Włochy

Włochy to kraj w południowo-środkowej Europie, który ma parlamentarną formę rządu. Jego stolicą jest nieśmiertelne miasto Rzym. Graniczy z Francją, Szwajcarią, Austrią i Słowenią. Ze Dowiedz się więcejwzględu na swoje położenie, na przestrzeni dziejów stało się domem dla wielu obcych narodowości. Zamieszkiwali je Grecy, Celtowie, Fenicjanie i Kartagińczycy. Photowall oddaje hołd tej wspaniałej krainie w swojej kolekcji fototapet Włochy. Te niesamowite obrazy przedstawiają różne miejsca i widoki, które uczyniły ten kraj sławnym na całym świecie. Powieś kilka z tych fototapet w swoim salonie, aby nadać przestrzeni romantyczny i nieodparty urok. Twoja rodzina i bliscy będą ciągle znajdować wymówki, aby zatrzymać się w salonie z tymi wspaniałymi fototapetami Włoch wokół nich. Poddaj się urokowi i oczarowaniu, jakie zapewniają te fototapety Włochy w Twoim domu. Kilka z tych niezwykłych fototapet Włochy w przestrzeni rekreacyjnej przyniesie obszar do dynamicznego życia i pozwoli Twoje rozrywki i gry, aby być jeszcze bardziej zabawne. Spraw, aby te fototapety Włochy stały się głównym punktem w granicach Twojego domu.

Imponujące we Włoszech fototapety na ścianę

Włochy są krajem o kształcie buta. Czy to dziwne, że niektórzy z najlepszych projektantów mody na świecie są narodowości włoskiej? Od Gianniego Versace, przez Nino Cerruti, po Salvatore Ferragamo, te znakomitości świata mody wywodzą swoje artystyczne korzenie z kultury twórczej tego kraju. Fototapety "Wybrzeże Amalfi", "Cegły i wodne uliczki w Wenecji" oraz "Wioska Manarola, Włochy" w swojej wspaniałej kolekcji fototapet przedstawiających Włochy. Te obrazy przedstawiają bardziej zapierające dech w piersiach i urzekające miejsca tego wspaniałego kraju. Umieść kilka z tych fototapet Włochy w swoim salonie i poczuj się tak, jakbyś został przeniesiony na egzotyczne wybrzeża i plaże tego wspaniałego kraju. Niech atmosfera Morza Śródziemnego i wszystkie jego uroki wypełnią przestrzeń Twojego domu z tymi fototapetami Włochy wokół Ciebie. Usiądź w swoim ulubionym fotelu z kieliszkiem Chianti, a niemal usłyszysz jak tarantelle śpiewają Ci o zmierzchu. Zaproś swoich bliskich przyjaciół i współpracowników, aby podzielili się z Tobą tą magią, zapraszając ich do swoich salonów i robiąc z tego popołudnie.

Dramatyczne fototapety we Włoszech

Niektórzy z największych artystów w historii wywodzą się z tego ikonicznego kraju. Kilka z tych nazwisk to Leonardo da Vinci, Raphael Santi. Donatello, Michał Anioł, Boticelli i Caravaggio, by wymienić tylko kilka. Niezliczeni klasyczni pisarze, astronomowie i filozofowie również pochodzą z tej ziemi. Dante Alighieri, Niccolo Machiavelli i Galileusz. To prawdopodobnie dlatego ta niezwykła kraina jest przesiąknięta sztuką i pięknem. Również kuchnia włoska jest jedną z najbardziej znanych tradycji kulinarnych na świecie. Kultowa pizza, która jest praktycznie podstawą dla reszty świata, narodziła się właśnie tutaj. Wraz z niezliczonymi innymi przysmakami. Fototapety z Włochami "Oszałamiający widok na Amalfi", "Wenecja we mgle" i "Świt w Wenecji" to tylko niektóre z nich. Te obrazy przedstawiają bardziej spokojne i spokojne oblicza regionów tego kraju. Powieś te Włochy fototapety na szczycie łóżka, w swoim pokoju sypialnym, i poczuć się jak jesteś reclining z gwiazdami jako baldachim w tej urokliwej części świata. Miej swoją drzemkę wypełnioną obrazami gondoli i pięknych willi oraz muzyką lutni z tymi niesamowitymi fototapetami Włochy nad łóżkiem.

Urzekające i romantyczne

Rzym nazywany jest wiecznym miastem. Istniał jako republika i imperium w różnych okresach historii. W pewnym momencie Imperium Rzymskie rządziło dwiema trzecimi świata. Liczne kraje istniały pod łaską Ceasarów. Koloseum w Rzymie było miejscem jednych z największych walk gladiatorów w tamtych czasach. Jest to dom Marka Aureliusza i Juliusza Ceasara. Podczas gdy Watykan, który jest uważany za siedzibę chrześcijaństwa na całym świecie, choć fizycznie znajduje się we Włoszech, prawnie jest własnym krajem, z własnymi prawami, własną armią i granicami. To właśnie tutaj papież ma swoją rezydencję. Tymczasem Sycylia jest miejscem, gdzie rozpoczęła działalność organizacja przestępcza zwana Cosa Nostra lub Mafia. Ta złowroga organizacja powstała z powodu wielkiej biedy i nieudolności włoskiego rządu w dbaniu o swoich obywateli w tamtych czasach. Tak więc obywatele zwrócili się do alternatywnej formy rządów rządzonej przez mafijnych ojców chrzestnych i ich poruczników. Te Włochy fototapety służą jako przypomnienie bogatej i kolorowej kultury tej ziemi.
Informacje o produktach