Krata

Fototapety w kratkę z oferty Photowall są nie tylko przyjemne dla oka, ale także bardzo różnorodne i bogate. Wśród motywów można znaleźć unikalne wzory, które są również obecne w innyDowiedz się więcejch kategoriach, tworząc wspaniałą wizualną współpracę między różnymi poziomami. W Twoim domu, biurze czy nawet w przestrzeni rekreacyjnej przydadzą się fototapety w kratkę, ponieważ obrazy te potrafią stworzyć wspaniałą energię i przekierować jej przepływ tam, gdzie chcesz. Różnorodne kombinacje kolorów mogą pomóc w upiększaniu ścian. Wszechstronność fototapet w kratę pozwala na subtelne, ale i odważne rozwiązania, jeśli takie są Twoje preferencje. Jak zwykle w przypadku Photowall, fototapety w kratę możesz dopasować do istniejącego wystroju wnętrza, kolorystyki i innych elementów dekoracyjnych, które mogą się pojawić, lub z nimi kontrastować.

Więcej informacji o fototapetach w kratę

Trudno uwierzyć, że komuś może być obcy wzór w kratę. Powszechnie mówi się o nich "kratki", a ich nazwa pochodzi od czarno-białej grafiki przypominającej szachownicę. Obrazy na fototapetach w kratkę również w jakiś sposób odzwierciedlają ten wzór, ale nie w tak prosty i podstawowy sposób. Ta kategoria jest o wiele bardziej elastyczna i przechodzi w wiele innych poziomów, o czym przekonasz się w kolejnych akapitach. W ostatnich czasach kratka zyskała również popularność wśród tzw. hipsterów, którzy, jak na ironię, często ubierają się w kratę. Nie oznacza to, że fototapety w kratę są hipsterskie, ale z pewnością stworzą dynamizm i konwersację wśród osób, które je oglądają w Twojej przestrzeni. Dobrą stroną jest to, że fototapety w kratę mogą pasować wszędzie, niezależnie od tego, czy jest to foyer w Twoim domu, czy pokój socjalny w biurze. Jak już wspomniano, motywy te są bardzo ustawne.

Zagłębiajmy się w temat

Jeśli potrafisz odgadnąć lub znasz przybliżoną wielkość obiektu, możesz również określić, jak daleko jest on od Ciebie, na podstawie tego, jak duży wydaje Ci się ten obiekt. Jest to tak zwana znajomość rozmiaru, która jest również istotna w przypadku fototapet w kratę z obrazami 3D, ponieważ może ona dyktować kontrast, jaki tworzysz z odległościami pomiędzy dekoracjami wnętrz, koordynując nierówne proporcje w celu stworzenia jednolitej perspektywy. Można to zaobserwować na przykład na fototapecie w kratkę o nazwie "Deep Tetris". Akomodacja odnosi się do skupienia wzroku na bliskim lub dalekim obiekcie, przy czym soczewki w oczach fizycznie zmieniają kształt, ustalając, jak daleko od nas znajduje się dany obiekt. Paralaksa to z kolei zjawisko polegające na tym, że gdy poruszamy głową z boku na bok, bliższe obiekty wydają się poruszać szybciej lub mocniej niż odległe. Fototapety 3D w kratkę w naszym arsenale spełniają wszystkie te kryteria i czynniki wizualne, dzięki czemu dekorowanie przestrzeni stanie się fascynującą podróżą w trójwymiarowy świat dzięki wykorzystaniu tych rzadkich i wspaniałych motywów, które mamy dla Ciebie.

Mozaika na fototapetach w kratkę

Mozaika to technika artystyczna, która wykorzystuje drobne elementy do stworzenia całego obrazu lub przedmiotu. Mozaiki są zwykle montowane przy użyciu małych płytek, które są wykonane ze szkła, kamienia lub innych materiałów. Zazwyczaj są to płytki kwadratowe, ale mogą być również okrągłe lub o przypadkowym kształcie, jak widać na poniższych zdjęciach fototapet w kratkę. Fototapety w kratkę z mozaikami są idealne, ponieważ tworzą iluzję przestrzeni, a także iluzję tekstury. Subtelna, ale skuteczna dekoracja, jak widać na zestawie "Miami Mosaic".
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-7 z 7 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.