Typografia w stylu vintage

Typografia charakteryzuje się jako specyficzna umiejętność umieszczania czcionek w celu uczynienia czegoś napisanego czytelnym i spójnym dla oka. Praca ta polega na wybieraniu krojów Dowiedz się więcejpisma, rozmiarów, długości i odstępów, aby osiągnąć pożądany efekt czcionki. To zatrudnia umiejętności zecerów, projektantów graficznych, dyrektorów artystycznych, artystów mangi, artystów komiksowych, artystów graffiti i wielu innych o podobnych zestawach umiejętności. W dzisiejszych czasach można po prostu ustawić plik Worda na dowolny typ, czcionkę lub rozmiar. Ale przed pojawieniem się komputerów, typografia była uważana za cenną i specjalistyczną umiejętność. Photowall pamięta dni przeszłości dzięki swojej kolekcji fototapet z typografią w stylu vintage. Te obrazy z czasów, gdy litery były układane przez ludzkie ręce, mogą nadać Twojemu domowi atmosferę staroświeckiego wyrafinowania i nostalgii. Umieść te fototapety z typografią w wybranych miejscach swojego mieszkania i pozwól im poczuć się jak w czasach, gdy gazety były jedynym źródłem informacji, a artyzm pochodził z wielkiego wysiłku, a nie z naciśnięcia przycisku. Fototapety z typografią w stylu vintage będą doskonale wyglądać w Twoim prywatnym gabinecie lub mini bibliotece. To da ci wygląd erudycji i mądrości, aby mieć te fototapety z zabytkową typografią wokół ciebie.

Pogrubienie w fototapetach z typografią vintage

W dawnych czasach powieści, plakaty, biuletyny, zawiadomienia i inne formy publikacji pisemnych musiały mieć ręcznie ustawioną czcionkę. Wysiłek i staranność, jakie trzeba było włożyć w stworzenie choćby jednej z tych publikacji, nie jest obrazem, który ktoś z naszej ery technologicznej może sobie nawet wyobrazić. W wielu sektorach tej branży typografia stała się już sztuką utraconą. Photowall pomoże Ci przypomnieć sobie pracę wielu osób, które były przed nami, prezentując "Muzyczne nuty część 2", "Vintage Sailing Knots" i "Old Salt Whiskey" w swojej szerokiej kolekcji fototapet z typografią vintage. Niech te obrazy siedzą w sypialniach i kącikach zabaw Twoich dzieci i oświecają je o czasach, zanim Microsoft Word i Photoshop były głównymi narzędziami do upiększania kawałka pisemnej publikacji. Spraw, aby te fototapety z typografią w stylu vintage były dla nich przypomnieniem, że wszystkie rzeczy warte posiadania są również warte pracy. Wyświetlaj te piękne fototapety z typografią w salonie i usiądź z bliskimi w podziwie dla ilości pracy, jaką trzeba było włożyć, aby doprowadzić je do skutku. Te fototapety z typografią w stylu vintage na pewno rozświetlą Twój dom.

Pamięć w fototapetach z typografią vintage

Mimo że era ręcznej typografii przyszła i odeszła, wciąż są tacy, którzy praktykują tę formę sztuki po dziś dzień. Zaproszenia ślubne, plakaty, druki filmowe, ogłoszenia i tym podobne, stają się wielokrotnie bardziej kosztowne, jeśli zostały wykonane tą starą metodą. Ilość pracy i umiejętności włożone w nich podnosi cenę dla konsumentów. Wciąż jest wielu, którzy chcą mieć zaszczyt powiedzieć, że ich zaproszenia ślubne były ręcznie robione. Photowall rozpoznaje ten istotny fakt dzięki "Vintage New York Empire State", "Vintage New York Flat Iron" i "London City Words II" w swojej linii fototapet z typografią w stylu vintage. Te faksymile prawdziwych rzeczy wyglądają tak prawdziwe i autentyczne, że posiadanie ich w domu będzie wyglądać tak, jakbyś miał mistrza zecera wykonał je specjalnie dla Ciebie. Rozmieść je w swoim prywatnym miejscu pracy w swoim mieszkaniu i przyjmij wygląd redaktora gazety z lat 30. Zaproś swoich przyjaciół i kolegów z pracy na kawę i ciasteczka, podczas gdy ty pozwalasz im patrzeć i podziwiać twoją wspaniałą kolekcję tych wspaniałych fototapet z typografią.

Trwałe i ujmujące

Te vintage typografia fototapety są w szerokim wyborze wzorów i kolorów dla bibliofilskiego konesera do wyboru. Są one produkowane z materiałów, które są bezpieczne, aby istnieć w domu i bezpieczne, aby być wokół swoich dzieci. Bądź zazdrosny o swoich kolegów z pracy, kiedy zobaczą twoje miejsca pracy ozdobione tymi spektakularnymi fototapetami z typografią w stylu vintage. Jest jeszcze więcej do kochania z "Five Boroughs Painted Cafe", "Simple Message And" i "Cabin Fever I" w naszej pięknej linii fototapet z typografią w stylu vintage. Poczuj się jak jeden z pionierów epoki wydawniczej z kilkoma takimi wydrukami rozmieszczonymi wokół Twojego gabinetu. Wyobraź sobie, że jesteś młodym Ernestem Hemingwayem, wpatrującym się w zniechęcającą przestrzeń pustej kartki papieru, gotowym do napisania swojego kolejnego literackiego arcydzieła. Klasyczna atmosfera, którą zapewniają fototapety z typografią w stylu vintage jest nie do przecenienia. Są one czymś więcej niż tylko przeciętnymi ozdobami w Twoim domu, to objets d'art. Pozwól, aby te wydruki zabrały Cię z powrotem do czasów, kiedy ciężka praca i umiejętności były główną walutą postępu i uznania w tym świecie. Niech Ty i Twoja rodzina podzielicie się tymi wspaniałymi sentymentami,
Informacje o produktach