Ameryka Południowa

Fototapety z Ameryką Południową to idealne narzędzie, jeśli chcesz, aby w Twoim wnętrzu zagościły jednocześnie kultura i natura. Ten romantyczny, tętniący życiem i różnorodny kontynenDowiedz się więcejt znany jest z fantastycznych krajobrazów, kontrastujących kuchni i niesamowitej muzyki, będącej wynikiem zdrowej mieszanki wpływów. Nasza kolekcja fototapet Ameryka Południowa posiada nowoczesny urok metropolii, takich jak stolica Brazylii, Sao Paulo, ale także starożytny urok zabytków, takich jak mistyczne Machu Picchu. Kontrastujące kolory, różne style i unikalne wzory to tylko niektóre z elementów, które dodaliśmy, aby uczynić ten asortyment fototapet z Ameryką Południową najlepszą z możliwych. Czwarty pod względem wielkości kontynent i piąty pod względem liczby ludności, składa się z 12 krajów, takich jak Argentyna, Boliwia, Brazylia, Chile, Kolumbia, Ekwador, Gujana, Paragwaj, Peru, Surinam, Urugwaj i Wenezuela. W Ameryce Południowej znajduje się również druga po Nilu najdłuższa rzeka świata - Amazonka, a także drugi po Mount Everest najwyższy szczyt świata - Aconcagua w Argentynie. Fototapety Ameryka Południowa zachwycą, ucieszą i poinformują Ciebie, Twoją rodzinę, przyjaciół i każdego, kto spojrzy na te wspaniałe widoki.

Urok fototapet z Ameryką Południową

Brazylia może poszczycić się największą liczbą miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, ale Peru, zajmujące drugie miejsce z 12 takimi miejscami, ma chyba najbardziej znane i słynne. Klejnotem w koronie zabytków kultury Ameryki Południowej jest bez wątpienia "Zaginione Miasto" Machu Picchu. Ten archeologiczny cud, położony wysoko w górach, nigdy nie przestaje zadziwiać turystów, którzy przybywają z całego świata, aby podziwiać jego ponadczasowe piękno i zapierające dech w piersiach widoki, co można również zobaczyć na fototapetach w Ameryce Południowej. Ogromne mury, tarasy i rampy sprawiają, że naprawdę warto je zobaczyć. Zobacz fototapetę z Ameryką Południową o nazwie "Machu Picchu" i zachwyć się tym, jak może ona zmienić cały wygląd Twojego pokoju, nadając mu głębię i wymiar, ale także piękno i charakter.

Największy element układanki

Brazylia jest nie tylko największym krajem, ale także jednym z najbardziej bogatych historycznie w Ameryce Południowej, o czym świadczy fakt, że na jej terytorium znajduje się 21 obiektów światowego dziedzictwa kulturowego. Pierwszymi Europejczykami, którzy osiedlili się w tym miejscu, byli Portugalczycy, którzy założyli pierwszą osadę w 1532 roku. Brazylia rozwijała się dzięki wojnom i bitwom, aż w 1807 r. portugalska rodzina królewska uciekła przed Napoleonem i przeniosła się do Brazylii. Te różnorodne wpływy można odczuć we wszystkich aspektach brazylijskiej kultury, a więc także na fototapetach z Ameryki Południowej. Chociaż król, Dom Joao VI, powrócił do Portugalii w 1821 roku, jego syn pozostał w Brazylii i został cesarzem tego kraju, który w 1822 roku uzyskał niepodległość. W 1889 r. Deodoro Da Fonseca dokonał zamachu stanu i przejął władzę od cesarza, przekształcając ją w republikę rządzoną na podstawie konstytucji. Dziś Brazylia jest piątym co do wielkości państwem świata!

Kulturowe zlepki fototapet w Ameryce Południowej

Bogota to stolica Kolumbii, licząca około 8 milionów mieszkańców. Niegdyś kosmopolityczne centrum wyrafinowania, w ostatnich dekadach stało się epicentrum biznesu, polityki i rozrywki. Uprzywilejowane położenie i krajowe lotnisko sprawiają, że miasto jest łatwo dostępne i stanowi dogodny punkt wypadowy do innych miejsc w całym kraju. Być może można ją nawet zobaczyć na fototapetach przedstawiających Amerykę Południową, takich jak "Mapa miasta Bogota Kolumbia". Swój przydomek Bogota zawdzięcza temu, że jest siedzibą wielu bibliotek i uniwersytetów. Fototapety Ameryka Południowa takie jak "Bogota Kolumbia - panorama" przedstawiają ikoniczne budynki, takie jak Palacio Arzobispal czy Uniwersytet Rosario. Dzięki różnym odcieniom i tonacjom do wyboru, fototapety Ameryka Południowa są uniwersalnym i przydatnym narzędziem przy dopasowywaniu wizualnego ciężaru do istniejącego wystroju wnętrza lub kontrastu z nim.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-30 z 30 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.