjęciu, a także zachęci ich do zrobienia sobie własnej. Doskonałym przykładem tego uczucia jest fototapeta New Friend, na której mała dziewczynka bawi się z motylem. Mimo że ma zamknięte oczy, widać, że emanuje z niej ten rodzaj błogości, który często jest zarezerwowany dla dzieci, które odkrywają coś nowego i natychmiast zamykają to w swoim sercu.

Wędrujące miejsca

Wymieszaj i dopasuj te fantastyczne fototapety z ludźmi zgodnie z ogólnym układem pomieszczenia. Dzięki tak wielu możliwościom wyboru miejsc, z łatwością wybierzesz te najbardziej odpowiednie dla Twojej strefy. Co powiesz na fototapetę z robotnikami na drapaczu chmur, aby uzyskać bardziej solidne i rustykalne wrażenie? A może fototapeta z graffiti - bardziej miejski klimat? Możesz bawić się naszą różnorodną gamą fototapet z ludźmi, wybierając najróżniejsze dekoracyjne kierunki. Na fanów adrenaliny czeka wspinaczka skałkowa w Piera Menta, sceny snowboardowe tak realne, że przysięgasz, iż gdybyś stanął zbyt blisko, mógłbyś zostać oblany śniegiem, lub oszałamiająca pozycja Lighthouse Surfer, na której zobaczysz radosnego kolesia ujeżdżającego fale z latarnią morską w tle, ochlapywanego przez potężne morskie fale.

Fototapety przedstawiające ludzi

Fototapety z ludźmi są szczególnie fajne, gdy możesz je wkomponować w wystrój swojego pokoju, np. kawiarniana scena z ludźmi może świetnie sprawdzić się w Twojej kuchni lub jadalni, zwiększając jej urok do jeszcze wyższego poziomu. Mamy też obrazy, które zapraszają do pływania, windsurfingu lub jazdy na deskorolce w znanych miejscach na całym świecie. Oczywiście są tu słynne miejsca, takie jak most Manhattan, wspaniałe plenery dla sportowców, a także sceny integracyjne, czyli festiwale, koronacje i przyjęcia. Można powiedzieć, że nasze fototapety z ludźmi same w sobie są celebracją życia, więc wprowadź tę żywiołowość do swojego domu lub biura!
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.