Elewacje budynków

Zewnętrzna część budynku jest wyjątkową częścią jego architektonicznego oblicza, ponieważ jest to powłoka lub skóra, która jako pierwsza staje się widoczna dla ludzkiego oka. Wielu deDowiedz się więcejweloperów odnowione na zewnątrz budynku po prostu podnieść jego wartość odsprzedaży, pozostawiając wnętrze dość dużo sposób, w jaki jest. Z kilku warstw farby, niektóre naprawy do drenażu, i naprawy okien i wyjść, budynek może być wykonane, aby wyglądać lśniące nowy z tweaking jego zewnętrzną. Photowall oddaje hołd temu ciekawemu architektonicznemu cudowi swoją własną linią fototapet. Te wspaniałe obrazy przedstawiają wygląd zewnętrzny niektórych z najbardziej popularnych budynków na świecie. Dodawanie tych fototapet do ścian Twojego domu nada mu żywą i kosmopolityczną atmosferę, od której trudno się uwolnić. Umieść kilka z tych fototapet w swoim salonie i spraw, by wyglądał tak, jakbyś mieszkał w wartym miliony dolarów wieżowcu w jednym z najbardziej znanych miast na świecie. Nie ma żadnych ograniczeń co do elegancji i wyrafinowania, które możesz wprowadzić do swojego wnętrza dzięki obecności tych fototapet.

Klasyka w fototapetach na zewnątrz budynków

Nowy Jork został nazwany przez współczesną kulturę miastem, które nigdy nie śpi. Jest to centrum finansów, sztuki, muzyki i kultury w Stanach Zjednoczonych. Mówi się, że życie w Wielkim Jabłku otwiera oczy na resztę świata. Photowall w swojej szerokiej kolekcji fototapet na ścianę przedstawia "Gotham", "Nowy Jork nocą" oraz "Nowy Jork nocą". Obrazy te przedstawiają lśniące oblicze tego wspaniałego miasta, na tle wieczornego nieba. Te zewnętrzne fototapety budynków będą wyglądać wyjątkowo dobrze w pomieszczeniach rekreacyjnych. Umieść je na szczycie 70-calowego telewizora LED, aby dopełnić obrazu hip, podmiejskiego mieszkania. Affix jakieś kreatywne oświetlenie, aby pokazać te fototapety zewnętrzne budynku i ustawić nastrój na wieczór zabawy i podniecenia w domu. Innym doskonałym miejscem do wyświetlania tych fototapet zewnętrznych budynków jest w salonach i miejscach odpoczynku. Usiądź w swoim ulubionym szezlongu z martini i poddaj się relaksowi i łatwości, jaką zapewniają te fototapety z zewnętrznymi budynkami.

Zachwyć się fototapetami na ścianach zewnętrznych budynków

Jest coś, co można powiedzieć o spędzeniu swojego życia jako podróżujący po całym świecie jet-setter. Wszystkie podróże i przygody, których doświadczyłeś, zmieniają twoją perspektywę na świat. Dają ci szersze spojrzenie na rzeczy i szersze, bardziej światowe, zrozumienie rzeczywistości wokół ciebie. Fototapety "Nowy Jork", "Słoneczna Wenecja" i "Londyn nocą" przeniosą Cię do najbardziej znanych miast na świecie. Pierwszy obraz przedstawia Wielkie Jabłko nocą. Drugi to miasto Wenecja we Włoszech, jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie. Z wysokości niższej niż poziom morza, to miasto ma drogi wodne zamiast ulic, a jego grzywny gondole z ich śpiewających żeglarzy były podstawą niezliczonych romantycznych filmów w całej historii. Trzeci obraz to Londyn, stolica Wielkiej Brytanii. To monumentalne miasto jest domem dla Pałacu Buckingham, rezydencji brytyjskiej rodziny królewskiej. Jest to również miejsce, w którym znajduje się Parlament Brytyjski. Te wspaniałe fototapety na zewnątrz budynków dadzą bardzo potrzebne życie i ekscytację do Twojego domu.

Zapierające dech w piersiach i wielkie

Paryż, który jest stolicą Francji, często nazywany jest miastem światła. Poeci twierdzą, że jest to wszechświat cały i kompletny sam w sobie. I jeśli reszta świata pogrążyłaby się w ciemności, to wszystkie osiągnięcia ludzkości i kamienie milowe będą trwały tak długo, jak długo będzie istniało to wspaniałe miasto. Fototapety "Ulice Paryża", "Ulica Paryska" i "Sklep z likierami - Paryż" w swojej niesamowitej kolekcji fototapet na ścianę budynków to hołd dla tego wspaniałego miasta. Te piękne obrazy pokazują wspaniałość i blask tego miasta, które służyło jako mekka dla poetów, pisarzy i artystów w całej historii. Kilku amerykańskich autorów, w tym nieśmiertelny Ernest Hemingway, zrobili wędrówkę do tego wielkiego miasta, aby napisać swoje arcydzieła, a oni zostali nazwani The Lost Generation przez wielu krytyków. Umieść te zewnętrzne fototapety budynków w swojej mini-bibliotece lub prywatnym gabinecie, aby poczuć się tak, jakbyś był częścią Zaginionego Pokolenia, szukając emocjonalnej kotwicy, z którą można ustawić prawdę i niuanse swojego następnego arcydzieła literackiego. Niech te fototapety z budynkami będą stałym elementem Twojego domu.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.