Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni.

  Przygotuj na początek szkoły ładny kolorowy zestaw szkolny!

  Przed rozpoczęciem szkoły przygotowanie i ogarnięcie nowych materiałów, takich jak bloki, długopisy, segregatory, książki i wiele innych może zapewnić trochę zabawy. Wykorzystując małe kawałki tapety możesz stworzyć fajny zestaw szkolny, który z pewnością spowoduje, że lekcje będą trochę zabawniejsze! Anna María pokazuje, jak łatwo stworzyć notes, stylowe długopisy i osobiście wykonane zakładki w mgnieniu oka!
  Przygotuj na początek szkoły ładny kolorowy zestaw szkolny!

  Sama lubię zorganizować sobie nowy mały zestaw szkolny przed każdym kolejnym semestrem. Mogą to być kolorowe długopisy, nowe zakładki, stylowe notatniki lub nowy piórnik. I wiele z tych rzeczy można łatwo wykonać wykorzystując kawałki tapet! Pewno masz w domu stare, ale niezapisane notatniki z znakami firmowymi, które są idealne do odświeżenia.

  Dzięki niewielkim kawałkom tapety możesz stworzyć stylowe zakładki i dekorację kredek w tym samym stylu. Zakochałam się w kolorowych tapetach Erici Jacobson.

  Kolorowy zestaw na początek szkoły

  Poziom trudności:
  Łatwy

  Czas realizacji:
  około 30 min

  Materiały

  ● Notatnik do dekoracji
  ● Ołówki (najłatwiej pracuje się z całkowicie okrągłymi)
  ● Tapeta. Aby udekorować większe książki, możesz zamówić tapetę na wymiar, natomiast na zakładki i długopisy doskonale sprawdzą się resztki, ale można też zamówić próbki tapet
  ● Dwustronna taśma klejąca
  ● Nożyczki / nożyk do tapet
  ● Linijka
  ● Klej
  ● Mały kawałek sznurka do zakładki

  Film pokazuje krok po kroku, jak zrobić zestaw szkolny!

  DIY - Back To School

  Uwolnij swoją wyobraźnię i udekoruj przybory szkolne potrzebne na początek roku szkolnego. Może chcesz udekorować coś więcej? Stojak na czasopisma lub segregator są idealne do ubrania w nową dekorację. Poprzez wytapetowanie małej części biurka w łatwy sposób wykonasz podkład na biurko, który zawsze będzie na miejscu.

  Jeśli używasz tapety z tej samej serii lub tego samego projektanta, otrzymasz jednolitą aranżację. Wybierz swoje ulubione motywy i wykonaj swój zestaw do szkoły!

  Anna María Larsson jest twórczynią, inspiratorką i profesjonalistką z branży DIY. Zdecydowanie wierzy, że każdy jest kreatywny i potrafi tworzyć, wymaga tylko niewielkiego szkolenia. Pojawia się regularnie w telewizji, prowadzi warsztaty i prelekcje. Tym, co tworzy i czym się inspiruje dzieli się nablogu i na koncie na Instagramie @dnilva

  Historie, które mogą Ci się spodobać


  Szybka dostawa

  Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

  100% gwarancji

  Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.