Kalifornia

Słysząc słowo Kalifornia zdecydowanie sprawia, że ludzie marzą o plaży i życiu celebrytów, w większości przypadków. Photowall zebrał wspaniałą linię fototapet z Kalifornii, które mogąDowiedz się więcej zrobić to samo, a nawet więcej dla Ciebie. Fototapety Kalifornia przedstawiają nie tylko najsłynniejsze miasta i miejsca tego stanu, ale również jedne z najpiękniejszych krajobrazów, które możesz bez problemu wyświetlić na swojej ścianie. Nasze fototapety Kalifornia zawierają prawdziwe zdjęcia z życia, które natychmiast przeniesie Cię do lokalizacji, ale także dzieła sztuki, które dają tej części ziemi więcej głębi i kontekstu. Niezależnie od tego, czy jest to słynny most San Francisco, czy imponująca panorama Los Angeles, z pewnością znajdziesz fototapetę z Kalifornią, która doskonale uzupełni Twoją przestrzeń. Nasza oferta fototapet Kalifornia przedstawia różne ustawienia, aby dopasować się do Twojego unikalnego gustu i planów projektowych. Wypróbuj te motywy jako motywatory do pewnego dnia podejmowania, że podróż do Kalifornii, lub jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby odwiedzić już, piękne przypomnienie chwalebnej przeszłości.

Główny akt w kalifornijskich fototapetach

Osoby niezaznajomione z Los Angeles czasami zakładają, że jest ono stale słoneczne i pełne celebrytów. Prawda jest jednak o wiele bardziej zróżnicowana, ponieważ pogoda może być różna, większość ludzi to ludzie z klasy robotniczej i jest tam więcej niesamowitej sztuki i zabytków, niż turysta mógłby zmieścić w jednej podróży. Fototapety Kalifornia z pewnością pokazać tę stronę Los Angeles w unikalnych projektów, żywe kolory i różne tematy. Podczas gdy inne kultowe amerykańskie miasta, takie jak Nowy Jork, są wysokie, Los Angeles jest szerokie. Santa Monica i Venice Beach, na przykład, są popularne wśród turystów, ale są znaczne jazdy od hotelu. Fototapety Kalifornia, takie jak "Lifeguard w Santa Monica, Los Angeles" pokazują, jak piękne mogą być te miejsca, bez względu na odległość. Dzięki elementom takim jak te, możesz mieć te słynne plażowe wibracje w swoim wnętrzu przez cały rok.

Niezwykły urok

Wbrew temu, co sądzi wiele osób, Kalifornia to nie tylko blichtr i glamour, ma ona w rzeczywistości wiele ciekawej historii. Przyłączyła się do Stanów Zjednoczonych wraz z podpisaniem traktatu Guadalupe Hidalgo, który zakończył wojnę meksykańsko-amerykańską, w 1848 roku, a USA zapłaciły Meksykowi 15 milionów dolarów za szkody wojenne. W zamian Meksyk oddał prawie połowę swojego terytorium, w tym Kalifornię, Arizonę, Nowy Meksyk, Teksas oraz części Kolorado, Nevady i Utah. Chociaż początkowo Kalifornia była znana jako Stan Niedźwiedzia Grizzly, teraz jest znana jako Złoty Stan. Zobaczysz i poczujesz dlaczego, kiedy umieścić w Kalifornii fototapety, jak to naprawdę są złotymi medalistami, jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz z piękna, stylu i tekstury. Inną wspaniałą rzeczą o Kalifornii fototapet jest to, że dodaliśmy dwa mniejsze podkategorie, Los Angeles i San Francisco, aby proces selekcji bardziej spójne i usprawnione.

Venturing północ z Kalifornii fototapet

. Mówiąc o San Francisco, nie można pominąć jego najbardziej charakterystycznego widoku - mostu Golden Gate. Pod koniec XIX wieku, San Francisco było jednym z najszybciej rozwijających się miast w Stanach Zjednoczonych, ale natrafiło na poważną przeszkodę, gdy zaczęło przekształcać się w główny węzeł komunikacyjny, który potrzebował szybkiego i niezawodnego transportu, zwłaszcza po opracowaniu niedrogiego samochodu na początku XX wieku. Kiedy miasto zastygło w bezruchu i przestało się rozwijać, mieszkańcy zaapelowali o budowę mostu, aby ludzie mogli podróżować łatwiej i szybciej. Z Kalifornii fototapety, które funkcje San Francisco, nie tylko masz piękną ozdobę dla swoich ścian, ale także ważne i znaczące struktury w swoich wnętrzach. Fototapety Kalifornia będzie podnieść wizualną wagę, zapewniając jednocześnie kontekst historyczny i wspaniały kawałek Americana. Symbolizujące amerykańską pomysłowość i innowacyjność, fototapety Kalifornia takie jak "Golden Gate - Sepia" wnoszą wiele charakteru i optycznego zainteresowania.

Szeroka różnorodność

Jak już wcześniej wspomniano, możesz wybrać fototapety California, które są albo bogatymi w szczegóły fotografiami prawdziwego życia, albo dziełami sztuki, które są naprawdę wyjątkowe. W zależności od projektu wnętrza, może nawet kilka z obu. Spokój elementów takich jak "Bowman Lake Panorama", na przykład, naprawdę kontrastuje z zgiełku i gwaru mamy tendencję do kojarzenia miasta Los Angeles. Ta żywiołowość jest również odzwierciedlona w kalifornijskich fototapetach, takich jak "Downtown LA at Sunset". Misternie wykonane elementy, takie jak "Lśniące San Francisco", różnią się od tych, które można zobaczyć na fototapetach "Los Angeles California Skyline Blue". O ile ta pierwsza doskonale pasowałaby do przestrzeni urządzonej w stylu retro, o tyle druga jest przykładem fototapety Kalifornia bliskiej minimalizmowi.
Informacje o produktach