Jelenie

Mimo że jeleń jest dość pospolitym zwierzęciem, na świecie istnieje ponad 60 różnych gatunków jeleni. Te sympatyczne istoty są obecne na wszystkich kontynentach z wyjątkiem AntarktydyDowiedz się więcej i mogą żyć w różnych środowiskach, od górskich po ciepłe i wilgotne lasy deszczowe. Możesz zaprezentować ten duch przetrwania i determinację, upiększając swoją przestrzeń jedną z fototapet z jeleniami, oferowanych przez Photowall. Motywy te są szczególnie atrakcyjne dla młodszej części społeczeństwa, a mianowicie dla dzieci. Dzięki przyjaznym dla dzieci wzorom, miękkim i przyjemnym kolorom, unikalnym projektom i możliwości modyfikacji tych elementów zgodnie z Twoją estetyką i wystrojem wnętrza, z pewnością znajdziesz odpowiednią fototapetę z jeleniem w naszym starannie wyselekcjonowanym zbiorze fototapet z jeleniem.

Główna więź fototapety jelenie

Związek między matką a dzieckiem jest czymś czystym i stale obecnym w życiu nas, ludzi. Jest to również prawdziwe dla wielu zwierząt, z połączenia między łani i jej płodu jest wybitny jeden, głównie z powodu jego przedstawienia w bardzo popularnym filmie animowanym. Niektóre z fototapet z jeleniami w tej kolekcji są spuścizną tego medium, a elementy takie jak "Deer in Woods", "Deer World Lines - Light Blue" i "Deer World Lines - pink" pokazują delikatne, ale znaczące pokrewieństwo w różnych kolorach. Nie tylko zachwyci Twoje dziecko lub dzieci, ale także poruszy serca rodziny, przyjaciół i gości, których będziesz miał nad sobą. Fototapeta z jeleniem, która jest tak przyjazna i sympatyczna dla dzieci, z pewnością rozbawi je i przyciągnie uwagę, a jej bardzo marzycielska kompozycja sprawi, że niemal przeniesiesz się do czasów własnego dzieciństwa.

Dla dzieci

"Deer in Purple Woods" to jeszcze bardziej oczywisty wybór do dziecięcego pokoju sypialnego, kącika do nauki czy przestrzeni do zabawy. Piękne fioletowe barwy, tony i odcienie są zamknięte, aby oczarować Twoje dziecko lub dzieci. Przedstawia ona młodego jelenia lub łanię stojącą w lesie, otoczoną drzewami i kwiatami, a także kalejdoskopem motyli. Fototapeta z jeleniem jest naprawdę magiczna i urzekająca, idealna na prezent dla niego lub dla niej. Podobnie jest z "Młody jeleń - gęsia ramka - różowa zieleń" i "Młody jeleń - gęsia ramka - jasny błękit", dwiema wspaniałymi fototapetami z jeleniami, które sprawią radość i wywołają uśmiech na twarzach dzieci. Jeśli chcesz czegoś bardziej realistycznego, być może fototapeta "Jeleń" sprawdzi się w Twoim wnętrzu. To jest właśnie piękno dawania dzieciom fototapet z jeleniami, ponieważ są one w stanie wybierać spośród znaczących dzieł sztuki i zachwycających fotografii.

Aspekty fototapet z jeleniem

Aby szybko przybliżyć dynamikę rodziny w fototapetach z jeleniami, ustalmy właściwą terminologię. Samiec jelenia nazywany jest kozłem, ale niektóre większe samce określane są jako jelenie. Kobieta jeleń nazywa się doe lub hind. Młody jeleń nazywany jest łanią, jak widać na przykład na fototapecie z jeleniem "Fawn Roe Deer". Jelenie i łanie można odróżnić od siebie po obecności poroża. Te królewskie i wspaniałe ozdoby na głowie można również zobaczyć na wielu fototapetach z jeleniami. Prawie wszystkie gatunki jeleni mają poroże, z wyjątkiem chińskiego jelenia wodnego. Każdego roku poroże odpada i odrasta. Może to być wykorzystane jako symbolika w redecorating, wykorzystując fototapety jelenia, takie jak "Antler", gdzie można zobaczyć ten znak towarowy cechy wyświetlane w całej swojej chwale w przepięknej czarno-białej mody. Ten jeleń fototapeta może podnieść atmosferę lub atmosferę w każdym mieszkalnych, komercyjnych lub rekreacyjnych przestrzeni.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.