Polska

Geografia oferuje wiele możliwości, jeśli chodzi o poszukiwanie głównego motywu, którym można udekorować swoją przestrzeń. Czasami przeciwieństwa się przyciągają, zarówno w sensie metDowiedz się więcejafizycznym, jak i dosłownym. Kolekcja fototapet Photowall Polska jest pełna sprzeczności, tak jak ten dziewiąty co do wielkości kraj w Europie. Ten postkomunistyczny kraj może pochwalić się bogatą historią, wieloma wybitnymi naukowcami i kilkoma cudami Matki Natury. Spruce up your residential, corporate or recreational area with these Poland wall murals to bring some character and maximum charm into your interior. Możesz dopasowywać, mieszać i kontrastować te motywy, aby dopasować je do istniejącej estetyki i schematów kolorystycznych.

Krótka lekcja historii w Polsce

Jak już zostało powiedziane, Polska ma bogatą historię i zagłębianie się w nią dogłębnie zajmie dużo czasu. Zacznijmy więc od tego, że polskie ziemie są przepiękne, bogate w zasoby naturalne i warte odwiedzenia. Z tego powodu niektóre kraje stały się bardzo zazdrosne i w 1772 roku doszło do pierwszego rozbioru ziem polskich. Polska została podzielona na 3 części pomiędzy Rosję, Austrię i Prusy. To właśnie tutaj można zobaczyć wiele pozostałych wpływów, jak na przykład na fototapecie Polska zatytułowanej "Rzeka Gdańska". Ukazuje ona piękno Polski i różnorodne wpływy, jakie poszczególne państwa wywarły na jej architekturę. Od 1914 roku Polska walczyła w I wojnie światowej, a w 1918 roku ostatecznie odzyskała niepodległość. Aby to uczcić lub poczuć nostalgię za tym wydarzeniem, możesz nabyć fototapetę "Burn My Shadow", która przedstawia samotnego Polaka łowiącego ryby na niesamowitym jeziorze. Fototapeta jest mocna i jednocześnie dramatyczna, idealna do każdego domu lub miejsca pracy, nadając mu dużą wagę wizualną.

Touch of nature

Dzika i pierwotna kraina, która leży na granicy Polski i Białorusi na skrajnym wschodzie kraju, Puszcza Białowieska jest uważana za jeden z ostatnich śladów dziewiczych lasów w Europie. Ze względu na swoje środowisko naturalne i nienaruszone piękno, Puszcza Białowieska została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Fototapety Polska również rzucają światło na to piękno w postaci motywu o nazwie "Świt Białowieskich Łąk", zachwycającej sceny, która może wywołać wiele emocji. Ta fototapeta w sypialni będzie wyglądała doskonale, inspirując nas nie tylko do wstania z łóżka, ale również do wykorzystania całego dnia. "Falochron w Niechorzu" to kolejna ostra i nieco mroczna fototapeta z Polski, która może stanowić idealny punkt centralny w Twojej przestrzeni.

Poniższe poziomy fototapet w Polsce

Czy wiesz, że Warszawa nie jest pierwszą stolicą Polski? Pierwszą stolicą Polski było Gniezno i źródła historyczne mówią, że to właśnie tam powstało państwo polskie. Mimo to, Warszawa jest dziś prężnie rozwijającym się miastem w Europie Środkowej, które z roku na rok przyciąga coraz więcej zagranicznych turystów. Widać to na fototapetach "Warsaw Skyline, black and white", które są jednym z zestawu różnych kolorów przedstawiających przepiękną panoramę tej ciekawej metropolii. Warszawska Starówka, odbudowana po II wojnie światowej na podstawie malowideł z XVII-XVIII wieku, jest obecnie chroniona przez UNESCO i stanowi doskonały przykład odtworzenia dziedzictwa kulturowego. Nasze fototapety Polska są nie tylko wspaniałe w stylu, ale również niosą ze sobą głębsze znaczenie i uznanie dla tego miejsca. Fototapety "Warsaw Poland Skyline" dostępne są w zróżnicowanej palecie kolorów, z których każdy wnosi swój własny urok do przestrzeni, czy to w domu, czy w biurze. Pałac Kultury i Nauki w Warszawie był darem sowieckiego dyktatora Stalina dla narodu polskiego. Ma 237 metrów wysokości i jest najwyższym budynkiem w Polsce, a jego wieża zegarowa o wysokości 165 metrów jest uważana za najwyższą w Europie. Można to zobaczyć na wielu fototapetach w Polsce poprzedzonych napisem "Warsaw Skyline".
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-22 z 22 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.