Ptaki księżycowe - Obraz na płótnie - Pokój dzienny

379

wzorów

Astronomia i kosmos

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że fenomenalny widok nieba w nocy jest jedną z najbardziej cudownych rzeczy, jakie można zobaczyć. Niezależnie czy jest to nocne niebo nad miastem, cDowiedz się więcejzy bardziej szczegółowy obraz ostatecznej granicy w całej swojej okazałości, dział Astronomia i kosmos w naszej ofercie obrazów na płótnie zapewni wspaniały dodatek do wystroju każdego domowego wnętrza. Usiądź wygodnie i podziwiaj cuda wszechświata w zaciszu własnego domu, oglądając jedne z najlepiej odtworzonych obrazów przez najlepszych fotografów i artystów.

Co może zrobić z pokojem obraz na płótnie z motywem astronomicznym?

Kiedy dodaje się dowolny obraz w wystroju wnętrza, jedną z najważniejszych rzeczy jest dodanie zainteresowania. Wybierając obraz inspirowany astronomią, uzyskuje się nie tylko wspaniały obraz, ale również coś, co wywołuje poczucie przestrzeni i zachwytu. Praktyka, która urzekała człowieka od czasów prehistorycznych, studiowanie gwiazd i ich układów jest czymś, z czym może identyfikować się każdy z nas— nawet jeśli nigdy wcześniej nie trzymał w rękach teleskopu! W wielu środowiskach miejskich „zanieczyszczenie” światłem jest tak intensywne, że obserwacja gwiazd jest praktycznie niemożliwa. Jednak za pomocą obrazów na płótnie z motywami astronomicznymi można przenieść niebo do swojego domu, aby oglądać je w komfortowych i ciepłych warunkach — nie wspominając już, że nie trzeba czuwać przez całą noc. Do wyboru dostępne są wzory przedstawiające kosmos bliski, kosmos zewnętrzny i obrazy z teleskopu Hubble'a niezależnie od tego, czy chcesz przywołać poczucie spokoju, które może zapewnić kosmos, czy może szukasz czegoś bardziej dynamicznego jak kolorowe galaktyki, które świecą jasno z odległości miliardów mil. Niezależnie od szukanej kolorystyki będzie to obraz astronomiczny dopasowany do indywidualnych upodobań. Wiele z popularnych wyborów obejmuje obrazy Ziemi widzianej z kosmosu w głębokim błękicie, ale purpura i spalone czerwienie są również popularne, szczególnie tam, gdzie preferowane są obrazy przedstawiające Słońce. Można również wybrać schematyczny układ słoneczny w różnych kolorach, zależnie od uznania, lub poszukać czegoś bardziej realistycznego — wybór należy do Ciebie.

Wydruki na płótnie zainspirowane badaniami kosmosu

Tyle, jeśli chodzi o oglądanie nieba w nocy z ziemi lub obserwację nieba przez teleskopy na orbicie — co natomiast z prawdziwą sztuką badań kosmosu jako tematem obrazu na płótnie? Nasza oferta tapet zapewnia bardzo szeroki wybór. Na przykład nasze obrazy Space Shuttle, które przedstawiają pojazd kosmiczny lecący w przestrzeń, wprowadzają zupełnie inny rodzaj dynamiki do bardziej introspektywnych obrazów statków lecących na księżyc z Ziemi. Istnieje wiele możliwości do zastosowania w pokojach dziecięcych, które przedstawiają stylizowanych odkrywców kosmosu i rakiety, również w komplementarnych kolorach. Następnie są obrazy, które zostały faktycznie uchwycone w przestrzeni przez pionierów eksploracji kosmosu. Od widoku astronautów na spacerze w przestrzeni kosmicznej widzianych nad dramatycznym widokiem Ziemi poniżej do widoku pełnego rozkwitu badań kosmosu z misji Apollo — widoki odpowiednie do każdego rodzaju pomieszczenia i stylu dekoracji wnętrz.

Widoki rozgwieżdżonego nieba i zachwyt

Mrugaj, mrugaj gwiazdko ma... Wszyscy się zastanawialiśmy, czym tak naprawdę są nasze gwiazdy. Uchwyć to uczucie fascynacji nimi, wybierając wydruk na płótnie z motywem rozgwieżdżonego nieba, który mógłby przedstawiać cokolwiek od zachwycającej Drogi Mlecznej w całej okazałości do galaktyki Andromedy świecącej pięknie z oddali. I znowu, być może bardziej będziesz zainspirowany płótnem z gwiezdnym motywem Nirvany, które wzmacnia uwagę i mocne poczucie wewnętrznego spokoju, gdy patrzy się w niebo. Wielu ludzi uważa, że moc gwiazd ma wpływ na nasze codzienne życie i nasze obrazy inspirowane astrologicznie z pewnością mają znaczenie. Idealne do nadania indywidualnego charakteru każdemu pomieszczeniu obrazy na płótnie przedstawiają wszystkie znaki zodiaku od Wodnika do Koziorożca, a każdy znak jest zaznaczony na mapie gwiazd odpowiednim wizerunkiem.

UFO i kosmiczna fantazja

Nie zapominajmy, że przestrzeń jest miejscem wyobraźni. Nasz wybór obrazów w pełni to odzwierciedla, czy szukasz klasycznego obrazu latającego spodka w kolorze starej sepii, czy może czegoś bardziej nowoczesnego, w naszej ofercie znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Może na przykład wybierzesz jeden z naszych kolaży inspirowanych tematem Star Wars. Są idealne do pomieszczeń tematycznych, sal zabaw, a także stanowią wspaniałe dodatki do zestawów kina domowego. Od obrazów na płótnie przedstawiających ikoniczne wzory, jak Sokół Millennium, do wzorów przedstawiających legendarnych łowców nagród z niezwykle popularnej serii filmowej — dla każdego jest coś odpowiedniego.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.