Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni.

Nowości

  Wywiad z autorką wzorów, Leną Holtzberg

  Mamy przyjemność opowiedzieć Państwu o nowej współpracy, jaką podjęliśmy ze szwedzką projektantką tekstyliów, Leną Holtzberg, posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Lena Holtzberg ma na swoim koncie między innymi współpracę z H&M, projektowanie na zlecenie wielu szwedzkich firm specjalizujących się w tapetach oraz tekstyliach, jak na przykład Höie of Scandinavia, Åhlens oraz realizowanie projektów na terenie Anglii i Włoch. Kolekcja tapet “Joyous Creations” będąca jej pierwszym projektem stworzonym dla Photowall, stanowi hołd dla otaczającej nas przyrody oraz podkreśla piękno natury.
  Tapety: Cheetah Reveries - Cognac and Turqouise

  Beckmans i wzornictwo

  Lena Holtzberg przejawiała zainteresowanie rysunkiem już od najmłodszych lat. Wybór drogi zawodowej był więc dla niej oczywistą kwestią. Podczas nauki w Wyższej Szkole Designu im. Beckmana, Lena Holtzberg zainteresowała się wzornictwem. Po ukończeniu szkoły w 1997 roku otrzymała pracę w charakterze projektantki w ówczesnym wydziale zamówień pocztowych H&M, Rowells.

  Lena Holtzberg tworzyła wzory dla wielu renomowanych firm, specjalizujących się w tekstyliach oraz tapetach w Szwecji. Na swoim koncie ma także współpracę z biurami projektowymi w Anglii i we Włoszech. Holtzberg posiada obecnie własną markę Chiconique. Owocem współpracy z Photowall jest kolekcja tapet, stanowiących hołd dla piękna i różnorodności przyrody. 

  Tapety: Resting Tigress - Denim and Beet

  “Joyous Creations”-  hołd dla natury

  Przyglądając się organicznym wzorom i kolorystyce prac Leny Holtzberg, nietrudno zauważyć, że przyroda stanowi jej główne źródło inspiracji.

  Zawsze zadziwiało i fascynowało mnie niesłychane bogactwo gatunków zamieszkujących naszą planetę, skomplikowane i wymyślne formy fauny i flory. Ilekroć napotykam na jakiś gatunek, który ze względu na swoje wyjątkowe właściwości teoretycznie nie powinien istnieć, podaję w wątpliwość teorię ewolucji Darwina. Nieinspirowanie się naturą jest moim zdaniem niemożliwe!

  Lena Holtzberg opisuje swoje podejście do pracy jako organiczne, staranne i nieskomplikowane.
  Proces tworzenia rozpoczyna się od znalezienia inspirującego zdjęcia zwierzęcia lub owada o ciekawych walorach estetycznych. To właśnie zdjęcie stanowi punkt wyjściowy tworzonego wzoru. Następnie Lena Holtzberg dobiera kwiaty i liście o ciekawych kształtach oraz interesującej kolorystyce. Potem przychodzi czas na rysowanie bez szczegółowego planowania lub zbędnych przemyśleń.

  Moje prace powstają w sposób organiczny. Moim jedynym celem jest stworzeniem czegoś estetycznego, opartego na florze i faunie, dostarczającego innym radości.
  Cockatoo Paradise Honey and Silver

  Kolekcja tapet Joyous Creations składa się z pięciu ręcznie rysowanych, harmonijnych wzorów – Cockatoo Paradise, Resting Tigress, The Iguana Dream, Cheetah Reveries oraz Butterfly Poetry, które do każdego pomieszczenia wnoszą miłą i przytulną atmosferę.

  Historie, które mogą Ci się spodobać


  Szybka dostawa

  Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa.

  100% gwarancji

  Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.