Floryda

Floryda to stan w południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Na zachodzie znajduje się Zatoka Meksykańska, na północy Alabama, na wschodzie Ocean Atlantycki, a na południu CieDowiedz się więcejśnina Florydzka. Stolicą stanu jest Tallahassee, a najbardziej zaludnionym i zurbanizowanym miastem jest Miami. Photowall pokazuje swój szacunek dla tego wyjątkowego i sławnego stanu poprzez własną linię fototapet z Florydą. Fototapety te przedstawiają elektryzujący klimat różnych miejsc, które znajdują się w tym niezwykłym regionie. Posiadanie tych fototapet Floryda wewnątrz domu przyniesie ciepło nocy miasta, dźwięki samby, aromat tamales, i światła Miami do własnego prywatnego sanktuarium. Nie ma stanu, który może równać się Floryda, jeśli chodzi o scenie partii, i nie ma obrazów jak te fototapety Floryda przynieść tę magię do domu. Obraz opalone ciała chodzenie tętniących życiem ulic, błyszczące samochody sportowe wyłożone chodniki i wspaniałe niebieskie plaże tego regionu z tych niesamowitych fototapet Floryda. Z pewnością nie ma miejsca w Twoim domu, które nie zostanie ożywione przez te niesamowite obrazy.

Elektryczność na Florydzie

Rdzenni Amerykanie zamieszkiwali ten stan przez ponad 14 000 lat. Po raz pierwszy zostały one odkryte przez hiszpańskiego odkrywcę Juana Ponce de Leon. Nazwał on ziemię La Florida, ponieważ po hiszpańsku oznaczało to Wielkanoc, czyli porę roku, w której na nią wylądował. W różnych okresach historii, ten historyczny stan był własnością Hiszpanii lub Anglii. Jest to miejsce wojen seminolskich, które były najkrwawszymi i najdłuższymi wojnami indiańskimi w historii Stanów Zjednoczonych. Fototapety "Miami", "Wieża ratownicza w Miami, USA" oraz "Plaża w Islamorada w Florida Keys, USA" w swojej niesamowitej kolekcji fototapet z Florydą. Te egzotyczne obrazy przedstawiają tętniące życiem miasto i puls tego pięknego stanu. Powieś kilka z tych fototapet Floryda w swoim salonie, aby nadać przestrzeni świąteczną i dynamiczną atmosferę. Kilka z tych fototapet Floryda w swoim dens rekreacji będzie amp up emocje i dreszczyk emocji czasu gry. Umieść kilka z tych wspaniałych fototapet Floryda w swoich salonach i poczuj bicie jego ulic w swoich żyłach.

Pulsujące w fototapetach Floryda

W latach 80-tych najpopularniejszym i najwyżej ocenianym serialem telewizyjnym było Miami Vice. Ten serial o policjantach i złodziejach doskonale oddawał nocne życie, obyczaje i porywającą muzykę najbardziej energetycznego miasta Florydy. W rolach głównych wystąpili Don Johnson, Jan Michael Philips oraz genialny Edward James Olmos. Ten serial sprawił, że wszyscy ci aktorzy stali się gwiazdami. Fototapety "Downtown Miami, Florida", "Miami South Beach" i "Suwanne Reflection Panoramic" to tylko niektóre z propozycji fototapet z Florydy. Te niesamowite obrazy pokazują wszystkie rzeczy, które kochamy i podziwiamy w tym pięknym stanie. Powieś te fototapety Floryda na szczycie swojego łóżka, w swoim pokoju sypialnym i poczuj się tak, jakbyś zamykał oczy w jedną z tych gorących nocy w Miami. Drzemka w stylu z tymi fototapetami Floryda w Twojej sypialni. Możesz nawet posunąć się tak daleko, aby wyświetlić te obrazy w ścianach obszarów sypialnych i kącików zabaw swoich dzieci. Ich urzekające kolory same utrzymają Twoje maluchy zajęte i zabawione przez wiele godzin. Przynieś gwar i tętniące życiem życie tego wspaniałego stanu do swojego domu z tymi fototapetami Floryda. Już nigdy nie będzie chwili ponurości w Twoim miejscu zamieszkania.

Szybko i swobodnie

Floryda od dawna jest uznawana za emerytalną stolicę Stanów Zjednoczonych. Zawdzięcza to temu, że pogoda jest tu piękna i ciepła, idealna dla osób starszych. Standard życia jest niski i posiada niezliczoną ilość rozrywek, które zapewniają seniorom zajęcie. Przeżyć resztę swoich dni na Florydzie to naprawdę świetna propozycja. Rodzina Kennedych również ma swój rodowy dom w Hyannisport, a jej członkowie są zazwyczaj widziani w wielu klubach nocnych, które znajdują się na ulicach miasta. W tym stanie znajduje się również Kennedy Space Center, a także jezioro Okeechobee. Znajduje się tu największa społeczność kubańskich emigrantów, ponieważ Floryda leży zaledwie kilkaset mil od Kuby. To także mekka nieśmiertelnych pisarzy, takich jak Ernest Hemingway, Tennessee Williams czy Marjorie Rawlings. Park Narodowy Everglades jest również miejscem zamieszkania aligatora amerykańskiego, pantery florydzkiej, delfina butelkonosego i sympatycznego manata. To tylko kilka z atrakcji, które przyciągają ludzi do tego niesamowitego stanu. Pozwól, aby uczucia tego regionu przeniknęły do Twojego domu dzięki tym fototapetom Floryda.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-43 z 43 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.