Drogi i autostrady

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, a on szedł długą i krętą drogą... Drogi są istotną częścią naszej kultury i były nią przez całą historię. Rzym nie mógłby podbić połowy świata, gdybDowiedz się więcejy nie zbudował najlepszych dróg, jakie świat kiedykolwiek widział, a w oczach większości ludzi, długa droga ma romantyczny urok. Dreszczyk emocji związany z otwartą drogą przed tobą, z niczym do zrobienia, ale zobacz, dokąd cię zaprowadzi, jest uniwersalny. Dlaczego nie przenieść otwartej drogi do domu za pomocą fototapety.

Otwarta droga

Czy kiedykolwiek jechałeś pustą drogą w rolniczym kraju? To najspokojniejsza rzecz jaką możesz sobie wyobrazić, tylko Ty i Twój samochód, i koła śpiewające po asfalcie. A może zaryzykowałeś przełęcz górską, trzymając się kierownicy, gdy w odległości kilku metrów znajduje się tysiąc stóp, a serce wali ci w piersi jak uwięzionemu ptakowi. Jedź powoli po zwietrzałej drodze w prastarym lesie i pomyśl o tym, co widziały drzewa. Drogi są studniami emocji, a podróżowanie nimi może zabrać nas w nieoczekiwane miejsca. Zabierz te uczucia do domu dzięki tapecie z kolekcji o tematyce dróg i autostrad.

Wewnątrz miasta

Każda ulica w każdym mieście jest wyjątkowa i każda z nich ma coś specjalnego do pokazania. Od starożytnych domów w Londynie do blichtru i przepychu Los Angeles, zawsze jest coś nowego do zobaczenia. Z fototapetami możesz wysłać swoją wyobraźnię w podróż do niektórych z najpiękniejszych, egzotycznych dróg na świecie.

Historia

Drogi są inspiracją dla artystów i fotografów. Niektórzy fotografują ruch uliczny w nocy, zachowując na zawsze ulotne piękno smug światła, uchwyconych w jednej chwili, gdy przejeżdżają obok. Inni fotografują słynnych ludzi na słynnych drogach, takich jak Beatlesi przechodzący przez Abbey Road, co jest prawdopodobnie najsłynniejszym zdjęciem Beatlesów, jakie kiedykolwiek zrobiono. Każda fotografia Piccadilly Circus to moment historii, uchwycony na zawsze. Uczyń ten moment historii swoim na zawsze dzięki tapetom z Photowall.

Zanieś świat do domu

Dzięki naszemu wyborowi fototapet możesz wnieść moc otwartej drogi do każdego pomieszczenia. Obraz drogi natychmiast nada wrażenie wielkości każdemu pomieszczeniu, podczas gdy droga prowadząca do zachodu słońca wniesie witalny kolor do nijakiego projektu. Wprowadź odrobinę świata zewnętrznego do swojego domu za pomocą fototapety ściennej.
Informacje o produktach