Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.
Obecnie czas dostawy wydłużył się do 5 dni roboczych.

Krajobraz dinozaurów - Tapeta - Pokój niemowlęcy

53

wzorów

Dinozaury

Ponad 65 milionów lat temu żyły na świecie olbrzymie stworzenia. Ich historia zatrzymała się na wieki, a przez swoją tajemniczą naturę przeniknęła do serc dzieci na całym świecie. ObrDowiedz się więcejazy tych majestatycznych stworzeń są obecne w naszych opowieściach, na naszych ekranach, a teraz także na naszych tapetach, aby dodać specjalnej atmosfery w miejscach zabaw, w sypialniach i praktycznie w każdym miejscu, w którym są ściany. Żadne dziecko nie oprze się fantazji i urokowi posiadania własnej przestrzeni dostosowanej do swoich marzeń. Niebo jest granicą, jeśli chodzi o tworzenie szczęśliwego środowiska, w którym mały człowiek może być w swoim żywiole. Prostym i skutecznym sposobem, aby to uzyskać, jest wybór fototapet w realistyczny sposób przedstawiających obrazy, na których ożywają fantazje.

Fantazje dziecięce

To co sprawia, że tapety i fototapety z dinozaurami są tak czarujące, to fakt, że te ogromne stworzenia już nie wędrują po ziemi. Faktem jest, że one były prawdziwe! Wyobraź sobie − chodzić po pokoju i mieć posturę T-Reksa lub wdzięk ceratozaura patrzącego w dół ze ściany. Zobacz nagły zwrot pterodaktyla nurkującego w dół między długimi szyjami roślinożerców. Dziecięca obsesja została ożywiona przez fototapety i tapety z realistyczną grafiką i trwałością na lata. Dzieci połowę życia spędzają na zabawie i odtwarzaniu swoich fantazji. Czy jest lepszy sposób, aby odzwierciedlić i ująć ich wizję jurajskiego świata, niż tworzenie ich własnej fantazji? Te prehistoryczne stworzenia mogą zdobić fototapetę, która uszczęśliwi Twoje dziecko na lata. Te łagodne olbrzymy mogą być zwykłymi skamieniałościami i kośćmi w muzeach lub obrazkami w podręcznikach historii, natomiast tapety i fototapety mogą z powrotem przywrócić do życia historię dinozaurów.

Najważniejsza jest zabawa

Fototapeta z dinozaurami wprowadza do wnętrza artystyczną i budującą zabawę z kreatywnością, a także ekscytację. Stwórz kolorowy pokój do zabawy, korzystając z naszej szerokiej oferty personalizowanych wzorów z dinozaurami. W zależności od grupy wiekowej dziecka możesz wybrać bardziej realistyczny widok dinozaurów, a dla młodszych dzieci jaśniejszy, bardziej fantazyjny świat dinozaurów. Nie można porównywać efektu tych prac ze zwykłym malowaniem ścian w pomieszczeniu. Bez względu na preferencje dotyczące dinozaurów Twoja fantazja może ożyć na tych trwałych i atrakcyjnych fototapetach.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-53 z 53 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.