Zwierzęta widziane na safari

Samo słowo Safari wywodzi się z arabskiego słowa oznaczającego podróż. Pod koniec XIX wieku, po interakcji z różnymi plemionami w Afryce, Anglicy użyli tego terminu w odniesieniu do pDowiedz się więcejodróży lądowej, zwykle przez turystów, którzy chcą zobaczyć Afrykę. Co ciekawe, tak długo, jak jesteś w miejscu, gdzie można obserwować zwierzęta w ich naturalnym środowisku, jesteś technicznie w safari. Fototapety Safari zwierzęta składają się z czterech podkategorii, wygodnie zaaranżowanych dla Twojej przyjemności, z najwyższej jakości motywami o unikalnych wzorach i jak w przypadku wszystkich fototapet Photowall, dostępnych do modyfikacji zgodnie z Twoimi życzeniami i estetyką. Wprowadź piękno dzikiej przyrody do swojego domu lub biura wybierając fototapety Safari animals!

Definiowanie fototapet Safari animals

Zwierzęta safari to w zasadzie wszystkie zwierzęta, które rozwijają się na łąkach lub sawannach. Te zwierzęta obejmują słonie, żyrafy, zebry, lwy, hipopotamy, nosorożce, impale i lamparty, ale przez rozszerzenie może również obejmować inne gatunki lub podobne critters. Szczególne stworzenia przedstawione na fototapetach Safari animals to słoń, żyrafa, zebra, lew i inne wielkie koty. Każdy z tych kawałków w naszym asortymencie fototapet Safari zwierzęta spełni i przekroczy Twoje życzenia dekoracyjne, dzięki swoim rzadkim kompozycjom, kolorom, które natychmiast wyskakują i ciekawej obecności, która z pewnością doda uroku Twojej przestrzeni mieszkalnej lub komercyjnej.

Słysz mój ryk

Lew, który jest również czasami nazywany królem bestii, jest bardzo ważnym zwierzęciem w safari. Drugi po tygrysie pod względem wielkości, średnia długość życia lwów wynosi od dziesięciu do czternastu lat. Są kluczowymi drapieżnikami, zapewniającymi równowagę w ekosystemie. Wprowadź majestatyczny smak do swojego domu lub biura, umieszczając królewskie fototapety Safari animals z lwem. Nasz asortyment związanych z kotami fototapet Safari zwierzęta jest jednym z najbardziej przyjaznych dzieciom poziomów w kategoriach zwierząt. Dzieci zachwycą się tymi ekscytującymi i uroczymi projektami, idealnymi do dziecięcej sypialni lub pokoju zabaw, z ich ciepłymi kolorami i odcieniami, które z pewnością wywołają uśmiech u małych chłopców i dziewczynek. Z tej sekcji fototapet Safari zwierzęta, różnorodność, którą przynosi może być również stosowany do dzieci, które są starsze, w pobliżu dojrzewania. Fascynacja tymi niesamowitymi wielkimi kotami nigdy się nie kończy, ponieważ symbolizują one tak wiele emocji, a ich tajemniczość prawie nigdy nie zanika.

Słonie na fototapetach Safari zwierzęta

Słoń jest największym ssakiem lądowym. Żyją jeszcze tylko trzy gatunki, a mianowicie afrykański słoń zaroślowy, afrykański słoń leśny oraz słoń indyjski lub znany również jako azjatycki. Pomimo swoich ogromnych rozmiarów, słonie są w większości spokojnymi roślinożercami i mogą spędzać do nawet 16 godzin dziennie tylko na jedzeniu. Fototapeta Safari zwierzęta przedstawiająca te pokaźne olbrzymy idealnie pasuje do tak wielu pomieszczeń, zarówno dla dziecka, nastolatka jak i osoby dorosłej. "Henna Słoni" to wyraźnie znakomity motyw, który wygląda nad wyraz fajnie i szykownie, z wystarczającą klasą i stylem, aby zaspokoić wszelkie dekoracyjne i projektowe potrzeby i życzenia.

Więcej drobnych kotów

Lampart jest również dużym kotem, jak lew. Kiedy jesteś na safari, możesz odróżnić lamparta od dwóch innych nakrapianych kotów, geparda i jaguara, na podstawie rozmieszczenia ich plam. W przeciwieństwie do lwów, lamparty mogą polować i jeść wszystko, co daje im etykietę oportunistycznych myśliwych. Lamparty znane są z doskonałej umiejętności wspinania się i pływania dzięki bardzo silnym kościom ramion i mięśniom. Dodaj te fascynujące koty do wystroju wnętrza dzięki naszej niesamowitej linii fototapet Safari animals, takich jak kawałek o nazwie "Ukryty lampart", kapryśna malarska fototapeta Safari animals wall mural, która ma tak wielki charakter.
Informacje o produktach