Avery Tillmon - Nowy Jork - Tapeta - Pokój dzienny

5339

wzorów

Miasta i miejscowości

Zamiast podróżować po świecie, aby zbierać wspomnienia widoków, dlaczego nie wprowadzić tych zapierających dech w piersiach obrazów do swojego własnego domu. Bez względu na to, czy woDowiedz się więcejlisz ciszę i spokój kanałów Wenecji, czy migoczące światła Londynu, z całą pewnością mamy tapetę z pejzażem miejskim akurat dla Ciebie. Fototapety z krajobrazem miejskim zapewnią również znaczną głębię w każdym mniejszym pomieszczeniu. Od Paryża do Nowego Jorku, od Tokio do Sztokholmu — masz pewność, że znajdziesz najbardziej imponujące sylwetki miast z całego świata.

Tapety ze wspaniałymi miejscami

Wybór pięknych widoków miast z całego świata wywoła uśmiech na twarzy, gdy wyobrazisz sobie siebie w tych bajecznych miejscach. Dostępny jest ogromny wybór fototapet, wzorów graficznych i pomysłowych wzorów w stylu kreskówek. Zespół utalentowanych fotografów i projektantów stworzył te tapety, aby sprawić ci radość, twórcy użyli najlepszych metod, aby uchwycić istotę miasta na pojedynczym płótnie. Te wspaniałe dzieła sztuki będą przypominać ekscytujące miasta, które już odwiedziłeś lub te, które chciałbyś odwiedzić pewnego dnia.

Tapety z krajobrazem miejskim

Każdy projekt w naszej galerii tapet przedstawiających pejzaże miejskie i lokalizacje ma swój własny, charakterystyczny styl. Na przykład bardzo często jako tapeta jest wybierana mapa miasta. Jednym z takich wzorów jest Paryż przecięty rzeką Sekwaną, która tworzy łuk przypominający tęczę. Ten unikalny wzór będzie doskonałym tematem do rozmowy, ponieważ jest bardzo kreatywny i nadaje nowy wymiar naszemu wyobrażeniu, jak wygląda miasto. Wzór przedstawiający panoramę miasta jest kolejną miłą dla oka tapetą, wielobarwną, ale z efektem akwareli. W ofercie PHOTOWALL jest wiele wzorów z panoramami znanych miast, jak London, Cincinnati czy Moskwa. Tło jest białe, aby kolorowa i bogata sylwetka miasta wyróżniała się jeszcze bardziej. W ten sposób powstaje efekt granicy, który jest idealny do rozjaśnienia zwykłego kolorowego wnętrza.

Widoki miast

Na tych wysokiej jakości fototapetach uchwycono magiczną stronę miast z całego świata. Dostępnych jest wiele fototapet, które przedstawiają piękne odbicia w rzekach przepływających przez miasta. Jednym z przykładów jest Canary Wharf w Londynie, gdzie fotograf doskonale uchwycił miasto o zmierzchu na tle przepięknego fioletowego i niebieskiego nieba i świateł wieżowców, które zapewniły dodatkowe specjalne odbicie. Kolejna z naszych niesamowitych fototapet przedstawia Rainbow Bridge i Mount Fuji w Japonii. Fotograf uchwycił ośnieżony szczyt górski z odbijającymi się promieniami słońca i oświetlony pejzaż miasta poniżej. Rainbow Bridge również lśni światłami, przecinając przez środek tę piękną scenerię. Dostępne są również fototapety w kolorze sepii, które są bardziej subtelne, ale nadal nadają wyraźny charakter wnętrzu, do którego zostały wybrane. To pomaga w wyobrażeniu sobie podróży w czasie. Wśród projektów w kolorze sepii dostępny jest także obraz Sztokholmu z eleganckimi wieżami kościelnymi.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.