Informacje o naszych obrazach na płótnie

Znajdujące się w naszej ofercie obrazy na płótnie są jedyne w swoim rodzaju. Produkujemy je w oparciu o wymiary podane przez zamawiającego. Każdy z nich można odpowiednio dostosować do własnych potrzeb. Po złożeniu zamówienia drukujemy obraz na płótnie i wysyłamy go w ciągu 1-3 dni. Wszystko, co potrzebne do montażu blejtramu (czyli ramy do naciągnięcia płótna) i przymocowania obrazu na ścianie, znajduje się w paczce, którą od nas otrzymasz. Poniżej znajduje się więcej informacji na temat obrazów na płótnie.

canvas different sizes

Podłużny, wąski czy kwadratowy?

Własnoręcznie wybierz kształt i wymiary obrazu tak, by jak najlepiej prezentował się na wybranej przez Ciebie ścianie. Nasze obrazy są dostępne w rozmiarach do 150 cm szerokości i takiej samej wysokości.

Najwyższa jakość

Nasze obrazy na płótnie charakteryzuje najwyższa jakość. Nie blakną też pod wpływem światła słonecznego. Do ich produkcji wykorzystujemy mocne płótno, które następnie montuje się na blejtramie (czyli ramie do naciągnięcia płótna). Ramę wyprodukowano z jesionu, dzięki czemu cały obraz zachowuje stabilność i jest lekki.

Szczegółowe informacje

  • Płótno, 100% bawełna
  • Płótno, 390 g/m2
  • Grubość ramy: 30 mm
  • Nadruk odporny na działanie promieniowania UV

Prosta rama do naciągnięcia płótna

Korzystając z blejtramu, w łatwy sposób zmontujesz swój obraz na płótnie, bez użycia narzędzi. Rama do naciągnięcia płótna oraz wszystko, co potrzebne do montażu obrazu na płótnie, znajduje się w paczce, którą od nas otrzymasz, włącznie z elementami służącymi do jego zawieszenia.

canvas backside

Jak zmontować zakupiony u nas obraz na płótnie?

Zamocuj elementy ramy wzdłuż krawędzi płótna.

Umieść żelazne kątowniki w rogach i przykręć je.

Powieś obraz na ścianie, korzystając z elementów służących do jego zawieszenia. I gotowe!

Paczkę z tapetą wyślemy w ciągu 1–3 dni

Zamówiony obraz na płótnie starannie pakujemy w wytrzymałe pudło kartonowe i wysyłamy w ciągu 1-3 dni. Dostawa zawsze jest darmowa. W pudle znajduje się zwinięty w rulon obraz, zabezpieczony papierem jedwabnym. Jeśli zamawiasz obraz na płótnie z ramą, w paczce znajdziesz także wszystkie części ramy, elementy służące do zawieszenia obrazu i instrukcję montażu.

Zawsze darmowa dostawa

Możemy dokonać zmian w obrazie

Chcesz zmienić kolory, dodać jakiś obiekt albo zmienić proporcje obrazu? Nasi uzdolnieni graficy mogą go zmodyfikować na wiele sposobów. Przekaż nam swoje życzenia, a w ciągu 1-3 dni roboczych skontaktujemy się z Tobą, informując o cenie i możliwych do przeprowadzenia zmianach. Wysłanie zapytania jest darmowe i nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

Aby przesłać zapytanie, wybierz dowolny z naszych produktów lub wyślij własne zdjęcie.

Działamy z myślą o środowisku naturalnym

Wytwarzamy wyłącznie produkty na zamówienie. Oznacza to bowiem, że nic nie odkładamy do magazynu, ani też nie wyrzucamy bez potrzeby. Stosowane przez nas farby drukarskie nie zawierają niebezpiecznych chemikaliów i ulegają biodegradacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działań Photowall dążących do zminimalizowania wpływu na środowisko naturalne, zajrzyj do naszej
polityki dotyczącej ochrony środowiska.

Materiały przyjazne dla środowiska naturalnego

Blejtram (rama do naciągnięcia płótna) składa się z drewna i metalu. Oba te materiały w pełni nadają się do recyklingu.

Opakowanie przyjazne dla klimatu

Zamówiony obraz na płótnie wysyłamy w pudle kartonowym wyprodukowanym całkowicie lub częściowo z materiałów pochodzących z recyklingu.

Współpraca z Vi Agroforestry

Chcesz utworzyć własną tapetę lub obraz? Prześlij nam zdjęcie lub ilustrację, a my zajmiemy się tym całkowicie bezpłatnie, nie zobowiązując Cię do zakupu.

Szukaj wśród wszystkich dostępnych u nas motywów

Znajdź swój ulubiony wzór

Przyjrzyj się naszym obrazom na płótnie i daj się zainspirować pomysłami pasującymi do różnych wnętrz, takich jak biuro, sypialnia, hotel, kuchnia i wiele innych.

Szukaj wśród wszystkich dostępnych u nas motywów

Odpowiedzi na często zadawane pytania

Ile kosztuje obraz na płótnie?

Cena obrazu na płótnie z naszej oferty zależy od wybranego wzoru oraz od tego, czy zamówisz do niego blejtram (czyli ramę do naciągnięcia płótna), czy nie. Łączną cenę poznasz po wpisaniu odpowiednich wymiarów na stronie wybranego przez Ciebie wzoru.

W jakich rozmiarach można zamówić obraz na płótnie?

Nasze obrazy drukujemy w rozmiarach zgodnych z życzeniami klienta. Dysponujemy blejtramami w rozmiarach od 40 do 150 cm, dostępnymi w wielkościach co 10 cm. Jeśli chcesz zamówić samo płótno, możesz wybrać rozmiary wynoszące od 20 cm w pionie i w poziomie do 150 cm w pionie i 500 cm w poziomie.

Jakie krawędzie obrazu można wybrać?

Można dokonać wyboru między krawędziami w kolorze czarnym, białym lub zadrukowanymi wybranym przez siebie wzorem.

Jak znaleźć odpowiedni wzór?

W naszej ofercie znajdują się tysiące wzorów. Jeśli jednak nie uda Ci się znaleźć czegoś, co wyjątkowo przypadnie Ci do gustu, zajrzyj do banku zdjęć agencji Dreamstime. Wystarczy, że przekażesz nam numer identyfikacyjny wybranego zdjęcia, a ze wszystkim Ci pomożemy.

Jak wyglądają płatności i dostawa?

Informacje na temat płatności i dostawy znajdują się na stronie zawierającej ogólne warunki zakupu w naszym sklepie internetowym.

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.