Bukiety

Bukiety kwiatów zawsze były symbolem piękna i koloru w całej historii. Reprezentują one nowe życie i wzrost wszystkich rzeczy. Kiedy mężczyzna ma miłosne zamiary wobec kobiety, daje jDowiedz się więcejej bukiet. Kiedy królowa piękności zostaje koronowana, wręcza się jej bukiet kwiatów. Kiedy człowiek wraca do domu lub jest witany po raz pierwszy w nowym miejscu, wręczany jest mu bukiet kwiatów. Nawet w czasie żałoby i straty, bukiety służą jako symbol odpowiednich uczuć. Photowall w swojej linii fototapet z bukietami honoruje to wspaniałe dzieło sztuki. Te jedyne w swoim rodzaju obrazy mogą dodać życia i energii każdemu domowi, jak nic innego. Te bukiety fototapety są w szerokiej gamie wzorów i kolorów, aby dopasować się do każdego dyskryminującego miejskiego gustu mieszkańca. Idą dobrze z prawie każdym kolorze w praktycznie każdym pokoju w domu. Pozwól, aby te lekkie i przyjemne bukiety fototapet rozjaśnić swój salon, gdy przyjeżdżasz z biura po ciężkim dniu pracy. Pozwól swoim bliskim rozkoszować się blaskiem i pięknem, które emanują te wspaniałe bukiety.

Znaczenie bukietów w fototapetach

Różne rodzaje bukietów reprezentują różne rzeczy w różnych czasach. W obecnych czasach czerwona róża jest uwerturą do romantycznych motywów, podczas gdy biała wyraża przyjaźń. Fototapety z bukietami "Bohemian Arrangement", "Colourful Flowers on Black Background" i "Indigo Ochre" pozwolą Ci cieszyć się ich pięknem. Szczególnie dobrze będą wyglądać powieszone nad kominkiem lub w Twojej mini bibliotece. Jeśli chodzi o ozdabianie przestrzeni Twojego domu, nigdy nie możesz się pomylić z tymi fototapetami z bukietami. Zrób z niego istny ogród, układając te obrazy w kolumny, aby stworzyć dzieło sztuki. Czas na herbatę nigdy nie był bardziej delikatny i zachwycający z tymi bukietami fototapet wokół Ciebie i Twoich gości. Nawet Twoje dzieci docenią posiadanie tych atrakcyjnych fototapet z bukietami w swoich pokojach do spania lub kącikach zabaw. Mogą one dać Ci niezliczone godziny kojącego relaksu, gdy patrzysz na ich kolorowe oblicze. Ease away dzień stresu i opieki, siedząc w swoim ulubionym miejscu i pozwalając godziny podczas gdy z dala, jak cieszyć się te malownicze arcydzieła. Jest jeden dla każdego nastroju i fantazji. Spraw, aby te fototapety z bukietami stały się częścią Twojego codziennego życia.

Rozgrzewające w bukietach fototapety na ścianę

W czasach feudalnych, każdy klan był reprezentowany przez konkretny kwiat w swoim herbie. Wewnętrzne cechy każdego kwiatu miały odzwierciedlać wartości i zasady, którymi kierował się każdy dom. W Japonii rycerze samurajscy byli nie tylko mistrzami miecza, ale także ekspertami w sztuce układania kwiatów zwanej Ikebana. Ta delikatna forma sztuki uosabia poziomy ziemi, nieba i niebios. Nawet największy angielski poeta, William Shakespeare, powiedział: "Róża pod każdą inną nazwą pachniałaby tak samo słodko". Fototapety "Ciemne róże", "Ściana kwiatów" i "Piwonie na szarym tle" w swojej niesamowitej kolekcji fototapet z bukietami to coś więcej niż tylko miłość. Te imponujące obrazy z pewnością wniosą pasję i kaprys do każdej przestrzeni, którą zajmą. Można niemal poczuć ich delikatny zapach, po prostu przeglądając je. W duchowej praktyce Bushido, mówi się, że kwiat wiśni reprezentuje koło życia, jego początek, teraźniejszość i koniec. Opadanie kwiatu wiśni z gałęzi jest uważane za duchowy symbol doskonałości. Wyznawcy tej religii pielęgnują tę piękną filozofię.

Ciepły i kochający

W praktyce psychologicznej kwiat jest integralną częścią serii testów mających na celu określenie stanu umysłu pacjenta. Osoba, której rysunek kwiatu jest kolorowy i obfituje w liczne akcesoria, ma zdrowe usposobienie i jest pełna nadziei na przyszłość. Podczas gdy ten, którego rysunki kwiatów są ponure i zwiędłe, jest poważnie zaburzony i nosi w sobie wiele poważnych problemów. Fototapety "Happy Yellow 07A", "Flowers in a Glass Vase with Fruit-Jan Davidsz de Heem" oraz "Vase of Flowers-Infographics" w swojej wspaniałej kolekcji fototapet z bukietami potwierdzają tę prognozę. Te genialne obrazy, które wybuchają kolorami, z pewnością podniosą na duchu i ożywią usposobienie każdego, kto będzie miał szczęście je zobaczyć. Niektóre prymitywne kultury uznają nawet kwiaty za standard seksualnej potencji. Nie jest przypadkiem, że kwiat, który jest organem płciowym rośliny, jest elementem używanym do przekazywania namiętności i pożądania nawet w naszym obecnym społeczeństwie. Kwiaty mogą również oznaczać tajemnicę, jak sugeruje termin sub-rosa. Oznacza on "pod różą". W czasach starożytnych, tajne stowarzyszenia spotykały się w ukrytych komnatach z kwiatem zawieszonym nad głową. Oznaczało to, że wszystko, co zostało powiedziane w tych murach, miało pozostać w nich na zawsze.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.