Sport

Fototapety sportowe mogą być świetną zabawą w pokoju dziennym lub salonie dla tych, którzy lubią aktywny tryb życia. Nasze wysokiej jakości fototapety, które można dostosować do indywDowiedz się więcejidualnych potrzeb, przedstawiają sportowców olimpijskich, drużyny i nie tylko. Wśród dyscyplin sportowych znajdują się piłka nożna, skateboarding, hokej, snowboard, narciarstwo i BMX. Bez względu na to, czy jesteś fanem, czy entuzjastycznym uczestnikiem, taki akcent personalizacji ściany z pewnością ucieszy Twoje oko i podniesie Cię na duchu za każdym razem, gdy go zobaczysz. Nasze fototapety można dopasować do każdej ściany, zarówno jako motywację do wyjścia z domu i aktywności fizycznej, jak i jako element nostalgii, pozwalający przypomnieć sobie ulubione chwile z obejrzanych lub rozegranych meczów.

Sporty

Nasza kolekcja tapet BMX przedstawia postać na rowerze BMX w naturalnej scenerii i na skateparku, wykonującą szereg aktywnych skoków. Możesz wybrać sceny zachodu, wschodu słońca lub jasnoniebieskiego światła dziennego do każdego pomieszczenia, w którym chcesz powiesić fototapetę. Fani sportu BMX z pewnością rozpoznają konkretne manewry przedstawione na fototapecie i będą mogli wybrać ulubione scenki do przemyślenia lub odtworzenia. Są też sceny z kolarstwa górskiego, łączące naturę ze sportową odwagą. Sylwetki deskorolkarzy na tle miejskich panoram i ramp pokazują, jak powinno się uprawiać ten sport i są świetną opcją w różnych kolorach i z różnym poziomem szczegółowości. Tła z przedstawionym sportem lub bez niego mogą przenieść Cię w samo serce gry z punktu widzenia gracza! Zrelaksuj się w wygodnym fotelu i zaplanuj swój następny ruch lub stwórz swoją drużynę piłkarską lub hokejową w zaciszu własnego domu dzięki fototapecie o tematyce sportowej.

Figury

Nasze fototapety na snowboard i narty to zapierające dech w piersiach widoki gór i czystego, błękitnego nieba oraz sportowców zręcznie przedzierających się przez śnieg w sposób, który niemal przeczy prawom fizyki! Fototapety z motywem piłki nożnej w jaskrawych kolorach, z abstrakcyjnymi wzorami i deseniami, które stanowią doskonałe uzupełnienie ściany każdego kibica. Nic tak nie mówi o domu, jak fototapeta, która ma dla Ciebie znaczenie. Znajdziesz tu również fototapety z hokejem, baseballem, koszykówką i innymi dyscyplinami sportowymi, przedstawiające kolorowe wersje boisk, na których są rozgrywane - zarówno abstrakcyjne, jak i konkretne.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.