Jodły

W dużej kolekcji fototapet Photowall z jodłą i sosną można zobaczyć, że chociaż oba gatunki są iglakami i noszą szyszki, to rosną inaczej. Kolejną różnicą między tymi dwoma gatunkami Dowiedz się więcejjest to, że wszystkie gatunki świerków pochodzą z bardzo zimnych lub górskich regionów półkuli północnej, podczas gdy gatunki sosen rosną od zimnych regionów do subtropików. To świetna zabawa, aby przejść przez murale świerka i sosny i zobaczyć, czy można powiedzieć różnicę. Świerki konsekwentnie rosną w wysokim, wyprostowanym trójkątnym kształcie, który jest w zasadzie klasycznym spiczastym drzewem z szerszymi gałęziami poniżej. Sosny są również wyprostowane, ale mają bardziej otwarty, zaokrąglony baldachim, czasami luźno trójkątny, ale nieregularny, lub wyglądający jak obrzeżony lizak, gdy jest dojrzały. Znajdziesz mnóstwo pięknych przykładów fototapet zarówno jodłowych, jak i sosnowych. Czy mieszkalne, rekreacyjne lub komercyjne, będą korzystać ogromnie z piękna i łaski tych fototapet jodła i sosna.

Bask in the coolness of spruce and pine murals

. Pory roku mogą zmieniać nasze nastroje, wpływać na nasze życie i zmieniać nasze perspektywy. Mówi się, że zima to czas kontemplacji i zaprasza nas do wyciszenia umysłu, uspokojenia duszy i oczyszczenia naszego wnętrza. Z pewnością można to poprzeć fototapetami Photowall z jodłą i sosną, takimi jak "Long way Home". Ta piękna scena doskonale oddaje powab zimy. Dzięki bogatym szczegółom i zachwycającej kompozycji, ta konkretna fototapeta z jodłami i sosnami sprawi, że poczujesz się tak, jakbyś był właśnie tam, dokonując swoich najgłębszych przemyśleń i podejmując ważne decyzje. Dla osób bardziej myślących przyszłościowo, które pragną odrobiny akcji w swoim wnętrzu, nie może zabraknąć fototapety z jodłą i sosną, takiej jak "Night Powder Turns with Adrien Coirier". Istnieje wiele fototapet z jodłą i sosną o tematyce sportów zimowych, które mogą podnieść poziom Twojego wystroju.

Narzędzie artysty

My, ludzie, kochamy drzewa nie tylko ze względu na ich praktyczne zastosowanie i funkcjonalność. Drzewa mogą być również bardzo piękne, tak wysokie, że wydają się dotykać nieba i tak duże wokół, że nie można ich nawet przytulić. Litania artystów, zarówno profesjonalnych jak i amatorów, namalowała obrazy drzew, a tysiące wierszy, piosenek i opowieści zostało im poświęconych. Urocze fototapety jodła & sosna mogą mieć ten sam efekt, który prawie wszyscy z nas poczuli w pewnym momencie, po prostu zatrzymując się, aby cieszyć się pięknem drzewa. Pomagają one oddychać i dają nowe uznanie dla natury, życia i otoczenia, a może nawet budzą poczucie przygody i zabierają w dziką przyrodę. Spójrz na "Camping in the Pine Forest", mural świerków i sosen autorstwa Photowall, który natychmiast Cię uspokoi i pozwoli Ci zebrać myśli.

Fototapety z jodłą i sosną i ich uniwersalność

Jak już widzisz, ta uniwersalna i zachwycająca kolekcja drewna nadaje się również do pokoi dziecięcych. Kolory w tej kategorii są przyjazne, a tematyka nie jest wizualnie ani emocjonalnie przytłaczająca. Fototapety świerkowe i sosnowe mogą stanowić uspokajające tło dla pokoju dziecięcego lub gabinetu. Spojrzenie na nie uspokoi je, sprawi, że zbierze myśli i dzięki temu lepiej się skoncentruje. Fototapety jodła i sosna, takie jak "Sunrise at Alpine Lake Basin, USA", są doskonałym przykładem na to, że takie motywy mogą zapewnić nie tylko duży urok, ale i świetny klimat w otoczeniu dziecka. Nawet w salonie lub pokoju rodzinnym fototapety z jodłą i sosną, takie jak "Val Gardena, Dolomity we Włoszech", mogą być wspólnym mianownikiem, który łączy członków rodziny w każdym wieku.

Większy wybór

Oprócz tych różnych interpretacji gigantów natury, można zdecydować się także na fotografię z prawdziwego zdarzenia lub wspomniany wcześniej artyzm. Jeszcze większym uzupełnieniem palety jest różnorodność miejsc do fotografowania z całego świata. Mając to na uwadze, z fototapetami jodła i sosna można faktycznie odbyć małą podróż dookoła świata. Byłoby to świetną zabawą, gdybyś mógł udekorować jedną część swojego domu fototapetami jodła i sosna przedstawiającymi amerykańskie krajobrazy, a w innym pokoju wyłożyć ściany jednymi z najbardziej oszałamiających naturalnych obrazów Europy. Z tymi ogromnymi fototapetami z jodłą i sosną z Photowall na pewno staniesz się tematem rozmów w mieście.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.