Miasta i miejscowości

Zamiast podróżować po całym świecie w celu zbierania wspomnień o tych widokach, dlaczego nie przenieść tych zapierających dech w piersiach widoków do własnego domu. Niezależnie od tegDowiedz się więcejo, czy wolisz ciszę i spokój weneckich kanałów, czy migoczące światła Londynu, z pewnością mamy dla Ciebie fototapetę z pejzażem miejskim. Fototapety z pejzażem miejskim nadadzą również dramatyczną głębię każdemu mniejszemu pomieszczeniu. Od Paryża po Nowy Jork, od Tokio po Sztokholm - z pewnością znajdziesz tu najbardziej imponujące panoramy z całego świata.

Walpety z bajecznymi miejscami

Wybór pięknych zdjęć miast z całego świata sprawi, że na Twojej twarzy pojawi się uśmiech, gdy wyobrazisz sobie siebie w tych fantastycznych miejscach. Znajdziesz tu wspaniałą mieszankę fototapet, projektów graficznych i pomysłowych kreskówek. Utalentowany zespół fotografów i projektantów stworzył te tapety, abyś mógł się nimi cieszyć, i wymyślił najlepsze sposoby uchwycenia istoty miasta na jednym płótnie. Te wspaniałe dzieła sztuki przypomną Ci o ekscytujących miastach, które już odwiedziłeś, lub o tych, które chciałbyś odwiedzić pewnego dnia.

Tapety z krajobrazem miejskim

Każdy wzór w naszej galerii tapet z pejzażami miejskimi i miejscami ma swój własny, charakterystyczny styl. Na przykład, popularnym wyborem jest posiadanie mapy miasta jako tapety. Jedna z nich przedstawia miasto Paryż, a rzeka Sekwana przecina środek, tworząc łuk przypominający tęczę. Ten wyjątkowy wzór może być doskonałym tematem rozmów, ponieważ jest tak kreatywny i nadaje nowy wymiar naszemu wyobrażeniu o tym, jak wygląda to miasto. Projekt panoramy panoramy miasta to kolejna przyciągająca wzrok tapeta, która jest wielobarwna, ale z efektem akwareli. PHOTOWALL postarał się przedstawić wiele słynnych panoram miast, a niektóre przykłady to Londyn, Cincinnati i Moskwa. Tło jest białe, dzięki czemu kolorowe i odważne panoramy wyróżniają się jeszcze bardziej. W ten sposób powstaje efekt obramowania, który doskonale nadaje się do rozjaśnienia zwykłego kolorowego pokoju.

Fotototapety

Te wysokiej jakości fototapety uchwyciły magiczną stronę miast na całym świecie. Wiele fototapet przedstawia piękne odbicia w rzekach, które przepływają przez miasta. Jednym z przykładów jest londyńska Canary Warf, gdzie fotograf doskonale uchwycił miasto o zmierzchu, z oszałamiającym fioletowo-niebieskim niebem i światłami drapaczy chmur, które sprawiają, że odbicie jest wyjątkowe. Kolejna z naszych niesamowitych fototapet przedstawia Tęczowy Most i górę Fuji w Japonii. Fotograf uchwycił ośnieżoną górę z odbijającym się w niej słońcem i rozświetloną panoramą miasta poniżej. Tęczowy Most, również lśniący światłami, przecina środek tej pięknej sceny. Dostępne są również fototapety w odcieniach sepii, które są bardziej subtelne, ale i tak zrobią ogromne wrażenie w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu. Dzięki nim możesz wyobrazić sobie, że cofnąłeś się w czasie. W tym projekcie w sepii przedstawiony jest Sztokholm z eleganckimi wieżami kościołów.

Fototapety na ścianę są po prostu niesamowite

Dzięki wspaniałej kolekcji fototapet ściennych Cities & Places od Photowall możesz po prostu zamienić zwykły pokój w coś niezwykłego. Oczywiście wielu właścicieli domów chciałoby, aby w ich przestrzeni pojawiło się takie unowocześnienie. Jako że istnieje wiele różnych sposobów na uatrakcyjnienie każdego pomieszczenia, zastosowanie fototapet okazało się skuteczne. Nie tylko to, że fototapety są łatwe w użyciu, ale również są one dostępne w różnych pięknych i atrakcyjnych wzorach. Z pewnością znajdziesz fototapetę, która spełni Twoje wymagania. Nadal zastanawiasz się, dlaczego fototapety są obecnie tak modne? Słowa prawdopodobnie nie wystarczą. Musisz ich doświadczyć. Miłego dekorowania!
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.