Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Mapa Explorer - Tapeta - Pokój niemowlęcy

363

wzorów

Mapy świata

Fototapety przedstawiające mapę świata z pewnością dodają dużo wdzięku i piękna przestrzeni. Mamy bardzo szeroką ofertę, aby zapewnić możliwość wyboru i jesteśmy pewni, że nasze fototDowiedz się więcejapety będą źródłem zainteresowania i radości przez długi czas. Przeglądaj nasze fototapety doskonałej jakości, aby wybrać najlepsze do swojej przestrzeni.

Mapy miast

Nasze fototapety z mapami miast zwykle wprowadzają duże zainteresowanie grafiką i szczegółami w przestrzeni. Są wspaniałym wyborem do wystroju w stylu przemysłowym i dodają teksturę do ogólnego projektu pomieszczenia. Mają wiele ciekawych kolorów i złożonych wymiarów, które naprawdę przyciągają wzrok i prowokują do zbadania szczegółów mapy. Naprawdę stają się wspaniałym punktem skupiającym w każdym miejscu. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór map miejskich doskonałej jakości. Dostępne są plany miast, które są produkowane nawet w kolorze czerwonym, który jest bardzo przyjemnym, atrakcyjnym i energetycznym kolorem do biura, przestrzeni przemysłowej lub do domu. Mapa miasta — Madryt wprowadza odrobinę Hiszpanii do Twojej przestrzeni i zapewnia znakomite graficzne szczegóły na ścianie.

Mapy krajowe

Wszyscy jesteśmy naprawdę dumni ze swojego pochodzenia, zatem fajnie jest zawiesić fototapetę z mapą krajową, aby pokazać naszą tożsamość narodową. Te piękne mapy krajowe dumnie pokazują nasze dziedzictwo narodowe na przestrzeni wieków. Być może nasi przodkowie pochodzą z części świata, które podziwiamy, ale nie jesteśmy w stanie osobiście ich odwiedzić, dlatego fototapeta z mapą krajową naprawdę przenosi ten kraj nieco bliżej naszego serca, kiedy możemy patrzeć na niego własnymi oczami. Wprowadza to do naszego serca pewną nostalgię za domem. Dostępne są mapy, które są produkowane w kolorze czarnym i białym, niektóre są wykonane z wykorzystaniem jasnych kolorów, a niektóre są tworzone z użyciem żywszych odcieni. Z pewnością w kategorii map krajowych istnieje fototapeta, która pasuje do stylu swojej przestrzeni. Mapa Australii jest zabawna i wymyślna. Ta mapa krajowa jest zaprojektowana na kremowym tle z mapą w odcieniach jasnego błękitu i błękitu królewskiego, które tworzą wspaniałe wrażenie.

Mapy kosmosu

Tapety z mapami kosmosu tak wnikliwie przedstawiają Układ Słoneczny, że sprawiają wrażenie, jakbyśmy byli nim bardzo zainteresowani i zaintrygowani. Mapy tych miejsc są bardzo edukacyjne i charakteryzują się pewnym rodzajem dramatyczności i piękna. Są one tworzone z wykorzystaniem ciemnych kolorów tła i jasnych kolorów do oznaczenia planet. Są naprawdę pięknym wyborem do pokoju dziecięcego, sali szkolnej, biura lub innego pomieszczenia w domu, np. do pokoju, gdzie spotyka się cała rodzina . Te tapety są także bardzo interesujące w przestrzeni przemysłowej. Słońce i planety są przedstawione w żywych kolorach na ciemnym tle i przy blasku słońca. Ta mapa sprawia, że odczuwasz energię i pełnię życia, a patrzenie na taką mapę jest ekscytujące.

Mapy morskie

Choć wszyscy nie mogą być kapitanami statku, którzy wiedzą, jak zapanować nad morzem, fototapety przedstawiające mapy morskie są wspaniałe i są tworzone z użyciem kojących i spokojnych kolorów pastelowych. Są bardzo szczegółowe i powodują, że człowiek chce sprawdzić szczegóły, aby dowiedzieć się, co przedstawiają. Mapy morskie są wspaniałe dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o morzu, i można je bez problemu dodać w przestrzeni domku, w biurze lub w dowolnym innym obszarze. Są bardzo edukacyjne i są prawdziwym punktem skupiającym w każdej przestrzeni. Fototapeta Sea Chart 92--Kattegatt jest bardzo szczegółowa i naprawdę przyciąga wzrok błękitnym morzem i żółtymi granicami reprezentującymi ląd. Jest bardzo precyzyjna — a nawet piękna — tak że automatycznie zwraca na siebie uwagę.

Mapy świata

Mapy świata są bardzo ciekawe i sprawiają, że czujesz, że jesteś częścią wspaniałego miejsca. Dają poczucie przynależności do tego świata i umożliwiają wskazanie na mapie świata miejsca Twojego pochodzenia i miejsca, do którego należysz, jesteś kim ważnym. Niektóre z map świata są bardzo kolorowe, a niektóre są wykonane w bardzo stonowanych, spokojnych kolorach. W zależności od rodzaju mapy świata na wybranej tapecie można stworzyć naprawdę różne rodzaje nastrojów w różnych swoich przestrzeniach. Być może podoba Ci się naturalne piękno map świata i być może chcesz stworzyć motyw tematyczny w swoim domu lub biurze, wybierając fototapety z mapami świata w różnych stylach do różnych obszarów. Fototapeta The World Map Detailed--Without Roads jest bardzo jasna i w przepięknych, atrakcyjnych kolorach, które wzmocnią nastrój w każdym pomieszczeniu.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.