Illinois

Jeżeli poszukujesz wspaniałego motywu do dekoracji wnętrz, fototapety Illinois firmy Photowall mogą być Twoim atutem. Nie tylko dlatego, że są one ładne i przyjemne dla oka, ale równiDowiedz się więcejeż dlatego, że stan Prerii ma tak bogatą historię, w której miało miejsce wiele wydarzeń zmieniających świat, a ludzie nawet nie zdawali sobie z tego sprawy. Konkretnym przykładem jest fakt, że Illinois było pierwszym stanem, który ratyfikował 13 poprawkę znoszącą niewolnictwo. Z ciekawostek, które nie są tak ciężkie, termin "jazz" został wymyślony w Chicago przez Benny Goodmana i Gene Krupa w 1914 roku. Jak widać, jest wiele do nauczenia się i odkrycia na temat tego niesamowitego stanu poprzez fototapety Illinois. Blisko 80% powierzchni stanu to tereny rolnicze, a jego najwyższym punktem jest Charles Mound na wysokości zaledwie ok. 375 metrów. Fototapety Illinois są również domem dla zabytków trzeciego co do wielkości miasta w Ameryce - Chicago. Dzięki Photowall zawsze możesz zmodyfikować wybrane fototapety Illinois tak, aby odpowiadały Twojej estetyce i planowanej kolorystyce.

Fotototapety Illinois Wietrzne Miasto

Chicago jest znane z tego, że wymyśliło to, co jest teraz powszechne w dużych miastach, czyli drapacz chmur. Chicago posiada wiele niezwykłych i ikonicznych struktur, które możesz mieć w swoim domu, biurze lub przestrzeni rekreacyjnej w postaci fototapet Illinois. Jak niektórzy z Was mogą wiedzieć lub słyszeć, Chicago idzie w parze z Sears Tower. Jednakże, jeśli chcesz być poprawny pod względem faktograficznym, musisz teraz nazywać ją Willis Tower. Ukończona w 1973 roku, 440 metrowa wieża jest niekwestionowanym królem panoramy Wietrznego Miasta, co można stwierdzić na wielu fototapetach w Illinois, które przedstawiają Chicago. Struktura ta utrzymywała tytuł najwyższego budynku na świecie przez dziesięciolecia i utrzymała swoje roszczenie do najwyższego dachu na półkuli zachodniej przez bardzo długi czas! Fototapeta na ścianę w Illinois o nazwie "Chicago Skyline" daje Ci piękny widok na ten zabytek i wiele innych.

Wielka ilość historii

Pierwszymi Europejczykami, którzy przybyli do Illinois byli francuscy odkrywcy Jacques Marquette i Louis Joliet, którzy podróżowali wzdłuż rzeki Mississippi i Illinois nawiązując kontakt z lokalnymi plemionami rdzennych Amerykanów w celu ustanowienia handlu futrami. Brytyjczycy przejęli kontrolę nad Illinois po wygranej wojnie francusko-indiańskiej w 1763 roku. Jednak zaledwie 20 lat później, w 1783 roku, ziemia ta stała się częścią Stanów Zjednoczonych po wojnie rewolucyjnej, a 3 grudnia 1818 roku Illinois zostało przyjęte do Unii jako 21 stan. Ta bogata historia jest również odzwierciedlona w wielu z tych wspaniałych fototapet Illinois. Jedną z najgorszych katastrof pożarowych w historii Stanów Zjednoczonych Ameryki był niesławny Wielki Pożar Chicago w 1871 roku. Wszystko zaczęło się od małego pożaru w stodole na południu Chicago, ale ponieważ większość budynków w tamtych czasach była wykonana z drewna, kiedy ogień się rozprzestrzenił, trudno było go zatrzymać i ponad 20 000 budynków zostało całkowicie zniszczonych. Mimo to, mieszkańcy Illinois stanęli na nogi i stworzyli kwitnące miasto, które można zobaczyć na fototapetach Illinois. Ten duch wytrwałości może być również odzwierciedlony w Twojej dekoracji z fototapetami Illinois!

Dodatkowe fototapety Illinois

Zdziwisz się, że nie jest niczym dziwnym doświadczyć wszystkich czterech pór roku w ciągu jednego dnia w Chicago! Nie na darmo nazywane jest ono wspomnianym Wietrznym Miastem. Źródłem tego jest jezioro Michigan, które graniczy z całą wschodnią stroną miasta, co możesz zobaczyć na fototapetach Illinois takich jak "Chicago i jezioro Michigan". "Widok z wieżowca w Chicago" to kolejna wspaniała fototapeta w Illinois, która pokazuje tę stronę i piękno metropolii. Jeśli szukasz czegoś bardziej artystycznego i trochę charakteru, może "Chicago Illinois Rust Skyline" jest właśnie dla Ciebie. Fototapety Illinois zapewniają zdrową ilość opcji upiększenia Twoich przysłowiowych czterech ścian.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-21 z 21 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.