Lasy

Prawdziwie bujne lasy przedstawione na różnych naszych fototapetach wnoszą wiele piękna do Twojego biura lub domu. Wnoszą poczucie możliwości ucieczki od zabieganego życia na łono natDowiedz się więcejury wprost z Twojego pokoju, gdy cieszysz się widokiem lasu na naszej tapecie.

Las iglasty

Och, nie ma wątpliwości, że las iglasty jest piękny. Ale wielu ludzi żyje w mieście i często ludzie ci nie mogą dostać się do lasu, aby się nim cieszyć. To naprawdę wspaniały pomysł, aby umieścić jedną z naszych wspaniałych tapet w domu lub biurze. A może chcesz stworzyć cały las, umieszczając w kilku pomieszczeniach różne pejzaże lasów iglastych? Dodają wiele dramatycznego piękna i elegancji pomieszczeniu. Fototapeta Sunbeam through Trees przedstawia widok bardzo bujnych i bardzo spokojnych drzew. Z pewnością byłoby wspaniale obudzić się rano w takiej scenerii. Naprawdę istnieje bardzo wiele tapet do wyboru. Dla tych, którzy kochają kwiaty — niektóre pejzaże lasów z kwiatami z pewnością zapierają dech w piersiach. Można to zobaczyć na fototapecie Beautiful Bluebells.

Dżungla//las deszczowy

Wielu z nas nie może pojechać w podróż do lasu deszczowego lub dżungli, więc fototapeta jest wspaniałym sposobem, aby spełnić swoje pragnienie i znaleźć się w tak pięknym i egzotycznym miejscu. Można cieszyć się egzotycznymi krajobrazami każdego dnia, wybierając do swojego wnętrza wspaniałą fototapetę przedstawiającą dżunglę lub las tropikalny. Fototapeta Waterfall Fantasy naprawdę zabierze cię do spokojnego miejsca w Twoim własnym świecie, gdzie można zobaczyć wodospady, piękne kwitnące drzewa w odcieniach fioletu, urocze białe ptaki latające wokół i piękne rośliny. Jest idealna do sypialni, biura, kuchni, pokoju gościnnego lub salonu. Fototapeta nazwana po prostu Jungle jest pełna kolorów, promieni słonecznych, słoni, papug i innych egzotycznych stworzeń, których cudowne piękno poruszy Twoje serce.

Gałęzie

Jeśli szukasz fototapety z gałęziami, to mamy dużą ofertę, z której z pewnością coś wybierzesz. Fototapeta Birch Grove Night Sepia jest pięknym uproszczonym widokiem z ładnymi miękkimi odcieniami na czarnoszarym tle. Fototapeta Bohemian Birds Beige jest z pewnością dobrym wyborem dla tych, którzy lubią ptaki i gałęzie. Widoczne tu gałęzie są przedstawione w kolorze białym, zaś ptaki w kolorze beżowym. Ptaki wyglądają jak namalowane akwarelą. Obraz ten sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądać pięknie i fantazyjnie, a jednocześnie nabierze dyskretnej elegancji.

Drzewa liściaste

Cóż, jeśli szukasz czegoś w kategorii drzew liściastych, to zadowoli Cię nasza bogata oferta tak wielu wspaniałych tapet, które mają ekspresję i piękno własnej rzeczywistości, którą przedstawiają. Fototapeta Pearl Rays of Sunlight przedstawia prawdziwie majestatyczny widok. Możesz niemal poczuć ciepło słońca świecącego na twarz, gdy stoisz przed tą piękną fototapetą. Fototapeta Gold Trees in Park wprowadza swoją majestatyczność do przestrzeni wraz z pięknem złotych tonów jesieni i królewskości drzew z długimi wyciągniętymi gałęziami. Fototapeta Woodland Autumn Water przedstawia strumień, piękne drzewa i mały wodospad w strumieniu. Widok zapiera dech w piersiach i sprawia, że chcesz tam się znaleźć.

Brzoza

Brzozy mają piękną białą korę, stoją wysokie i dumne, mają małe, delikatne liście, mają też swoją własną chwałę. W tej kategorii dostępnych jest wiele różnych widoków z brzozami w różnych porach roku, które zapewniają różne nastroje. Fototapeta Snow-Covered Silver Birches przedstawia piękny zimowy pejzaż, jeśli kochasz śnieg i drzewa pokryte śniegiem. Jest to wspaniały wybór dla tych, którzy kochają śnieg, ale w miejscu, w którym żyją, nie pada go za dużo. Fototapeta Birch Path przedstawia wiejski pejzaż, który sprawia, że chcesz iść ścieżką z tego pejzażu, która wydaje się jak namalowana akwarelą.

Bambus

Ciesz się, wybierając spośród wielu różnych fototapet z motywem bambusa, które są dostępne w naszej ofercie. Fototapeta Bamboo Illustration doskonale nadaje się dla miejsca, w którym chcesz uzyskać efekt relaksujący, nowoczesny i minimalistyczny. Fototapeta Bamboo Forest przedstawia piękny zdrowy bambus w żywym zielonym kolorze z odrobiną błękitnego nieba przebijającego przez bambusowy las. Doskonale pasuje w neutralnym otoczeniu beżowych, szarych lub białych ścian. Wszystkie nasze wspaniałe obrazy przedstawiające bambus wnoszą prawdziwe poczucie spokoju ducha.
Informacje o produktach