Materiały budowlane

Fototapeta inspirowana tajemniczością miejsc opuszczonych przez dawnych właścicieli lub czymś, co jest przesiąknięte męskością. Rzadko widzimy metale, opuszczone pomieszczenia roboczeDowiedz się więcej, budynki fabryczne lub zardzewiałe skarbce, jeśli chodzi o tapety. Nie musisz się już martwić, ponieważ Photowall oferuje Ci duży wybór tapet. Materiały budowlane i miejsca lub obiekty budowlane mogą być dla niektórych niezwykłe, ale jest to niezaprzeczalnie jeden z najlepszych motywów, jeśli zostanie prawidłowo umieszczony na ścianach Twojego pokoju.

Movie - like inspired wall murals

Większość ludzi w dzisiejszych czasach naprawdę lubi filmy. Filmy, szczególnie filmy akcji i thrillery, często mają miejsca, które są opuszczone, zniszczone i zardzewiałe. To dodaje bardziej tajemniczy klimat do miejsca i sprawiają, że widzowie czują intensywność sceny więcej. Fototapeta dopasowana do kogoś, kto uwielbia tematy typu tajemniczego. Fototapety z materiałami budowlanymi i miejscami budowy lub obiektami są idealne dla Ciebie! Możesz chcieć dodać opuszczoną kotłownię mural na ścianach swojej sypialni, nie tylko to sprawia, że pokój wygląda większy, ale także ustawia doskonały klimat, gdy partneruje z przyciemnionym oświetleniem, tak jak wtedy, gdy masz zamiar spać. Są one zdecydowanie przyciąga wzrok, te murale z pewnością przyniesie odwiedzających wewnętrznych Sherlock. Możesz również spróbować tej podziemnej kontroli pokoju tematyczne mural, który daje off silne Marvel's X-Men wibracje. Jest to również idealne rozwiązanie do sypialni. Wyobraź sobie, że wchodzisz do swojej sypialni i czujesz się jak w podziemnym pokoju kontrolnym z Profesorem X. Czy nie byłby to fajny motyw na ściany Twojej sypialni? Bycie odważnym, jeśli chodzi o próbowanie nowych tematów nie jest wcale złe, nie zgadzasz się? Możesz również wybrać coś tak tajemniczego jak rozbite okna fabryki dla ścian w Twojej sypialni. To dodaje iluzji, że jest inne miejsce po drugiej stronie ścian, co sprawia, że twój pokój wygląda na większy. Innym wyborem dla Ciebie jest okno z tłuczonego szkła idealne do salonu, sypialni, jadalni, Ty wybierasz! Odbicie niektórych zapierających dech w piersiach widoków może być opcją dla Twojej osobowości. Zachód słońca w lesie lub widok na most brooklyński może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Rozbite szklane okna dodają bardziej stylowy i tajemniczy efekt, dzięki czemu wygląda na to, że widoki są tylko o krok od Twojego pokoju.

Fototapety z klasą i męskimi klimatami

Jeśli chcesz bardziej klasyczny lub męski rodzaj materiałów budowlanych i miejsc lub obiektów budowlanych, Photowall ma również kilka dla Ciebie! Możesz chcieć spróbować czegoś pokazującego jak piękne są chmury. Ten lustrzany budynek, który odbija atrakcyjne chmury cumulus sprawi, że Twoja sypialnia lub pokój dzienny będzie wyglądać fantastycznie i hipnotyzująco. Jeśli lubisz coś ciemniejszego, to most Pasupati jest właśnie dla Ciebie. To będzie wyglądać fantastycznie na ścianach sypialni, dzięki czemu wygląda to tak, jakbyś spał w środku mostu. Innym wyborem jest odbicie tych drapaczy chmur w budynku, dając mu zagadkowe uczucie, które jest również idealne dla Twojego salonu. To tylko dodaje więcej klasycznych wibracji do Twojego pokoju. Możesz również spróbować naszych metalowych fototapet tematycznych, aby nadać swojemu pokojowi męską atmosferę. Te windy otoczone przez te metalowe ściany jest dobrym partnerem dla Twojego salonu. To sklepienie i nowoczesny korytarz może być również twój typ, jeśli chcesz dodać iluzję, że istnieje inna ścieżka prowadząca gdzieś po drugiej stronie sypialni lub ścian salonu.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-28 z 28 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.