Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Wzór fal - Tapeta - Kuchnia

771

wzorów

Morza i oceany

Poznaj głębiny mórz i oceanów z naszymi spektakularnymi fototapetami z motywami podwodnymi. Otocz się swoimi ulubionymi kolorowymi rybami, takimi jak rekin młot, rekin mako, rekin tygDowiedz się więcejrysi i inne. Pływaj z licznymi ławicami ryb i podziwiaj ich głębokie, nasycone kolory. Popłyń na grzbietach licznych żółwi morskich i zanurkuj w głębiny na dno oceanu. Ocean jest wyjątkowym i tajemniczym miejscem, pełnym tajemnic i przygód. Nasze tapety dają Ci szansę, abyś mógł samodzielnie nurkować w oceanie i odkrywać wszystkie wspaniałe skarby podwodnego świata.

Fototapety z podwodnymi pejzażami

Dla miłośników wędkowania w oceanie mamy ogromną kolekcję podwodnych grafik. Nasza oferta fototapet z motywami podmorskimi spodoba się nawet najbardziej zapalonym wędkarzom. Od żyjącego w głębinach marlina do żaglicy w wodach tropikalnych — te magiczne tapety mogą zapewnić właściwy pejzaż do każdego wnętrza. Można wybrać obraz przedstawiający nurkowanie z fajką w egzotycznych wodach oceanu lub nurkowanie z akwalungiem w tropikalnym raju. Teraz wyobraź sobie, że obserwujesz ten spektakularny podwodny pejzaż codziennie w domu lub biurze. Od żółwi i delfinów do rekinów i wielorybów, nasze fototapety mają doskonałą grafikę, dzięki której każdego dnia możesz się poczuć jak na dnie oceanu.

Fototapety z rafą koralową

Jest tak wiele do zobaczenia pod powierzchnią morza, w głębi oceanu lub na rafie koralowej. Przebywanie pod wodą z licznymi stworzeniami wodnymi pływającymi wokół może być ekscytujące. Dzięki tapecie na ścianie w biurze lub w domu możesz ożywić niezwykłą podwodną kolonię zwierząt. Tyle jest życia w oceanach i nic nie przedstawia go tak dobrze jak tapeta. Te fototapety przedstawiają ławice egzotycznych ryb, pływających wśród kolorowych korali, z paradującymi wokół ukwiałami i szkarłupniami. Zobaczysz niesamowite skorupiaki, małże i krewetki, intrygujące szkarłupnie, jeżowce i rozgwiazdy. Można zobaczyć pływające meduzy, przemieszczające się wokół korali, czasem stado żółwi kopiących na dnie morskim. Większe formy życia morskiego można także ożywić na dużej pięknej tapecie umieszczonej idealnie w najbardziej odpowiedniej części pomieszczenia. Z fototapetami z motywem raf koralowych ciesz się wspaniałym widokiem graników wielkich, błazenków i motylowców. Dostępny jest duży wybór fototapet z fotografiami ryb: od ryb z gatunku longnose w czerwone paski do jasnożółtych motylowców. Węgorze i mureny przedstawiono, gdy pływają w sposób podobny do węża, a kałamarnice, gdy się przemieszczają w górę i w dół w poszukiwaniu pożywienia. Więc wyobraź sobie piękną tapetę z widokiem rafy koralowej w salonie, sypialni, kuchni lub biurze, która rozjaśni Twoją twarz uśmiechem. Nasze fototapety z widokami rafy koralowej w malowniczy sposób przekształcą Twoją przestrzeń życiową dzięki kolekcji niezwykłych obrazów stworzeń morskich. Fototapety inspirowane motywami oceanu doskonale pasują do pokojów dziecięcych, wzbogacają spokojną atmosferę tych pomieszczeń o atrakcyjne wizerunki pięknych zwierząt podwodnych.

Fototapety z rybami tropikalnymi pod wodą

Obserwuj, jak inspirujące wodne stworzenia ożywają na spektakularnych obrazach przedstawionych na fototapetach na ścianach. Na każdej fototapecie przedstawiony jest inny i inspirujący wizerunek ryb i innych wspaniałych form życia, które rozwijają się pod wodą. Nasze fototapety wprowadzają do Twojej przestrzeni odporność, pozorny spokój i siłę wspaniałych oceanów i ekosystemów, które w nich żyją. Fototapety są inspirujące i przekształcają ściany w ekrany, na których przedstawione są jedne z najbardziej niezwykłych podmorskich cudów natury. Fototapety Photowall z motywami podwodnymi przedstawiają wspaniałe fotografie i ilustracje życia podwodnego, które wykonano w różnych częściach świata. Jedna z fenomenalnych fototapet przedstawia ryby z rodziny pomakantowatych unoszące się w prądzie oceanicznym w poszukiwaniu pożywienia. Inna fototapeta przedstawia stado delfinów przeskakujących fale, a jeszcze inna ukazuje błękitne marliny polujące na koryfeny. W naszej ofercie dostępne są dziesiątki fototapet z rybami tropikalnymi, wszystkie przedstawiają różne gatunki ryb i innych egzotycznych mieszkańców wód tropikalnych.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.