Liście

Liście są naukowo definiowane jako integralne, boczne przydatki łodygi rośliny naczyniowej. Są one zwykle wyniesione ponad ziemię i stanowią główną część rośliny, która wychwytuje świDowiedz się więcejatło słoneczne i przeprowadza fotosyntezę. Tkanka odpowiedzialna za pochłanianie światła słonecznego nazywana jest mezofilem i zwykle znajduje się w górnej części blaszki. Ale niektóre liście, jak eukaliptus, mają swój mezofil po obu stronach. Photowall oddaje hołd temu pomocnemu i pięknemu cudowi natury swoją własną linią fototapet z liśćmi Photowall. Fototapety te przedstawiają liście wszystkich kształtów i rozmiarów, zawieszone na każdym rodzaju rośliny, jaki można sobie wyobrazić. Powieś kilka takich fototapet z liśćmi w swoim salonie i zamień przestrzeń w wirtualny ogród lub szklarnię. Poczuj świeżość i obfitość natury z tymi niesamowitymi fototapetami z liśćmi wokół siebie. Twoja rodzina i przyjaciele z pewnością docenią to, że wypełniasz swój dom tymi fototapetami z liśćmi i znajdą coraz więcej pomysłowych sposobów na to, aby zagościć w Twoim salonie. Możesz również umieścić te liście fototapety w pokojach rekreacyjnych, aby jeszcze bardziej wzmocnić atmosferę spokoju i zwiększyć czynnik zabawy w tej przestrzeni. Te fototapety z liśćmi będą hitem w Twoim domu.

Bogactwo liści na fototapetach

Liście to nie tylko nieodłączny dodatek do roślin czy drzew. Mogą one również służyć jako symbol wzrostu i nowego życia. Podobnie, opadające jesienią liście mogą symbolizować koniec rzeczy i napełniać nas melancholią i nostalgicznymi emocjami. Nawet poeci, minstrele i skrybowie byli inspirowani do tworzenia swoich największych dzieł obrazem liści spadających z drzewa. Fototapety "Przyjaciele z dżungli", "Draperia zieleni" i "Tropikalne" w swojej niesamowitej kolekcji fototapet z liśćmi dają Ci coś do myślenia. Te obrazy przedstawiają najczęstsze scenariusze, w których możemy zobaczyć liście w naturze. Powieś kilka takich fototapet z liśćmi w swoich pokojach wypoczynkowych, aby nadać przestrzeni arborealny i naturalny klimat. Kolor zielony pomoże Ci się zrelaksować i ukoi wszystkie troski tego dnia. Usiądź ze szklanką lemoniady na swoim ulubionym szezlongu i po prostu pozwól sobie zgubić się w spokojnym i cichym pięknie tych fototapet z liśćmi. Włącz trochę muzyki, aby dopełnić fantazji o byciu w głębokim lesie.

Naturalność w liściach

Wiele stworzeń w przyrodzie polega na liściach w celu ochrony i utrzymania się. Gąsienica spożywa liście do czasu, aż będzie w stanie wejść do swojej poczwarki i uwolnić się, aby stać się pięknym motylem. Zwierzęta, które stosują kamuflaż ochronny jako formę obrony, często przybierają postać liścia, aby ukryć się przed swoimi naturalnymi drapieżnikami. Jeśli liść jest wystarczająco duży, nawet człowiek schroni się pod nim podczas epizodów deszczowych. W wojsku, jednym z umiejętności nauczanych żołnierzy na przeżycie lasu jest zebrać wodę, która zebrała się na kilka liści, tak, że będą mieli wystarczająco dużo do picia. W swojej wspaniałej kolekcji fototapet z liśćmi Photowall daje Ci jeszcze więcej do pokochania: "Zwierzęta dżungli - oliwki", "Ptaki tropikalne" i "Ogród wróżek". Te obrazy nie tylko pokazują liście, ale także zwierzęta, które zależą od nich, aby przetrwać. Wyeksponuj kilka z tych wspaniałych fototapet z liśćmi na szczycie swojego łóżka, w swoim pokoju sypialnym i poczuj się jakbyś zasypiał w sercu dżungli, otoczony liśćmi i bujną roślinnością. Te fototapety z liśćmi dadzą Ci najlepszy sen jaki kiedykolwiek miałeś przez długi czas.

Bujne i żyzne

Wielki kompozytor klasyczny Ludwig Von Beethoven był głuchy i niemy od urodzenia. Dlatego to taki cud, że pomimo tych ograniczeń, był w stanie stworzyć jedne z najpiękniejszych symfonii i melodyjnych utworów w muzyce. Mówi się, że godzinami przesiadywał w lesie i patrzył na ruch liści spadających z drzew. To właśnie ich ruch zainspirował go do stworzenia arcydzieł, którymi cieszymy się dzisiaj. Fototapety "Liście palmowe - beżowo-zielone", "Bambusowa zieleń" oraz "Tropikalne liście i kwiaty" to jedne z najciekawszych fototapet z liśćmi. Te obrazy przedstawiają bardziej wytrzymałe i obfite oblicza tej szlachetnej części rośliny. Strategicznie rozmieść te fototapety z liśćmi w przedpokoju, aby nadać przestrzeni wrażenie świeżego lasu po deszczu. Sprawisz, że obowiązek przechodzenia z pokoju do pokoju stanie się ćwiczeniem w oglądaniu piękna za pięknem. Pozwól, aby te wspaniałe fototapety z liśćmi wprowadziły Matkę Naturę na ściany Twojego pięknego miejskiego mieszkania. Świeżość i obfitość zamieszka w Twoim domu dzięki tym fototapetom z liśćmi.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.