W Seattle - Tapeta - Kuchnia

188

wzorów

Potrawy i napoje

Nieważne, czy jesteś nadzwyczajnym degustatorem jedzenia, koneserem wina lub po prostu zagorzałym smakoszem, czy istnieje lepszy sposób, aby otrzymać swoją dawkę dzienną, niż obudzDowiedz się więcejsię w otoczeniu naszych unikalnych i inspirujących fototapet lub tapet? Dzięki fantastycznej ofercie wydruków przedstawiających żywność i napoje, stworzonych przez utalentowanych fotografów i projektantów z całego świata, nawet najbardziej wybredni zaczynają myśleć o jedzeniu!

Zindywidualizowane fototapety, które można całkowicie dostosować do wszystkich potrzeb żywnościowych

Od pulchnych, soczystych pomidorów dojrzewających na ławce do morza ciemnych palonych ziaren kawy połyskujących w słońcu — kategoria jedzenie i picie w ofercie Photowall zawiera ogromny wybór zindywidualizowanych fototapet, które są niewątpliwie strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o ulubione jedzenie. Istnieje ogromna różnorodność fotografowanych produktów spożywczych i napojów, a także urokliwych oryginalnych ilustracji przedmiotów związanych z kuchnią. Każdą fototapetę można dostosować do wymaganych wymiarów, w razie potrzeby można ją przyciąć. Możesz nawet samodzielnie dostosować obraz, mając pewność, że w ten sposób fototapeta ma dodatkowe indywidualne cechy.

Pokryj cały dom jedzeniem!

Albo tylko jedną ścianę. Bez względu na to, kim jesteś, wiedz, że oferta Photowall zawiera wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki wielu wydrukom przedstawiającym jedzenie i napoje, które są dostępne na zamówienie jako tapeta, można rozpromienić swoją kuchnię widokiem orzeźwiających cytryn, rozjaśnić sypialnię widokiem pola soczystych malin lub zamienić salon w naturalnej wielkości magazyn beczek wina 3D. Jeśli szukasz czegoś bardziej subtelnego, widoki jedzenia i napojów można uzyskać w szerokiej gamie delikatnych kolorów i wykorzystać je do zrobienia uroczych tapet, tworząc prawdziwie idylliczną kuchnię. Tapety z jedzeniem i napojami przechodzą długą drogę, aby uczynić Twoje wnętrze bardziej domowym, niezależnie od tego, czy mają pokryć całe pomieszczenie, czy tylko nadać indywidualny charakter jednej ze ścian. Przy tak dużym wyborze tapet Twoje ulubione potrawy i napoje mogą być jeszcze większą częścią Twojego życia. Za każdym razem kiedy wejdziesz do pomieszczenia, fototapety z jedzeniem i napojami lub tapety Photowall pobudzą Twoje kubki smakowe!
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.