Obraz na płótnie na podstawie własnego projektu

Zaprojektowanie własnego obrazu na płótnie jest naprawdę proste. Wystarczy przesłać własne zdjęcie lub ilustrację i wybrać rozmiar obrazu na płótnie. Po złożeniu zamówienia zajmiemy sDowiedz się więcejię drukiem obrazu na płótnie. Wysyłamy je w ciągu 1-4 dni roboczych. Dostawa jest darmowa.

Obraz na płótnie na podstawie własnego projektu – od A do Z

To, który obraz chcesz wydrukować, nie ma znaczenia, o ile ma wystarczająco wysoką rozdzielczość. Wszystkie obrazy, czy to zdjęcie, czy ilustracja, muszą mieć co najmniej jeden piksel na milimetr obrazu. Oznacza to, że jeśli chcesz wydrukować płótno o wymiarach 60 × 60 centymetrów, musisz przesłać obraz o wymiarach co najmniej 600 × 600 pikseli w dowolnym formacie obrazu. Jeśli nie masz pewności co do jakości lub rozmiaru obrazu, możesz skontaktować się z nami, a pomożemy Ci. Koszt wybranego płótna zależy od podanego rozmiaru. Aby zobaczyć łączną kwotę, wpisz poniżej wymagane wymiary. Obraz na płótnie dostarczany jest w pełni zmontowany i gotowy do natychmiastowego zawieszenia. Obraz na płótnie na podstawie własnego projektu można zamówić z blejtramem (czyli ramą do naciągnięcia płótna) lub bez. Niezależnie od wybranej opcji, obraz wysyłamy w postaci niezmontowanej, by uniknąć uszkodzeń w trakcie przesyłki. Wszystko, co potrzebne do montażu obrazu na płótnie znajduje się w przygotowanej przez nas paczce. Wysyłamy również instrukcję montażu, która wyjaśnia krok po kroku w jaki sposób zmontować zamówiony obraz na płótnie. Koszt własnoręcznie zaprojektowanego obrazu na płótnie zależy od jego rozmiaru oraz wybranej opcji: z ramą lub bez. Aby poznać całkowity koszt zamówienia takiego obrazu, wprowadź poniżej wybrane przez siebie rozmiary.

Obraz na płótnie na podstawie własnego projektu

Być może udało Ci się zrobić zdjęcie całej rodziny. Może podczas dalekiej podróży udało Ci się uchwycić w kadrze niespotykane miejsca i nigdy wcześniej nie widziane budowle. A może pragniesz zaprezentować wzór złożony z geometrycznych kształtów i wesołych kolorów? Zdjęć, na podstawie których można zaprojektować niepowtarzalne obrazy na płótnie, jest naprawdę wiele. Aby stworzyć obraz na płótnie na podstawie własnego projektu, wystarczy przesłać plik zawierający obraz w odpowiednio wysokiej rozdzielczości. To wszystko. Możesz też wysłać własnoręcznie narysowany wzór. Zrób mu zdjęcie, a najlepiej zeskanuj i prześlij go do nas.

Twój własny obraz na płótnie

Zaprojektowanie własnego obrazu to nie tylko pole do popisu dla kreatywności, ale także możliwość uzyskania rezultatu, który najlepiej będzie odzwierciedlał Twoją osobowość. Do stworzenia własnego obrazu na płótnie można wykorzystać dowolne materiały. Może on przedstawiać narysowany przez Twoje dziecko rysunek, wzór zaprojektowany własnoręcznie przez Ciebie, starą, znalezioną na strychu fotografię lub zdjęcie zrobione w trakcie rodzinnych wakacji. Bez względu na to, jakiego wyboru dokonasz, zaprojektowany przez Ciebie obraz na płótnie przyczyni się do stworzenia wyjątkowej atmosfery w domu.

Obraz na płótnie na podstawie zdjęcia

Jesteś świeżo po ślubie z ukochaną osobą? Masz za sobą wspaniałą podróż? Urodziło Ci się dziecko? Wśród niezliczonych zdjęć, jakie udało Ci się zrobić, na pewno znajdziesz co najmniej jedno, które spodobało Ci się bardziej niż inne. Nie pozwól na to, by zostało zapomniane, czekając bez końca na karcie pamięci lub w komputerze. Zamiast tego stwórz własny obraz na płótnie na podstawie właśnie tego zdjęcia. Wystarczy, że prześlesz plik ze zdjęciem, wybierzesz rozmiar płótna oraz odpowiednią krawędź obrazu. My zajmiemy się całą resztą. Zaraz po złożeniu zamówienia rozpoczynamy druk obrazu na płótnie. Gotowy produkt wysyłamy do Ciebie w ciągu 1-4 dni.

Czy chcesz dokonać zmian w swoim obrazie

? Czasami może się zdarzyć, że na obrazie widoczne jest coś, co niekoniecznie do niego pasuje. Może to być na przykład czyjaś ręka na rodzinnym zdjęciu lub przechodzień, który wszedł w kadr podczas fotografowania znanego miejsca lub budowli. Być może kolorystyka obrazu nie jest taka, o jaką Ci chodzi. Nasi uzdolnieni graficy pomogą Ci ze zmianą kolorów, usuną lub dodadzą odpowiednie elementy, mogą też do pewnego stopnia zmienić proporcje obrazu. Możesz przesłać do nas zdjęcie i opisać zmiany, jakie chcesz w nim wprowadzić. W odpowiedzi prześlemy informacje dotyczące możliwych zmian oraz ich cenę.

Obrazy na płótnie najwyższej jakości

Sprzedajemy wyłącznie obrazy na płótnie najwyższej jakości – zarówno jeśli chodzi o materiał, jak i technikę druku. Przed wysłaniem stworzonego na podstawie własnego projektu obrazu na płótnie starannie pakujemy go w papier ochronny i wytrzymałe pudło kartonowe wytworzone z materiałów pochodzących z recyklingu. W przypadku pytań dotyczących materiałów lub dostawy skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Obraz na płótnie na podstawie własnego projektu pasuje do każdego pomieszczenia

Odświeżenie wyglądu domu lub mieszkania nie zawsze musi być trudne. Nie musi też zabierać dużo czasu. Czasami wystarczy wymienić dywan, dodać kilka zielonych roślin lub powiesić coś na ścianie. Własnoręcznie zaprojektowany obraz na płótnie pasuje do kuchni, salonu, sypialni, a także pokoju dla dzieci. To dobry wybór także w przypadku przestrzeni publicznych – takich jak biura czy sklepy.
Informacje o produktach

Twój własny obraz na płótnie

Prześlij swój obraz, aby zobaczyć, jak najlepiej można go dopasować do płótna.

Wybierz obraz