Paski

Dekorowanie pasiastymi fototapetami to świetny sposób, aby uzyskać stylowy wygląd i wprowadzić trochę charakteru do swojej przestrzeni. To, czy wykorzystasz je w sposób tradycyjny, czDowiedz się więcejy też zupełnie współczesny, zależy wyłącznie od Ciebie i Twojego ogólnego planu dekoracji. Fototapety w paski Photowall mają moc zmieniania kształtu pomieszczenia, w zależności od tego, jak i gdzie zostaną użyte, dodając świeży, dopracowany element do przestrzeni mieszkalnej, komercyjnej, a nawet rekreacyjnej. Pasiaste fototapety również pięknie mieszają się z siatkami, kwiatami i wieloma innymi wzorami, co oznacza, że motywy te mogą być stosowane niemal wszędzie. Kolejną wspaniałą rzeczą w fototapetach w paski jest to, że są one bardzo uniwersalne. Zobaczysz i dowiesz się więcej na ten temat w naszej doskonałej linii wysokiej jakości, bogatych w szczegóły i bujnych kolorystycznie fototapet w paski, które również możesz dopasować do swojej estetyki i wystroju wnętrza.

Kolor jako główny składnik fototapet w paski

Niewątpliwie fototapety w paski powinny idealnie pasować do kolorystyki Twojego wnętrza, o czym przekonasz się przeglądając tę kolekcję. Jeśli fototapeta w paski wydaje się być zbyt rozpraszająca, lepiej wybrać z niej jeden kolor i wkomponować go w resztę wystroju pomieszczenia. Pasy niekoniecznie muszą być proste, co sprawia, że kawałek fototapety w pasy, taki jak Wodospad, będzie się wyróżniał. Niepowtarzalny design i eleganckie odcienie ciemnej szarości naprawdę potrafią nadać pomieszczeniu niezbędny charakter.

Wskazówki dekoratorskie

Po pierwsze i najważniejsze, unikaj fototapet w paski z kolorami, które ze sobą kolidują. Paski są wystarczająco graficzne same w sobie, aby stworzyć wpływ, dlatego ważne jest, aby używać kolorów, które albo kontrastują, albo pochodzą z tej samej grupy kolorów, w zależności od tego, jaki wygląd chcesz uzyskać. Zderzające się kolory w pasiastych fototapetach sprawią, że przestrzeń będzie wyglądała na zagraconą i rozproszoną, a nie graficzną i wyrazistą. Ważne jest również, aby pamiętać, że trzeba mieć pewność, aby przeciwdziałać paski z mniej zajęty elementów projektu w domu, biurze lub innej przestrzeni, które zostały wybrane do przebudowy lub przeprojektowania. Jak na przykład, jeśli masz pasiaste fototapety, solidne meble są prawdopodobnie sposób, aby przejść. Jednym z najważniejszych czynników do rozważenia przy użyciu pasiaste fototapety jest wielkość pokoju. Im większy pokój, tym szersze powinny być pasy. Mieszanie szerokich i chudych fototapet w poziome paski działa również naprawdę dobrze w pokojach rekreacyjnych i dziecięcych, ponieważ tworzą one bardzo zabawny wygląd. Watercolor Stripes i Bambu Forest Green to świetne połączenie tego pojęcia, które może zachwycić i urozmaicić każdy pokój.

Pionowo lub poziomo z fototapetami w paski

Tradycyjnie mówiąc, pionowe fototapety w paski był wspólny sposób, aby przejść, jak tworzą iluzję wysokości, dzięki czemu sufity wydają się wyższe niż są w rzeczywistości. Ton na tonie schemat kolorów tworzy wygodny i kojący wygląd, który jest klasowy i piękny. Jak kolory stają się bardziej skontrastowane w pasiastych fototapetach, wygląd staje się bardziej potężny i silny. Poziome paski fototapet z drugiej strony są nieco ostrzejsze i bardziej nowoczesne, może nawet bardziej śmiałe. Sprawiają, że pokoje wydają się szersze i mogą wydłużać przestrzeń, podobnie jak w przypadku ubrań w prawdziwym życiu. Fototapety w poziome pasy są również często uważane za bardziej zabawne, ponieważ różnorodność kolorów i szerokości sprawia wrażenie nowości, zabawy i świeżości. W miarę zagłębiania się w wybór fototapet w paski, zobaczysz wiele konkretnych przykładów tego z różnorodnym asortymentem, który z pewnością sprawi, że wybieranie będzie o wiele łatwiejsze i szczególnie wygodne.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron