Lwy i wielkie koty

Istnieją kotki, które można uznać za jedne z najwspanialszych critters w dzikim świecie. Stworzenia takie jak lwy, tygrysy, gepardy, rysie i lamparty to jedne z najbardziej eterycznycDowiedz się więcejh stworzeń, które chodziły po naszej pięknej planecie. Przełóż to piękno na swoją wybraną przestrzeń, kupując fototapety lwy i wielkie koty, które przedstawiają te królewskie stworzenia, użyczając swojemu pokojowi królewskiego powietrza, a jednocześnie wyczarowując klasę. Ich rozmiar, siła i drapieżne umiejętności wyróżniają te koty, ponieważ mogą one rozwijać się w każdym środowisku, jeśli pozostawione są same sobie. Wyświetl lwy i duże koty fototapety, aby stwierdzić, że przetrwał duch i wbić poczucie dumy do domu, biura lub jakiejkolwiek przestrzeni rekreacyjnej.

Różnorodność fototapet z lwami i wielkimi kotami

Gepardy są najczęściej określane jako najszybsze ssaki w Matce Naturze, równie szybkie i zabójcze. Ten temat fototapet lwy & wielkie koty uosabia poczucie własnej wartości, szybkość i laserowe skupienie. W przeciwieństwie do innych typowych wielkich kotów, nie skaczą na swoją ofiarę, tylko biegną za nią. "Cheetah on Mound" jest tego wspaniałym przykładem, ponieważ przedstawia zwierzę w szlachetny, ale imponujący sposób, który stworzy konwersację, niezależnie od tego, czy umieścisz go w swoim miejscu zamieszkania, czy w miejscu pracy. Lamparty są doskonałe w tropieniu swoich ofiar, poruszają się cicho i niepozornie oraz wchodzą i wychodzą z miejsc niezauważone. Dlatego też często kojarzony jest z terminem spirit animal, przekazując przebiegłość i umiejętności obserwacyjne, które trzeba posiadać w życiu. Leopardy na fototapetach z lwami i wielkimi kotami są bardzo różnorodne, od prostego w formie kawałka o nazwie "Leopard na Kopje", z białym tłem i wspaniałym lampartem na pierwszym planie, po bardziej przyjazny dla dzieci motyw o nazwie "Rainbow Snowleaopard", który jest oddany artystycznie w żywych kolorach, idealny do każdego dziecięcego pokoju, gabinetu lub miejsca do zabawy.

Dla najmłodszych

Nasz asortyment fototapet z kotami i lwami jest jednym z najbardziej przyjaznych dzieciom poziomów w kategorii zwierzęta. Dzieci będą zachwycone tymi ekscytującymi i uroczymi wzorami, idealnymi do dziecięcej sypialni lub pokoju zabaw, z ich ciepłymi kolorami i odcieniami, które z pewnością wywołają uśmiech u małych chłopców i dziewczynek. Z tej sekcji fototapet lwy i wielkie koty, różnorodność, którą przynosi, może być również stosowany do dzieci, które są starsze, w pobliżu dojrzewania. Fascynacja tymi niesamowitymi wielkimi kotami nigdy się nie kończy, gdyż symbolizują one tak wiele emocji, a ich tajemniczość prawie nigdy nie gaśnie. "Savanna Sundown", na przykład, to wspaniała fototapeta ścienna lwy & wielkie koty, która może wzmocnić więź między ojcem a synem. Dla czegoś bardziej realnego i trzewiowego, bardzo urocze "Lion Cubs Sitting" może być czymś, co odblokuje miłośnika zwierząt w Twoim dziecku, być może nawet przyszłym zoologiem.

Jungle king in lions & big cats wall murals

Ten szczególny duży kot jest symbolem siły i władzy na Wschodzie, jest obawiany i szanowany w równym stopniu, zostały one wykorzystane jako symbole dominacji w sztuce i literaturze azjatyckiej. Wiele ruchów w sztukach walki opiera się na ukradkowych i umięśnionych ruchach wielkiego kota. Z drugiej strony, tygrysy były znienawidzone, a następnie kochane na Zachodzie, gdzie pisarze mieli obsesję na punkcie siły i dzikości tych zwierząt. Fototapety Lions & big cats podkreślające te koty, jak "Tiger Running in Snow", są piękną ozdobą, gdziekolwiek je umieścisz. Innym dziwnym, ale rewelacyjnym wyborem artystycznym jest "Tiger in a Tropical Storm, Henri Rousseau", zaskakujący obraz, który przyciąga wzrok i pobudza zmysły. Można niemal poczuć zapach rosy w dżungli.
Informacje o produktach