Lamparty

Lampart, należący do rodziny kotowatych z rodzaju Panthera, występuje w Azji, Afryce i Rosji. Jest gatunkiem zagrożonym wyginięciem z powodu polowań i utraty naturalnego siedliska. ObDowiedz się więcejecnie na świecie żyje zaledwie jedna czwarta jego przypuszczalnej liczby. Photowall oddaje cześć temu niesamowitemu stworzeniu w swojej kolekcji fototapet z lampartami. Obrazy te przedstawiają to wspaniałe zwierzę w całej jego surowej chwale. Fototapety z lampartami to strzał w dziesiątkę w każdym pomieszczeniu w Twoim domu. Powieś kilka z tych fototapet z lampartami w swoim salonie, aby znaleźć się w centrum uwagi swoich gości i członków rodziny. Umieść kilka z nich w swoim domku rekreacyjnym, aby przypominały Ci, że zawsze należy zachować czujność i szybki instynkt lamparta. Kilka takich fototapet z lampartami w salonie doda również tak potrzebnej energii i dreszczyku emocji w czasie relaksu. Nie ma absolutnie żadnego miejsca w Twoim domu, w którym te fototapety z lampartami nie będą stanowić mocnego oświadczenia. Nawet miejsca do spania i zabawy Twoich dzieci bardzo skorzystają na tym, że będą na nich fototapety z lampartami. Wprowadź emocje do swojego domu dzięki tym fototapetom z lampartami.

Niezawodne w fototapetach z lampartami

Lamparty mają cętki zwane rozetami i są oportunistycznymi łowcami. Oznacza to, że rzucają się na ofiarę zawsze i wszędzie, gdzie ją znajdą. Są szybkimi biegaczami, osiągającymi prędkość do 58 kilometrów na godzinę. Na Ziemi żyją od wczesnego okresu plejstocenu. W swojej bogatej kolekcji fototapet z lampartami Photowall pozwala Ci podziwiać to wspaniałe stworzenie dzięki obrazom "Evening Watch-Leopard", "Hidden Leopard" i "Out of the Darkness". Obrazy te przedstawiają przerażającą naturę tych zwierząt. Mimo że kłusownicy na całym świecie bezlitośnie polują na te zwierzęta, one same są maszynami do zabijania, które tropią i zabijają swoje ofiary. Te śmiertelnie niebezpieczne drapieżniki szybko się poruszają, dobrze ukrywają i szybko zabijają, nie dając swojej ofierze szansy na uniknięcie ataku. Niech te fototapety z lampartami przypomną wszystkim, że w żyłach Matki Natury płynie czasem szorstkość i stal. Zaproś kilku swoich przyjaciół, którzy są miłośnikami przyrody, aby spędzili popołudnie w Twoim domu, podziwiając te fototapety z lampartami. Niech zabawiają Cię opowieściami o swoich pobytach w krajach, w których te dzikie zwierzęta stały się domem.

Wystrój w fototapety z lampartami

W świecie mody lamparcie cętki stały się jednym z najbardziej kultowych i popularnych wzorów, które zdobią odzież na współczesnych wybiegach. Wiele mówi o naturalnym pięknie tego zwierzęcia fakt, że jego ubarwienie zostało uznane za godne umieszczenia w haute couture. Photowall pozwala Ci podziwiać więcej tego stworzenia dzięki "Złotemu lampartowi", "Leopard Queen Teal" i "Leopard Resting on a Tree at Masai Mara" w swojej niesamowitej kolekcji fototapet z lampartami. Obrazy te przedstawiają bardziej potulne i czujne oblicze natury tego zwierzęcia. Okiełznaj moc tego wspaniałego stworzenia i zapożycz jego szybkość i siłę, umieszczając te fototapety z lampartami na ścianach swojego domu. Posiadanie tych wspaniałych fototapet z lampartami w swoim prywatnym gabinecie lub minibibliotece sprawi, że poczujesz się jak jeden z najodważniejszych pograniczników w historii. Dzięki nim poczujesz się jak na surowych i gotowych równinach. Możesz nawet umieścić fototapety z lampartami na szczycie swojego łóżka, aby duch lamparta chronił Cię podczas snu. Te obrazy z pewnością rozświetlą Twój dom.

Litwy i zwinne

Na otwartych równinach i sawannach jest wiele drapieżników, które rywalizują o pożywienie dostarczane przez zwierzęta będące ich ofiarami. Najszybsi i najskuteczniejsi zabójcy często kończą na szczycie łańcucha pokarmowego. Dzięki kombinacji skrytości, szybkości i przebiegłości lampart zdobył sobie pozycję jednego z najbardziej zabójczych stworzeń, jakie kiedykolwiek chodziły po dzikich terenach. Dzięki fototapetom "Skaczący lampart", "Obserwacja" i "Lampart - Serengheti-Tanzania" możesz zobaczyć, jak wygląda wielki drapieżnik. Obrazy te przedstawiają bardziej zabójczą stronę tego zwierzęcia. Fototapety z lampartami doskonale współgrają z każdym kolorem ściany lub tapety, na którą je nakleisz. Są one wykonane z materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo w Twoim domu i są bezpieczne dla Twoich dzieci. Są one dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów dla wyrafinowanego miejskiego właściciela domu do wyboru. Kilka z nich w Twojej jadalni sprawi, że czas posiłku poczuje się jak absolutnie egzotyczne doświadczenie. Ty i Twoja rodzina poczujecie namacalną elektryczność, którą wprowadzą do Twojego domu te piękne fototapety z lampartami.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-67 z 67 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.