Postacie fikcyjne

Odkąd człowiek po raz pierwszy doświadczył nowych cudów świata rozrywki zwanych filmem, a później telewizją, istnieją pewne postacie, które utkwiły w zbiorowej psychice widzów na całyDowiedz się więcejm świecie. Postacie fikcyjne, które pokochaliśmy i które stały się częścią naszego codziennego życia w takim samym stopniu, jak czynności, które wykonujemy oglądając je. Photowall oddaje hołd tym kultowym postaciom w swojej własnej linii fototapet z postaciami fikcyjnymi. Obrazy te przedstawiają niektóre z najbardziej ukochanych i cenionych postaci, które mogliśmy podziwiać w filmie i telewizji. Przekształcić swój dom w prawdziwym filmie lub studio telewizyjne przez powieszenie kilka z tych fikcyjnych znaków fototapety w salonie. Zabawa i rozrywka wniesiona do tej przestrzeni będzie bardzo oczywista po tym, jak Twoja rodzina i goście nie przestaną znajdować wymówek, by nie opuszczać tego obszaru. Wypełnij swój dom z elektrycznością show biznesu z tych fikcyjnych znaków fototapety ścienne wokół niego. Nie ma pokoju, ściany lub obszaru, że te fikcyjne postacie fototapety nie będzie wyglądać idealnie. Im więcej takich obrazów zgromadzisz, tym większa będzie zabawa i czynnik podniecenia w twoim gospodarstwie domowym.

Ikoniczne w fikcyjnych bohaterów fototapety

Wiele musi się wydarzyć, zanim film lub program telewizyjny przejdzie drogę od pomysłu do samego ekranu. W przypadku filmów, scenariusz musi być zatwierdzony, producent musi być znaleziony, studio musi zwolnić fundusze na produkcję, a casting musi być doskonały. Nawet wtedy, rzeczy jak, planowanie i logistyka nadal wchodzą w grę. Zanim seria telewizyjna jest wykonana, odcinek pilotażowy musi być złożony do producentów do oglądania. Na podstawie siły tego jednego pilota, zostanie podjęta decyzja, czy więcej odcinków będzie wykonane lub jeśli show przyjdzie do niczego. Photowall w swojej bogatej kolekcji fototapet z postaciami fikcyjnymi daje Ci przedsmak życia na planie filmów "Mermaid Castle", "Victorian Wars" i "Teenage Mutant Ninja Turtles". Pierwszy obraz przedstawia uwielbianą przez wszystkich Ariel z filmu Disneya "Mała Syrenka". Drugi to gra z postaciami z kultowego filmu Gwiezdne wojny, a trzeci to wizerunek słynnego hitu telewizyjnego z lat 90-tych o kwartecie żółwi walczących z przestępczością. Pozwól, aby te fikcyjne postacie wprowadziły do Twojego domu powagę i poczucie zabawy.

Sławne w fikcyjnych postaciach fototapety na ścianę

Mówi się, że podczas produkcji pierwszej wersji filmu King Kong, tysiące końskich ogonów zostało użytych do stworzenia futra gargantuicznego goryla. Aktorka Fay Wray zagrała pierwszą nieszczęśliwą pannę, w której zakochała się potężna małpa, i to właśnie jej gra jest nieustannie kopiowana przez aktorki w kolejnych wersjach filmu. Dzięki fototapetom "King Kong" i "King Kong-Fay Wray" w swojej klasycznej linii fototapet z postaciami fikcyjnymi, Photowall daje Ci namiastkę starego Hollywood. Te unikalne obrazy będą wyglądać niesamowicie w Twoich pokojach rekreacyjnych. Umieść je na szczycie telewizora lub zestawu kina domowego podczas oglądania oryginalnego filmu i poczuj się tak, jakbyś rzeczywiście był na premierowym pokazie tego filmu. Zaproś swoich przyjaciół i kolegów, aby podzielili się z Tobą swoimi wrażeniami i wybrali, które fragmenty filmu podobają im się najbardziej. Wymieniajcie się hollywoodzkimi ciekawostkami i spędźcie popołudnie w otoczeniu fikcyjnych postaci z fototapety. Godziny będą mijać niepostrzeżenie, gdy będziecie się kłócić i śmiać nad tymi niesamowitymi obrazami.

Popularni i kochani

Hollywoodzka legenda głosi, że dwaj najbardziej utytułowani reżyserzy filmowi naszych czasów, Steven Spielberg i George Lucas, służyli kiedyś jako osobiści asystenci na planie filmowym legendarnego japońskiego reżysera Akiry Kurosawy. Dlatego też większość historii tych dwóch potęg przemysłu filmowego jest zakorzeniona w tematyce filmów tego japońskiego reżysera. Photowall w swojej wspaniałej kolekcji fototapet "Extra Terrestrial-Henry Thomas", "Victorian Wars Lord Vadersworth" i "Victorian Wars Sir Yodington" daje Ci jeszcze więcej powodów do miłości. Te obrazy przedstawiają niektóre z postaci, które stały się nazwami domowymi z powodu ich ogromnej popularności. Powiesić kilka z tych fikcyjnych znaków fototapety w swoich salonach i czuć dzień zmartwień i kłopotów po prostu spaść. Kilka z tych fikcyjnych znaków fototapety w obszarach snu i kąciki zabaw swoich dzieci wypełni swoje małe dzieci z podziwu i będzie trzymać je zajęte na całe popołudnie. Można nawet powiesić te fikcyjne znaki fototapety w korytarzach, aby dać przestrzeń atmosferę studia filmowego. Nie ma takiego miejsca w Twoim domu, gdzie fototapety z postaciami fikcyjnymi nie będą strzałem w dziesiątkę.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron