Dawni mistrzowie

Obrazy starych mistrzów dają namiastkę dyscypliny i poświęcenia, jakie towarzyszyły powstawaniu klasycznych dzieł sztuki. Dzięki fototapetom możesz odtworzyć niektóre z największych oDowiedz się więcejbrazów autorstwa Read morethe greatest names w swoim własnym domu. Ciesz się widokiem wszystkich swoich ulubionych artystów dzięki kolekcji fototapet. Być może specjalna fototapeta przedstawiająca scenę z 1800 roku przypomni Ci o innych czasach lub o paniach przechadzających się po ogrodzie z pięknym widokiem na naturę. Fototapeta oferująca autoportrety artysty może również zainteresować gości i właścicieli domów, którzy podzielają miłość do obrazów starych mistrzów.

Ponadczasowe wnętrze z fototapetami Old Masters

Starzy Mistrzowie odnoszą się do najbardziej uznanych artystów europejskich, tworzących w okresie od renesansu do 1800 roku. Tytuł ten obejmuje artystów zaliczanych do sztuki gotyckiej, wczesnego, wysokiego i północnego renesansu, manieryzmu, baroku, holenderskiego "złotego wieku", rokoka, neoklasycyzmu i romantyzmu. Starzy Mistrzowie odnoszą się do niektórych słynnych artystów w historii sztuki zachodniej, takich jak Leonardo da Vinci, Michał Anioł, Rembrandt i Jacques - Louis David. Posiadanie ich dzieł w swoim domu jest jak uwiecznienie artysty. Nie tylko to, że będą wyglądać świetnie na Twoich ścianach, ale posiadanie ich jest jak bycie częścią historii, która zrewolucjonizowała i wpłynęła na dzisiejszą sztukę. Dzieła starych mistrzów nie są tylko zwykłymi dziełami sztuki. Reprezentują one emocje, życie i prawdopodobnie jakieś tajemnice. Dzięki artystom z różnych okresów, z pewnością będziesz częścią rozwoju sztuki na świecie. Dzięki fototapetom dodanym do Twojego domu, będziesz mógł stworzyć atrakcyjne wnętrze i z pewnością nadasz mu odpowiedni nastrój i atmosferę, które są właściwe dla danego pomieszczenia. Przykładem może być sypialnia lub salon. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że pomieszczenia te pełnią wiele funkcji. Tak więc dodanie fototapety do domu może stworzyć niesamowity, a zarazem historyczny wygląd pomieszczenia. Oprócz tego, fototapety Old Masters mogą pomóc Ci ustawić odpowiednią atmosferę w pokoju, a ściany z pewnością zostaną docenione przez Twoją rodzinę i przyjaciół.

Świat Starych Mistrzów

W historii sztuki, "Starzy Mistrzowie" odnosi się do każdego malarza, który pracował w Europie przed 1800 rokiem, lub do obrazu takiego artysty. Kwalifikacja do grona Starych Mistrzów może nie być tak dobrze zdefiniowana. Jednakże, wszyscy dobrze znani artyści z następujących okresów mogą być nazywani Starymi Mistrzami: Proto - renesans, wczesny renesans, renesans północny, renesans wysoki, renesans wenecki, manieryzm, barok, realizm niderlandzki, rokoko, neoklasycyzm, romantyzm. Dzieła Starych Mistrzów są wystawiane w większości najlepszych muzeów sztuki, takich jak Muzeum Ermitaż w Sankt Petersburgu, Muzeum Luwr w Paryżu, Muzeum Pinakoteka w Monachium, Muzeum Prado w Madrycie, Galeria Tate w Londynie, Galeria Uffizi we Florencji, Muzeum Watykańskie w Rzymie.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.