Moda w stylu vintage

Jeśli czujesz się nostalgicznie i z klasą, sprawdź ofertę fototapet Photowall z pięknymi wzorami ubrań w stylu vintage. Termin "vintage" w tym przypadku jest używany do opisania ubrańDowiedz się więcej mających od 20 do 100 lat, które są również wyraźnie reprezentatywne dla epoki, w której zostały wyprodukowane. Można więc powiedzieć, że aby nazwać ją prawdziwie vintage, powinna ona silnie odzwierciedlać style i trendy związane z tą epoką, tak jak w przypadku naszych fototapet. Motywy te mogą być doskonałą ozdobą każdego rodzaju pomieszczenia lub przestrzeni, czy to mieszkalnej, rekreacyjnej, a nawet komercyjnej. Te szykowne i ładne fototapety z ubraniami w stylu vintage mogą być zmieniane zgodnie z ogólnym planem projektu i schematami kolorów. Używaj fototapet z ubraniami w stylu vintage, aby rozruszać i ożywić obszar, który wybrałeś do reorganizacji.

Zrozumienie fototapet w stylu vintage

Ważne jest, aby zrozumieć, że definicja vintage jest płynna, ponieważ każda dekada przynosi nowe przedmioty, które ostatecznie pasują do tej klasyfikacji. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze bardziej techniczne, pamiętaj, że wszystkie roczniki w końcu staną się antykami. Odzież mająca 100 lat lub więcej jest już klasyfikowana jako antyk, na przykład. Znajduje to również odzwierciedlenie w fototapetach z ubraniami vintage, gdzie nie ma jeszcze antyków. Istnieją jednak przykłady stylu klasycznego, co oznacza, że dany element pozostaje stylowy przez cały czas. Innymi słowy, nie odzwierciedla on epoki, w której został wykonany, ale raczej przewyższa wszystkie epoki, z niewielkimi zmianami stylu. Przykładami klasycznych stylów są: mała czarna, trencze, białe koszule zapinane na guziki i marynarki. Na przykład mała czarna z lat 80-tych będzie klasyczna, a nie w stylu vintage, podczas gdy marynarka z istotnymi naramiennikami z tej epoki będzie w stylu vintage. Fototapety z ubraniami vintage, takie jak "Hiszpańska dama, Gordon Conway" są świetnym przykładem tego właśnie pojęcia.

Dzieła mistrzów

Fototapety z ubraniami vintage są również źródłem niesamowitych dzieł sztuki, na które duży wpływ miał styl życia i kultura epoki, w której zostały wyprodukowane. Na przykład artysta, który zaprojektował legendarne plakaty Moulin Rouge, był arystokratą, karłem i imprezowiczem, który wymyślił nawet koktajl o nazwie "Trzęsienie ziemi", który jest w połowie absyntem, a w połowie koniakiem. Eksperci twierdzą, że obrazy, rysunki i plakaty Henri de Toulouse Lautreca są jak owady uwięzione w bursztynie, zachowując wir energii, mieszankę klas i kultur oraz wzloty i upadki miejskiego życia w XIX-wiecznym Paryżu. Fototapety z ubraniami w stylu vintage od Photowall mogą mieć tę samą moc i wywoływać podobnego ducha, czyniąc Twoją przestrzeń niezapomnianym doświadczeniem dla każdego, kto spojrzy na Twój wystrój. Wyobraź sobie fototapetę "Kobieta przy toalecie, Henri Toulouse Lautrec" w swoim mieszkaniu i wyobraź sobie, jak sprawi, że pomieszczenie nabierze charakteru. Fototapety z ubraniami w stylu vintage są idealnym narzędziem do upiększania wnętrz, a także do nadawania im potrzebnej tekstury i charakteru.

Więcej fototapet z ubraniami w stylu vintage

Jeśli szukasz czegoś bardziej wzdłuż linii ikony przeszłości, nie możesz się pomylić z motywami takimi jak "Home Town Story". Ta fototapeta z ubraniami w stylu vintage natychmiast stanie się centralnym punktem każdej przestrzeni, bez względu na to, czy jest to Twój dom, czy biuro, ponieważ przedstawia jedyną w swoim rodzaju Marilyn Monroe. Oprócz tego, że przedstawia kwintesencję bombardierki z tamtego okresu czasu, ta fototapeta z ubraniami w stylu vintage jest utrzymana w klasycznej czerni i bieli, co jeszcze bardziej podnosi czynnik nostalgii. "Swimsuit Issue of the Year" to kolejna fototapeta przedstawiająca tę legendę Hollywood w czasach jej świetności.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron