Patchworki

Łączenie różnych elementów w aranżacji wnętrz może być wyzwaniem, ale kiedy już się to uda, wygląda to wysublimowanie i ma ogromny efekt wizualny. Z wysokiej jakości kolekcją fototapeDowiedz się więcejt patchworkowych Photowall z kategorii wzory w sztuce i designie, masz uosobienie tej idei. Samo słowo patchwork odnosi się do kawałka tkaniny, który powstaje, gdy mniejsze kawałki materiału, często nazywane łatami, są zszywane razem. To samo odnosi się do projektowania wnętrz, bierzesz mniejsze kawałki i próbujesz zszyć je razem, aby stworzyć estetykę. Fototapety Patchworks mogą być brakującym ogniwem i pomocnym towarzyszem w tej dekoracyjnej podróży. Bez względu na to, czy próbujesz upiększyć swoją rezydencję, mieszkanie rekreacyjne, czy nawet tylko biuro, te motywy mogą pomóc Ci w przekształceniu zwykłej przestrzeni w coś naprawdę wyjątkowego. Jak zwykle, możesz dostosować patchwork fototapety, które wybrałeś, aby dopasować lub kontrastować z istniejącym wystrojem wnętrza i schematami kolorów.

Typy fototapet patchworkowych

Patchworkowe bloki quilt są często sortowane w kategorie z nazwami, które dają szczegóły na temat ich ogólnej struktury i liczby kawałków w bloku. Najczęstsze są jednak one patch quilts, które powtarzają ten sam kształt w kółko i cztery patch quilt blocks, które składają się z czterech kawałków tkaniny. Oznacza to, że są dwa w poprzek i dwa w dół, gdzie niektóre kształty w czterech łatach są często podzielone na wiele segmentów. Można to zobaczyć w asortymencie fototapet patchworkowych Photowall. Istnieją również pięciopłatkowe bloki kołdry, które są zbudowane z dwudziestu pięciu łatek i dziewięciopłatkowych bloków kołdry z początkowo dziewięcioma kwadratowymi łatkami, ale większość dziewięciopłatkowych sekcji jest podzielona na różne kształty. Nie krępuj się przeglądać te niesamowite patchworki fototapet, aby odkryć więcej i znaleźć ten, który mówi do Ciebie najbardziej. Ważne jest, aby mieć osobisty związek z patchworków fototapety jak będą one odbiciem swojej osobowości w pokoju jesteś dekoracji.

Krótka historia

Patchworks datuje się na około pięć tysięcy lat wstecz do wczesnego wieku Chin i egipskich grobowców. Najczęściej używający robić kołdrom, patchwork technika może także używać robić torbom i rzeczom odzież, która nawet widziała niedawnego resurgence w wysokiej modzie. Patchworkowe kołdry stały się nawet popularnym elementem historii światowej, do której dojdziemy później. Można zauważyć, że fototapety patchworkowe nie tylko dobrze wyglądają, ale również mają wartość historyczną i kulturową. W 18 wieku, patchwork rozkwitł po technologicznych ulepszeń w przemyśle włókienniczym, które widziały ludzie używane drukowane tkaniny bawełniane. Stał się nawet modą uliczną w latach 60-tych i trwa do dziś, prezentując się w różnych formach w sklepach detalicznych na głównych ulicach. Innowacyjne wzory w patchworki fototapety mogą wygenerować wspaniały kawałek zszywki w domu lub miejscu pracy.

Patchworks wall murals impact

Podobnie jak kawałki literatury, patchworki opowiadają historię i mogą stanowić spojrzenie na sposób życia z przeszłości lub nawet teraźniejszości. Często symbolizują zaradność, ponieważ quilterzy używają zasobów, które mają, aby zrobić patchwork jako pokrycie. Te rzeczy mogą również symbolizować dziedzictwo, ponieważ są one tworzone przy użyciu tkanin, które wskazują na moment w czasie. Eastern Crossing jest doskonałym przykładem patchworkowej fototapety, która może należeć do tej konkretnej kategorii. Jako amalgamat różnych tematów, dekorów i kolorów, ten element może stać się wspaniałym tłem w każdym rodzaju przestrzeni. Dla jeszcze bardziej stylowego podejścia, wypróbuj fototapetę patchworkową o nazwie Niedźwiedzie polarne szare. Ten uroczy i absolutnie zachwycający motyw nie tylko będzie prezentował się znakomicie, ale również spodoba się najmłodszym.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-15 z 15 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.