3d

Istoty ludzkie postrzegają relacje przestrzenne między obiektami po prostu patrząc na nich, ponieważ mają percepcję 3D, warunek, który jest również znany przez inny termin, percepcji Dowiedz się więcejgłębokości. Jest to również bardzo ważne przy projektowaniu wnętrz, ponieważ może mieć wpływ na wszystko, od tekstury do wzorów, które pasują do Twojej perspektywy i pożądanej estetyki. Fototapety 3D Photowall z kategorii wzory zapewnią niezbędną szerokość, wysokość, długość i głębokość dekoracji, która jest wymagana, aby Twoja aranżacja wyróżniała się na tle innych.

Narzędzia do fototapet 3D

Większość z nas używa wszystkich lub niektórych z następujących instrumentów okulistycznych do obserwacji i poruszania się na co dzień w 3D, a mianowicie perspektywy powietrznej, widzenia stereoskopowego, znajomości wielkości, akomodacji i paralaksy. Perspektywa powietrzna odnosi się do odległych obiektów, które wydają się mieć mniejszy kontrast niż obiekty znajdujące się w pobliżu, ponieważ światło jest rozpraszane i dystrybuowane losowo przez powietrze. Dlatego właśnie znalezienie odpowiedniego oświetlenia dla danego pomieszczenia jest bardzo istotne przy stosowaniu fototapet 3D. Stereoskopowe widzenie jest fakt, że nasze dwa oczy zapewniają nieco oddzielne obrazy, jak na przykład jak bliższy obiekt może wydawać się bardziej oddzielone niż odległe jeden. Korzystanie z naszych fototapet 3D szybko uwrażliwi Cię na te narzędzia, którymi posługujemy się na co dzień, dając Ci nie tylko przyjemność wizualną, ale także wgląd w zawiłości naszego świata optycznego, a tym samym w nasze spojrzenie na sztukę. "Geometric Hipster", na przykład, idealnie ogląda się przy zastosowaniu wszystkich wyżej wymienionych metod.

Pierwsza próbka

Teraz nadszedł czas, aby sprawdzić niektóre z naszych bardzo wyraźnych wzorów, które mogą podnieść Twoją osobistą przestrzeń na zupełnie inny poziom. Fototapety 3D "Blue Polygonal" i "Cubes in Frosty Pastel" to dwie zadziwiające kompozycje, które tworzą szczególną atmosferę, odwołując się do naszego zmysłu trójwymiarowości i wykorzystując swoją wyjątkową koncepcję artystyczną, aby nadać Twojemu domowemu pokojowi lub biuru ogromną wagę wizualną. Ponieważ mogą być one ponownie wyposażone służyć zamierzonej atmosfery w domu, biurze lub innej przestrzeni osobistej, można bawić się i produkować różne ustawienia, w których te fototapety 3D pomocy i dostarczania pożądanych zmian kosmetycznych. Rozpoznawalne aranżacje tych motywów z pewnością wywołają intrygę i wygenerują wizualne zainteresowanie. Jeśli chcesz czegoś bardziej nowoczesnego i złożonego, możesz zdecydować się na coś takiego jak "Okna Koloseum". Ta specyficzna fototapeta 3D firmy Photowall łączy w sobie powab trójwymiarowej percepcji z nowoczesnym magnetyzmem architektury. Różne kolory są również realnym wyborem, w zależności od już ustalonej lub wkrótce osiągniętej równowagi kolorystycznej pomieszczenia, w którym fototapeta 3D zostanie umieszczona.

Mechanizmy optyczne dla fototapet 3D

Jeśli potrafisz odgadnąć lub jesteś świadomy przybliżonej wielkości obiektu, możesz również określić w przybliżeniu, jak daleko jest on od Ciebie na podstawie tego, jak duży Ci się wydaje. To się nazywa rozmiar znajomości, która jest również istotne przy użyciu fototapety 3d, jak to może dyktować kontrast można ustanowić z odległości między swoim wnętrzu ozdoby, koordynując nierówne proporcje do generowania ujednolicenia perspektywy. Zakwaterowanie odnosi się do wizualnej ostrości na bliskim lub odległym obiekcie, przy czym soczewki w oczach fizycznie zmieniają kształt, ustalając, jak daleko obiekt jest od siebie. Wreszcie, paralaksa jest, gdy poruszasz głową z boku na bok, bliższe obiekty wydają się poruszać szybciej lub mocniej niż te odległe. Fototapety 3D w naszym arsenale spełniają wszystkie te kryteria i czynniki wizualne, dzięki czemu dekorowanie przestrzeni staje się fascynującą podróżą w trójwymiarowy świat dzięki wykorzystaniu tych rzadkich i wspaniałych motywów, które mamy dla Ciebie.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-4 z 4 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.