Vintage

Jeśli jesteś typem osoby, która ekscytuje się meblami w stylu shabby-chic i spędza godziny na pchlim targu, kogoś, kogo dom ma swój udział w retro ornamentach i obrazach z epoki dawnoDowiedz się więcej minionej i zapomnianej lub kogoś, kto ma głębokie przywiązanie do oldschoolu, to jest to Twoje idealne miejsce. Nasze doskonałe fototapety w stylu vintage zapewniają drogę ucieczki do minionych czasów, pozwalając Ci objąć historię i wszystkie jej romantyczne odcienie, jednocześnie pozostając mocno w teraźniejszości ze wszystkimi jej nowoczesnymi udogodnieniami. Z reprezentatywnym kawałkiem z każdego możliwego poziomu, fototapety vintage są dobrze reprezentowane, a nasza opcja dostosowania pozwoli Ci bawić się różnymi motywami, aby nadać Twojej przestrzeni sugestywną atmosferę.

Interesujące klasyfikacje

Nasze pierwszorzędne fototapety vintage z pewnością zachwycą Cię swoim urokiem i kapryśnością, natychmiast przekształcając Twój pokój w niezapomniane miejsce do odwiedzenia i świetne miejsce do rozmowy wśród towarzystwa, które utrzymujesz. Z wyborem od zwierząt w stylu vintage do typografii w stylu vintage i wszystkiego pomiędzy, z pewnością znajdzie się miejsce dla każdego rodzaju powierzchni do dekoracji i w każdym stylu, jaki można sobie wyobrazić. Co więcej, masz możliwość spersonalizowania wszystkich tych przedmiotów zgodnie z Twoją główną zasadą dekoracyjną. Przejrzyj nasz gargantuiczny wybór fototapet vintage, aby znaleźć te, które sprawią, że Twoje serce zabije szybciej na myśl o dawnych czasach.

Fototapety vintage art & design

Bardzo wciągająca warstwa fototapet w stylu vintage oferuje osobliwe, ale ekscytujące renderowanie dzieł sztuki. Są to mapy i plakaty, które przyciągają wzrok i na pewno będą hitem wśród Twoich gości. Zapewne wspaniały dla domu, ale także biuro, rocznika fototapety umieścić duży nacisk na stonowanych kolorach, ale bez narażania energii w pokoju. Doskonałym tego przykładem jest Travel Amour, urocza płachta z delikatnymi kolorami, ale wyróżniająca się wzornictwem, dająca Twojej przestrzeni powiew świeżego powietrza i powiew wyrafinowania.

Podróż w czasie

Wszyscy możemy się zgodzić, że chcielibyśmy choć raz spróbować podróży w czasie. Jest coś w minionych dniach, co zawsze fascynowało ludzką naturę, ponieważ nie możemy wiedzieć, dokąd zmierzamy, jeśli nie wiemy, gdzie byliśmy. Nasze wysokiej jakości fototapety vintage pozwalają zajrzeć w przeszłość, dzięki kategoriom vintage cities & places oraz vintage maps & flags. Jedną z nich jest Creation z 1889 roku, przedstawiająca Wieżę Eiffla, która natychmiast przeniesie Twoje oczy w przeszłość. Dzięki naszej uwodzicielskiej i pełnej wdzięku estetyce, te staroświeckie ilustracje wzbudzą w Tobie emocje i wywołają reakcję Twoich gości.

Transportowe fototapety w stylu vintage

Kolejna urzekająca seria fototapet vintage odnosi się do tranzytu i ruchu. Są to wspaniałe portrety wysłużonych samolotów, statków, samochodów, motocykli i wielu innych. Nie myl się, wyżej wymienione nie są tylko dla miłośników przeszłości, ale również pasują do nowoczesnych mód dekoracyjnych. Ponieważ te fototapety vintage to nie tylko fotografie, ale także niecodzienne obrazy olejne, plakaty retro i piękne dzieła sztuki, możesz je gładko wkomponować w wizualną wagę, którą próbujesz osiągnąć w upiększaniu swojego domu lub biura.

Osoba

W naszym arsenale fototapet vintage, umieszczamy również światło reflektorów ikon z przeszłości. Audrey Hepburn, Ingrid Bergman i Marilyn Monroe. Aud 1960 jest szczególnie wspaniały, utrzymany w surowej czerni i bieli, podkreślając piękne wyrafinowanie panny Hepburn. Obrazy tej hollywoodzkiej szlachty z pewnością będą hitem niemal wszędzie, gdzie je umieścisz, ponieważ ona, tak jak nasze pierwszorzędne fototapety vintage, jest ponadczasowa.
Informacje o produktach