Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Nasze plakaty

Nasze wyjątkowe plakaty można dopasować do dowolnego rozmiaru oraz upodobań. Tuż po złożeniu przez Ciebie zamówienia, plakat zostanie wydrukowany i wysłany w ciągu 1-3 dni. Nasze stylowe zawieszenie ułatwi zamocowanie plakatu na ścianie. Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne elementy.

Mały, średni czy duży?

Nasze największe plakaty mają 150 cm szerokości! W naszym sklepie możesz wybierać między wieloma różnymi rozmiarami: od 30 do 150 cm szerokości.

Najwyższa jakość

Nasze plakaty są drukowane na niepowlekanym papierze premium, który nadaje im matowe wykończenie. Papier jest bardzo trwały i elastyczny, a dodatkowo nie odbija światła. Stosowane przez nas techniki drukowania zachowują jakość, której nie powstydziłaby się żadna galeria, odtwarzając intensywne kolory i głęboką czerń. Używana przez nas farba drukarska spełnia wymogi Europejskiej Normy dotyczącej zabawek, a ponadto jest odporna na promieniowanie UV.

Szczegółowe informacje

  • Papier premium 200g/m²
  • Druk odporny na promieniowanie UV
  • Trwały papier
  • Farba drukarska spełniająca wymogi Europejskiej Normy dotyczącej zabawek EN 71-3

Zawieszenie plakatu

Nasze plakaty są opatrzone stylowym i nowoczesnym systemem zawieszenia, składającym się z dwóch listew mocowanych na obu końcach, które nie uszkadzają samego plakatu. Zamawiając plakat, otrzymujesz kompletny system zawieszenia, składający się z dwóch listew, sznurka z woskowanej bawełny do zawieszenia oraz mosiężnego gwoździa. Ewentualna wymiana plakatu jest bezproblemowa. System zawieszenia może być używany wiele razy. Listwy są o 1 centymetr dłuższe od szerokości plakatu. Listwy są dostępne w długościach: 31 cm, 51 cm, 61 cm, 71 cm, 101 cm, 126 cm oraz 151 cm. Wysokość listwy wynosi 2 cm.

Sposób zawieszania plakatu

Zamontuj listwy na końcach plakatu.

Wbij gwóźdź w ścianę i zawieś plakat.

Paczkę z tapetą wyślemy w ciągu 1–3 dni

Zamówiony przez Ciebie plakat zostanie starannie zapakowany do kartonowego pudełka i wysłany w ciągu 1–3 dni. Przesyłka jest zawsze darmowa. Plakat będzie owinięty w bibułę. Jeśli zamówiłeś plakat z podwieszeniem, w paczce znajdziesz także instrukcje montażowe.

Zawsze darmowa dostawa

Działamy z myślą o środowisku naturalnym

Wytwarzamy wyłącznie produkty na zamówienie. Oznacza to bowiem, że nic nie odkładamy do magazynu, ani też nie wyrzucamy bez potrzeby. Stosowane przez nas farby drukarskie nie zawierają niebezpiecznych chemikaliów i ulegają biodegradacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działań Photowall dążących do zminimalizowania wpływu na środowisko naturalne, zajrzyj do naszej
polityki dotyczącej ochrony środowiska.

Materiały przyjazne dla środowiska naturalnego

Nasze wieszaki do plakatów są wykonane z surowca drewnianego, wytworzonego w ramach ekologicznej gospodarki leśnej, co potwierdza certyfikat FSC.

Opakowanie przyjazne dla klimatu

Zamówiony przez Ciebie plakat zostanie przesłany w kartonowym pudełku z materiału pochodzącego w całości lub częściowo z recyklingu.

Współpraca z Vi Agroforestry

Chcesz utworzyć własną tapetę lub obraz? Prześlij nam zdjęcie lub ilustrację, a my zajmiemy się tym całkowicie bezpłatnie, nie zobowiązując Cię do zakupu.

Szukaj wśród wszystkich dostępnych u nas motywów

Odpowiedzi na często zadawane pytania

Jaki jest koszt plakatu?

Cena plakatu jest uzależniona od wybranego motywu, rozmiaru oraz tego, czy zdecydujesz się na zamówienie plakatu z wieszakiem. Po wybraniu wymiarów danego motywu wyświetla się jego łączna cena. Cena zawiera zawsze koszt przesyłki, nigdy nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów.

W jakich wymiarach można zamówić plakat?

Nasze plakaty są dostępne w następujących formatach:
Motywy stojące: 30x40, 50x70, 60x80, 70x100, 100x140, 125x170 oraz 150x210 cm.
Motywy leżące: 30x20, 50x30, 60x40, 70x50, 100x70, 125x80 oraz 150x100 cm.
Motywy czworokątne: 30x30, 50x50, 60x60, 70x70, 100x100, 125x125 oraz 150x150 cm.

Jakie są opcje wykończenia krawędzi?

W przypadku wszystkich plakatów dostępne są następujące opcje wykończenia krawędzi:
– Brak widocznej krawędzi: motyw wypełnia cały plakat aż do krawędzi.
– Biała krawędź: Motyw jest otoczony białą krawędzią.

Na stronie produktu można dokładnie sprawdzić, jak poszczególne opcje wykończenia krawędzi prezentują się na danym plakacie.

Jak znaleźć odpowiedni wzór?

W naszej ofercie znajdują się tysiące wzorów. Jeśli jednak nie uda Ci się znaleźć czegoś, co wyjątkowo przypadnie Ci do gustu, zajrzyj do banku zdjęć agencji Dreamstime. Wystarczy, że przekażesz nam numer identyfikacyjny wybranego zdjęcia, a ze wszystkim Ci pomożemy.

Jak wyglądają płatności i dostawa?

Informacje na temat płatności i dostawy znajdują się na stronie zawierającej ogólne warunki zakupu w naszym sklepie internetowym.

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.