Obraz na płótnie na podstawie własnego projektu

Zaprojektowanie własnego obrazu na płótnie jest naprawdę proste. Wystarczy przesłać własne zdjęcie lub ilustrację i wybrać rozmiar obrazu na płótnie. Przed włożeniem produktu do koszyDowiedz się więcejka wybierz też krawędź, jaką powinna posiadać rama. Po złożeniu zamówienia zajmiemy się drukiem obrazu na płótnie. Wysyłamy je w ciągu 1-3 dni roboczych. Dostawa jest darmowa.

Obraz na płótnie na podstawie własnego projektu – od A do Z

Rodzaj wybranego przez Ciebie obrazu nie ma znaczenia. Najważniejsze, żeby miał wystarczająco wysoką rozdzielczość. Rozdzielczość wszystkich obrazów, zarówno zdjęć, jak i ilustracji, powinna wynosić co najmniej jeden piksel na milimetr gotowego obrazu. Oznacza to, że jeśli chcesz zamówić obraz na płótnie o wymiarach 60 x 60 cm, wielkość obrazu musi wynosić co najmniej 600 x 600 pikseli w dowolnym formacie graficznym. Jeśli nie masz pewności, czy rozdzielczość lub rozmiar wybranego obrazu są wystarczające, skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Nasza pomoc jest bezpłatna. Obraz na płótnie na podstawie własnego projektu można zamówić z blejtramem (czyli ramą do naciągnięcia płótna) lub bez. Niezależnie od wybranej opcji, obraz wysyłamy w postaci niezmontowanej, by uniknąć uszkodzeń w trakcie przesyłki. Wszystko, co potrzebne do montażu obrazu na płótnie znajduje się w przygotowanej przez nas paczce. Wysyłamy również instrukcję montażu, która wyjaśnia krok po kroku w jaki sposób zmontować zamówiony obraz na płótnie. Koszt własnoręcznie zaprojektowanego obrazu na płótnie zależy od jego rozmiaru oraz wybranej opcji: z ramą lub bez. Aby poznać całkowity koszt zamówienia takiego obrazu, wprowadź poniżej wybrane przez siebie rozmiary.

Obraz na płótnie na podstawie własnego projektu

Być może udało Ci się zrobić zdjęcie całej rodziny. Może podczas dalekiej podróży udało Ci się uchwycić w kadrze niespotykane miejsca i nigdy wcześniej nie widziane budowle. A może pragniesz zaprezentować wzór złożony z geometrycznych kształtów i wesołych kolorów? Zdjęć, na podstawie których można zaprojektować niepowtarzalne obrazy na płótnie, jest naprawdę wiele. Aby stworzyć obraz na płótnie na podstawie własnego projektu, wystarczy przesłać plik zawierający obraz w odpowiednio wysokiej rozdzielczości. To wszystko. Możesz też wysłać własnoręcznie narysowany wzór. Zrób mu zdjęcie, a najlepiej zeskanuj i prześlij go do nas.

Twój własny obraz na płótnie

Zaprojektowanie własnego obrazu to nie tylko pole do popisu dla kreatywności, ale także możliwość uzyskania rezultatu, który najlepiej będzie odzwierciedlał Twoją osobowość. Do stworzenia własnego obrazu na płótnie można wykorzystać dowolne materiały. Może on przedstawiać narysowany przez Twoje dziecko rysunek, wzór zaprojektowany własnoręcznie przez Ciebie, starą, znalezioną na strychu fotografię lub zdjęcie zrobione w trakcie rodzinnych wakacji. Bez względu na to, jakiego wyboru dokonasz, zaprojektowany przez Ciebie obraz na płótnie przyczyni się do stworzenia wyjątkowej atmosfery w domu.

Obraz na płótnie na podstawie zdjęcia

Jesteś świeżo po ślubie z ukochaną osobą? Masz za sobą wspaniałą podróż? Urodziło Ci się dziecko? Wśród niezliczonych zdjęć, jakie udało Ci się zrobić, na pewno znajdziesz co najmniej jedno, które spodobało Ci się bardziej niż inne. Nie pozwól na to, by zostało zapomniane, czekając bez końca na karcie pamięci lub w komputerze. Zamiast tego stwórz własny obraz na płótnie na podstawie właśnie tego zdjęcia. Wystarczy, że prześlesz plik ze zdjęciem, wybierzesz rozmiar płótna oraz odpowiednią krawędź obrazu. My zajmiemy się całą resztą. Zaraz po złożeniu zamówienia rozpoczynamy druk obrazu na płótnie. Gotowy produkt wysyłamy do Ciebie w ciągu 1-3 dni.

