Meble w stylu vintage

Po pierwsze, porozmawiajmy o tym, co dokładnie stanowi meble vintage. Generalnie konsensus jest taki, że meble vintage to wszystko, co ma co najmniej 20 lat. W tej kategorii, nowsze iDowiedz się więcej odrestaurowane kawałki, zwłaszcza te pochodzące z lat 50-tych do 80-tych są ogólnie uważane za retro. Ta kategoria fototapet meble vintage naprawdę oddaje hołd temu, co może być określane jako prawdziwie zabytkowe. Należy pamiętać, że po prostu bycie starym nie czyni żadnych mebli zabytkowych w sensie technicznym, chociaż większość ludzi używa terminu stary i zabytkowy zamiennie. Aby zarobić tytuł vintage, kawałek powinien być również przykładem tego, co zdefiniowało konkretny styl tego okresu. Podobnie jak nasze fototapety z meblami vintage, po prostu eksponują one najlepsze cechy tej epoki. Możesz stworzyć unikalny wygląd w wybranej przez siebie przestrzeni, niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń mieszkalna, jak salon w domu, czy bardziej komercyjne wnętrze, jak np. pokój przerw w pracy w biurze.

Magia książek na fototapetach z meblami vintage

Niezależnie od tego, czy jesteś czytelnikiem, czy nawet autorem, biblioteki są zarówno skarbnicą, jak i miejscem odosobnienia. Cisza i spokój panujące w tych miejscach są uspokajające, a niekończące się półki z książkami są tak przyjemne dla oka. Sprawdź nasz zestaw fototapet z zabytkowymi meblami, aby zobaczyć kilka pięknych przykładów. Biblioteki po prostu mają coś tak wrodzenie intrygujące o nich, ponieważ domy tak wiele wiedzy i historii. W dzisiejszych czasach internet zapewnia natychmiastowe narzędzie badawcze, ale czasami przekopywanie się przez prawdziwe strony sprawia, że jest to bardziej satysfakcjonujące doświadczenie. Odtwórz ten urok za pomocą fototapet z meblami vintage przedstawiających biblioteki. Urok przedmiotów takich jak "Stara biblioteka" może być ogromną zaletą, gdy używasz ich jako dekoracji wnętrza. Ta fototapeta z zabytkowymi meblami jest również w klasycznej czerni i bieli, co nadaje jej jeszcze więcej charakteru.

Dla dzieci

Choć fototapety z meblami w stylu vintage wyglądają staro, docenią je również najmłodsi. Nostalgia i vintage jest w modzie, zwłaszcza w połączeniu z odpowiednimi elementami dekoracyjnymi. Dzieci będą zachwycone wspaniałymi kombinacjami kolorów na wyświetlaczu. Fototapety z meblami w stylu vintage są miłe i przyjazne dzieciom, co przydaje się podczas dekorowania ścian w pokojach rodzinnych. Na przykład "Spotkanie w żółtym biurze" łączy w sobie piękno zabytkowej szuflady z zawsze popularnym elementem natury. W tym konkretnym przypadku są to urocze koty, które sprawią, że dzieci będą bardziej niż szczęśliwe. Tego rodzaju fototapety z meblami w stylu vintage mogą wyglądać świetnie w każdej przestrzeni, ale szczególnie w dziecięcych sypialniach, miejscach do nauki lub kojcach do zabawy. "Miś i Miś" to kolejny świetny wybór, jeśli chodzi o unowocześnienie wnętrz przestrzeni, w których często przebywają Twoje dzieci. Użyj fototapet z zabytkowymi meblami, aby pozwolić młodzieży cieszyć się spędzaniem czasu w domu, gdy pogoda nie jest tak dobra.

Więcej fototapet z meblami vintage

Przyznajmy, że kiedy myślisz o stylu vintage, czasami w Twojej głowie pojawiają się średniowieczne budynki i wszystko, co się z nimi wiąże. Fototapety z meblami vintage przedstawiają właśnie tego typu widoki. Spójrz na "Ornate Cliffe Castle", aby zobaczyć najbardziej konkretny przykład. Ta zabytkowa fototapeta przedstawia zamek Cliffe, który był pierwotnie domem wiktoriańskiego milionera i producenta tekstyliów Henry'ego Isaaca Butterfielda. Ukończony w latach 80-tych XIX wieku budynek został sfinansowany przez przemysłowe imperium rodziny Butterfieldów, które obejmowało zakłady włókiennicze produkujące wełnę oraz firmę żeglugową, która przewoziła brytyjskie towary do Europy, Ameryki i Chin. Ukończony dom był wizytówką międzynarodowej sztuki i francuskiej dekoracji, co można zobaczyć na fototapetach z zabytkowymi meblami. Kiedy zobaczysz to piękno, możesz po prostu powiedzieć, że była to scena wielu błyszczących wydarzeń towarzyskich.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron