Potrawy i napoje

Niezależnie od tego, czy jesteś ekstraordynaryjnym degustatorem żywności, koneserem wina, czy po prostu zagorzałym smakoszem, to jaki jest lepszy sposób na uzyskanie codziennej dawki Dowiedz się więcejniż obudzenie się z jedną z naszych unikalnych i inspirujących fototapet lub tapet? Z fantastycznym wyborem wydruków żywności i napojów stworzonych przez utalentowanych fotografów i projektantów z całego świata, jest coś, co sprawi, że nawet najbardziej wybredni zjadacze będą się ślinić!

Skrojone na miarę fototapety dla wszystkich Twoich potrzeb żywieniowych

Od puszystych, soczystych pomidorów dojrzewających na ławce po morze ciemno palonych ziaren kawy lśniących w słońcu - w kategorii jedzenie i napoje Photowall oferuje ogromny wybór fototapet na wymiar, które z pewnością trafią w dziesiątkę, jeśli chodzi o Twoje ulubione jedzenie. Znajdziesz tu ogromną różnorodność sfotografowanych potraw i napojów, a także urzekające oryginalne ilustracje kuchennych smakołyków. Każda fototapeta może być dostosowana do pożądanych wymiarów, możesz ją przycinać według potrzeb. Masz nawet możliwość dostosowania samego obrazu, upewniając się, że Twoja fototapeta jest tym trochę ekstra specjalna.

Pokryj cały swój dom jedzeniem!

A może tylko jedną ścianę. Cokolwiek chcesz, wiedz, że Photowall ma wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki wielu wydrukom żywności i napojów dostępnym do zamówienia jako tapeta, możesz rozjaśnić swoją kuchnię orzeźwiającymi cytrynami, mieć pole soczystych moroszek oświetlających sypialnię lub zamienić swój salon w naturalnej wielkości sklep z beczkami wina 3D. Jeśli szukasz czegoś bardziej subtelnego, ilustracje z jedzeniem i napojami są dostępne w gamie delikatnych kolorów i tworzą urocze tapety, tworząc prawdziwie malownicze otoczenie kuchni. Tapety z jedzeniem i napojami przechodzą długą drogę, aby Twój dom poczuł się bardziej jak dom, niezależnie od tego, czy chcesz pokryć cały pokój, czy tylko nadać osobisty akcent jednej ze ścian. Z tak wielką gamą tapet do wyboru, Twoje ulubione jedzenie i napoje mogą stać się jeszcze większą częścią Twojego życia. Aby uzyskać smakowite doznania za każdym razem, gdy wchodzisz do pokoju, fototapeta z jedzeniem i napojami lub tapeta z Photowall sprawi, że twoje kubki smakowe będą mrowić za każdym razem!
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.