Rozrywka w stylu vintage

Kto nie kocha klasycznych rzeczy? Od klasycznych piosenek, filmów, sprzętów i innych. Wszyscy uwielbiamy uczucie nostalgii. Rzeczy vintage zdecydowanie byłyby dobrą koncepcją do wyświDowiedz się więcejetlania, więc Photowall zrobił honor i tutaj prezentują swoją kolekcję fototapet Vintage Entertainment. Podnieś swoją grę tapetową, próbując tych kolekcji vintage. To nie tylko sprawi, że twoi goście będą zachwyceni, ale także wszyscy mieszkający w domu, ponieważ przyniesie klasyczną energię przeszłości do twoich ścian. Stare rzeczy nie zawsze nadają się do recyklingu, nie zgadzasz się? Bądź w zachwycie z tymi idealnie fajnymi tapetami przygotowanymi przez Photowall!

Włóż płyty

Nic nie pobije muzyki klasycznej, jeśli chodzi o relaks. Jest coś w muzyce klasycznej, lub ogólnie w rzeczach klasycznych, co sprawia, że czujemy się zrelaksowani, spokojni i wyciszeni. Widząc rzeczy z przeszłości sprawia, że nostalgiczny od razu ze względu na wspomnienia niektóre z tych posiada. Wypełnij pokój pogodnym nastrojem podczas słuchania dobrej muzyki z tym starym odtwarzaczem winylowym tematycznym muralem. Jej czarno-biały motyw fotograficzny jest po prostu satysfakcjonujący do oglądania. Jego estetyka doskonale pasuje do salonów, jadalni, a nawet sypialni! Ta wysokiej jakości tapeta ustawia nastrój pokoju na bardziej spokojny. To uniwersalna tapeta, która pasuje do ściany Twojej sypialni, salonu lub jadalni! Wspaniała tapeta, która sprawia, że każdy, kto ją widzi, chce się zrelaksować w salonie. Pasująca tapeta do ustawienia pogodnej atmosfery w jadalni. Wreszcie, fajna tapeta dopasowana do przyciemnionego oświetlenia, która sprawia, że chcesz mieć miły sen w sypialni. Jesteś fanem piosenki "Hey Jude"? Z pewnością pokochasz te zabytkowe plakaty legendarnego zespołu The Beatles! Wyciągnij klasyczne kasety i płyty i poczuj nostalgię słuchając ich piosenek w salonie! Gwiazdy, które świeciły tak jasno w ich prime'ach fototapeta na ścianę z pewnością byłaby dobrym wyświetlaczem dla Twojego domu. Możesz również użyć ich piosenek jako kołysanki i po prostu wpatrywać się w te piękne tapety typu plakatowego! Możesz też spróbować fototapety z analogowym magnetofonem w stylu vintage do swojego salonu. To na pewno będzie kołysać oczy twoich przyjaciół, a może fototapeta ze wzmacniaczem byłaby najlepsza dla twoich preferencji.

Ponadczasowe klasyki z fototapetami Vintage Entertainment

Oprócz klasycznej muzyki przyniesionej nam przez The Beatles i klasycznego magnetofonu i takich tam, Photowall ma również te piękne sceny z krajowych magazynów. Możesz spróbować wybrać tę scenę, w której pani zabawia swoich gości. Z efektem wyblakłych kolorów, byłby to świetny wyświetlacz dla naszych ścian sypialni lub ścian salonu. Inna scena jest gdzie ludzie rozmawiają w wieczornym balu nosząc suknie i patrząc ostro z garniturami. Ten Audrey Hepburn strzał dla filmu "Śniadanie u Tiffany'ego" jest klasyczny jeden. Ona wygląda oszałamiająco z jej fajką podczas uśmiechania się. Spraw, aby Twój pokój był tak samo oszałamiający jak ona, próbując tapety z motywem Audrey Hepburn na ścianie. Możesz także spróbować tej animacji niedźwiedzia i wypchanego misia oglądającego klasyczną reklamę na starym telewizorze. To daje off cute klasyczny klimat idealny dla swoich pokoi! Ta gitara vintage również ma swój urok! Te tapety są uniwersalne, że są dobre dopasowanie do każdego pokoju w domu.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-15 z 15 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.