Obrazy

Obrazy są jednym z najbardziej znanych i popularnych środków wyrazu w sztuce. Niezależnie od tego, czy są wykonane techniką olejną, akrylową czy inną, ich efekt zawsze zapiera dech w Dowiedz się więcejpiersiach i jest dramatyczny. Na przestrzeni dziejów wielu artystów uprawiało to medium. Wiele z tych obrazów zostało uznanych w świecie sztuki za arcydzieła. Photowall oddaje hołd temu niesamowitemu medium swoją własną linią fototapet. Obrazy te przedstawiają jedne z najbardziej rozpoznawalnych i znanych dzieł z całego świata i z różnych okresów historycznych. Zawieś te wspaniałe fototapety w swoim salonie i rozświetl przestrzeń blaskiem i rozmachem, który rzadko można zobaczyć gdziekolwiek indziej. Twoja rodzina i przyjaciele będą zdumieni tymi fototapetami, które znajdują się wokół nich. Dzięki nim pomieszczenie będzie wyglądało jak słynne muzeum. Fototapety te są praktycznie replikami niektórych z najbardziej znanych dzieł sztuki w historii, a posiadanie ich na swoich ścianach jest prawdziwym osiągnięciem samym w sobie. Obserwuj, jak Twoi bliscy dokładnie oglądają te fototapety i jak głębokie będzie ich uznanie dla nich. Czysta przyjemność na ich twarzach będzie więcej niż wystarczającą nagrodą.

Dramatyczne w obrazach fototapety

Plotka głosi, że ojciec wielkiego włoskiego mistrza, Michała Anioła Buonarrotiego, był drobnym oszustem, który wyłudzał od ludzi kurczaki, kozy i inne drobiazgi. Sława starszego Buonarottiego rozeszła się tak daleko, a jego długi zaczęły rosnąć do tak niepokojących rozmiarów, że zaczęły go ścigać podejrzane osoby. Aby uchronić ojca przed ruiną i ewentualną krzywdą, Michał Anioł przyjął wiele zleceń od księcia Mediolanu i innych prominentnych członków kleru, aby zarobić wystarczająco dużo na spłatę długów ojca. Fototapeta "Kaplica Sykstyńska - Michał Anioł Buonarroti" i "Michał Anioł Buonarroti - Stworzenie Adama" w swojej bogatej kolekcji fototapet. Obrazy te przedstawiają jedne z bardziej znanych dzieł Michała Anioła. Powieś kilka z tych fototapet w swoim prywatnym gabinecie lub mini bibliotece i wyobraź sobie, że jesteś prywatnym kolekcjonerem sztuki wysokiej klasy. Umieść kilka z tych obrazów w swoim pokoju rekreacyjnym i poczuj się jak w objęciach samej historii, gdy będziesz chłonąć piękno tych obrazów na fototapetach. Czas zabawy nigdy nie będzie bardziej zabawny i wciągający.

Ekspresja w fototapetach

Mówi się, że uśmiech Mona Lisy Leonarda da Vinci jest najbardziej tajemniczym wyrazem twarzy w całej sztuce. Zauważysz, że częstotliwości przestrzenne lewej i prawej strony obrazu są nierówne. Mona Lisa wydaje się większa od lewej strony. Dzieje się tak dlatego, że tradycyjnie lewa strona reprezentowała żeńskie oblicze wszystkiego, a artysta chciał w ten sposób dać lekcję na temat siły płci. Fototapeta "Mona Lisa, Leonardo da Vinci" z linii fototapet "Mona Lisa, Leonardo da Vinci" jest wyrazem uznania dla tego wspaniałego wyczynu. Ten obraz przedstawia prawdopodobnie najsłynniejszy obraz na świecie. Powieś tę fototapetę na szczycie swojego łóżka, w swoim pokoju sypialnym i poczuj się, jakbyś zasypiał pod skrzydłami wielkich mistrzów. Przyjrzyj się temu okazowi fototapety w najdrobniejszych szczegółach, aby odkryć tajemnice, którymi mistrz chciał się z nami podzielić. Posiadanie tych fototapet to prawdopodobnie najlepsza inwestycja artystyczna, jakiej kiedykolwiek dokonasz. Ich wartości i piękna nie da się zmierzyć pieniędzmi. Pozwól, aby te fototapety wniosły życie i światło do Twojego domu.

Uznane i bezcenne

Artyści tworzą obrazy z tak różnych powodów, jak wiele jest samych dzieł sztuki. Niektórzy robią to dla pieniędzy, inni dla sławy, niektórzy dla swoich przekonań religijnych, a jeszcze inni, aby zachować zdrowy rozsądek. Wielki holenderski artysta Vincent Van Gogh był podobno targany takimi wizjami, że mógł utrzymać swój stan psychiczny w równowadze jedynie poprzez wyrażanie ich na swoich obrazach. Każde pociągnięcie pędzla i plama koloru w dziełach tego artysty ujawniają jego udrękę. W swojej niezwykłej kolekcji fototapet "Vincent Van Gogh - Gwiaździsta noc" i "Słoneczniki - Vincent Van Gogh" Photowall daje Ci coś do podziwiania. Obrazy te przedstawiają niektóre z bardziej popularnych arcydzieł holenderskiego malarza. Umieść kilka z tych fototapet w swoich salonach i poczuj się, jakbyś żył w czasach mistrza. Umieść kilka z nich w swojej jadalni, aby nadać jej urok XIX-wiecznej jadalni. Możesz nawet umieścić te piękne obrazy na fototapetach w pokojach sypialnych i kącikach zabaw swoich dzieci. Wykorzystaj je jako element edukacji dzieci w zakresie piękna sztuki i jej historii.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.