Czy chcesz dokonać zmian w swoim obrazie

? Czasami może się zdarzyć, że na obrazie widoczne jest coś, co niekoniecznie do niego pasuje. Może to być na przykład czyjaś ręka na rodzinnym zdjęciu lub przechodzień, który wszedł w kadr podczas fotografowania znanego miejsca lub budowli. Być może kolorystyka obrazu nie jest taka, o jaką Ci chodzi. Nasi uzdolnieni graficy pomogą Ci ze zmianą kolorów, usuną lub dodadzą odpowiednie elementy, mogą też do pewnego stopnia zmienić proporcje obrazu. Możesz przesłać do nas zdjęcie i opisać zmiany, jakie chcesz w nim wprowadzić. W odpowiedzi prześlemy informacje dotyczące możliwych zmian oraz ich cenę.

Obrazy na płótnie najwyższej jakości

Sprzedajemy wyłącznie obrazy na płótnie najwyższej jakości – zarówno jeśli chodzi o materiał, jak i technikę druku. Przed wysłaniem stworzonego na podstawie własnego projektu obrazu na płótnie starannie pakujemy go w papier ochronny i wytrzymałe pudło kartonowe wytworzone z materiałów pochodzących z recyklingu. W przypadku pytań dotyczących materiałów lub dostawy skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Obraz na płótnie na podstawie własnego projektu pasuje do każdego pomieszczenia

Odświeżenie wyglądu domu lub mieszkania nie zawsze musi być trudne. Nie musi też zabierać dużo czasu. Czasami wystarczy wymienić dywan, dodać kilka zielonych roślin lub powiesić coś na ścianie. Własnoręcznie zaprojektowany obraz na płótnie pasuje do kuchni, salonu, sypialni, a także pokoju dla dzieci. To dobry wybór także w przypadku przestrzeni publicznych – takich jak biura czy sklepy.
Informacje o produktach

Twój własny obraz na płótnie

Prześlij swój obraz, aby zobaczyć, jak najlepiej można go dopasować do płótna.

Wybierz obraz

Ile będzie kosztował mój obraz na płótnie?

Możemy dokonać zmian w obrazie

Chcesz zmienić kolory, dodać jakiś obiekt albo zmienić proporcje obrazu? Nasi uzdolnieni graficy mogą go zmodyfikować na wiele sposobów. Przekaż nam swoje życzenia, a w ciągu 1-3 dni roboczych skontaktujemy się z Tobą, informując o cenie i możliwych do przeprowadzenia zmianach. Wysłanie zapytania jest darmowe i nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

Aby przesłać zapytanie, wybierz dowolny z naszych produktów lub wyślij własne zdjęcie.

Przykładowe zmiany

Czarno-białe

Zmień kolor

Vintage

Restore

Colour splash

Usuń obiekt

Odpowiedzi na często zadawane pytania

W jakich rozmiarach można zamówić obraz na płótnie utworzony na podstawie własnego projektu?

Nasze obrazy produkujemy w rozmiarach zgodnych z życzeniami klienta. Dysponujemy blejtramami w rozmiarach od 40 do 150 cm (dostępnymi w wielkościach co 10 cm). W przypadku zamówienia samego płótna jeden z wymiarów powinien wynosić od 20 do 150 cm, a drugi – do 600 cm.

Jaki format i rozmiar powinien mieć mój projekt obrazu?

Jeśli nie masz pewności co do rozdzielczości obrazu, pomożemy Ci ją sprawdzić przed złożeniem zamówienia. Aby otrzymać bezpłatną pomoc, prześlij obraz, przewiń w dół i kliknij opcję „Chcę otrzymać pomoc”. Możesz przesyłać obrazy o rozmiarze wynoszącym maksymalnie 1 GB. Jeśli obraz ma większy rozmiar, można go przesłać do naszego działu obsługi klienta, korzystając z usługi przesyłania plików photowall.wetransfer.com. Zajmujemy się plikami graficznymi w dowolnym formacie.

Jakie krawędzie obrazu można wybrać?

Można wybrać krawędź w kolorze czarnym, białym lub zadrukowaną wybranym przez siebie wzorem.

Co to jest blejtram?

Blejtram to rama drewniana o grubości 30 cm, którą należy własnoręcznie złożyć. Wskazówki na temat montażu obrazu na płótnie znajdują się w przygotowanej przez nas instrukcji montażu oraz na filmie prezentującym sposób montażu.

Czy mogę uzyskać pomoc dotyczącą mojego projektu? Jak długo trzeba czekać na odpowiedź?

Jeśli chcesz uzyskać pomoc dotyczącą rozdzielczości obrazu lub wprowadzić do niego zmiany, po przesłaniu zdjęcia przewiń w dół i kliknij opcję „Chcę otrzymać pomoc”. Otrzymasz od nas odpowiedź w ciągu 1-3 dni roboczych.

Jak wyglądają płatności i dostawa?

Informacje na temat płatności i dostawy znajdują się na stronie zawierającej ogólne warunki zakupu w naszym sklepie internetowym.

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.